Huracan Coffee

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Kavinės
3.8
Mus rasite
Upės g. 9, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 08:00 - 22:00 - - -
Antradienis 08:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 08:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 08:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 08:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 08:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 08:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Huracan Coffee

 • Agnė Samaliūtė 3.7
  0
  Turbūt viena geriausių kavų mieste!

 • Danutė
  0
  Geriau būčiau gavusi dovanų pelenų ar žemių maišelį, negu kažkokią "Buzilos" persikų. migdolų ir medaus skonio. Biaurastis. Nieko baisesnio neteko ragauti. Nei spalvos, nei kvapo, nei skonio. Ir dar rūšinė!

 • Vy 1.0
  0
  Aptarnavimas labai labai prastas (VCUP). Barista, jei galima ją taip vadint, visą laiką juokėsi nežinia iš ko. Ir kavą paarė sakyčiau labi atmestinai- tokios šlykščios nesu gėrusi. Norėjosi išpilt net..Daugiau tikrai nesilankysiu.

 • Linas 1.0
  +1
  Kava pagal skoni dar visai priimtina, taciau aptarnavimas labai prastas.

 • Evelina 5.0
  +1
  Labai patinka jūsų kavinės. Padavėjai visada su nuotaika, gerai nusiteikę, linksmi, mandagūs. Visada išeinu su geriausia nuotaika ! Gaila , kad jau nebeliko senesnių darbuotojų ( pvz CUP vyrukų)

 • Lankytoja
  0
  Labai mėgau šio tinklo kavinukes, bet pastaruoju metu akivaizdžiai kažkas sutriko. Ar susipykote su tiekėjais? Neliko pamėgtų desertų, o vietoj jų atsirado kažkokie nepatrauklūs į plastmasę panašūs pyragėliai. Nežinau, ar dar sugrįšiu pas jus, nes pusės vertės neliko. Ir jūsų personalas teka kaip upėje vanduo. Tikriausiai blogai elgiatės su darbuotojais, kad jie nenori pasilikti ilgiau.

 • Agne
  +1
  Siandien kaip tik teko apsilankyti, tai nemaloniai labai nuteike kavos pardaveja: atejo ( matesi, jau buvo nepatenkinta, kad reikejo atsistoti), kazko paklausiau - atsakymas toks jau labai labai " nu joo", paskui kol ziurinejau, akivaizdziai rankomis vos nepradejo mosikuoti, kaip jai cia mazdaug nusibodo manes laukti ( max 30 sekundziu :D ).. Tai va, mielas "sviezia kava" kolektyve, malonus bendravimas su klientais toks pat svarbus kaip ir geras kavos skonis. P.S. aisku, nieko ir nepirkau.

 • Roma
  +1
  Kas gali dirbti Šviežioje kavoje, ne5sivaizduoju... Kažkoks absurdas, kaip elgiasi su darbuotojais! Iš pradžių būna geri geri, o vėliau parodo savo...iki darbuotojų ašarų... Pati ten dirbau, žinau, ką sakau...

 • gabriele
  +1
  jusu kavineje gerti kava skanu nors brangoka. o isfasuota pirkau siaubas beskone. is kur jus tokia istrauket o kaina didele. kapucino skoniokava-kapucino nerasta.paragaukit ka parduodat.

 • agne
  +1
  pirkau pokeli maltos kavos. ismeciau kaip gerti toki slamsta.ne kava zole ,o kaina didele uz ka?

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną