Guacamole

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Meksikos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.4
Mus rasite
Saltoniškių g. 9, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 23:00
Antradienis 10:00 - 23:00
Trečiadienis 10:00 - 23:00
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00
Penktadienis 10:00 - 23:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00
Sekmadienis 10:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Guacamole

 • Indre Laukminaite 5.0
  0
  Vienas iš mėgstamiausių restoranų. Mėgstu meksikiečių virtuvę ir apskritai aštriai valgyt, tai man kolkas čia geriausias tokio tipo restoranas. Meksikoj ir Yucatane dar visai gardu, bet ten ir meniu kuklesnis, ir patys restoranai tokie nedideli ir primena labiau tiesiog paprastą restoraną/barą.. Čia tai tiek maistas, tiek aplinka priverčia pasijausti kaip Meksikoj. Dažniausiai ateinu dienos pietums, tai gan pigiai galima pavalgyti. Porcijos labai normalios. Kasdien galima rinktis iš trijų skirtingų patiekalų - sriubų, kasedilijų buritų ir t.t. Gan dažnai užsisakom ir į namus - dažniausiai imam kokių nachos rinkinuką užkandžiams plius po burritą. Dar jeigu kas nebandėt, siūlau paragauti bananų pyragą. Žiauriai įdomus ir skanus dalykas. Kainos Guacamolėj irgi labai priimtinos. Iš panoramoj esančių restoranų šitas man bus pats mėgstamiausias.

 • Darija Mi 3.7
  0
  Meksikietiškos detalės ir jaukaus stiliaus išlaikymas - 2 in 1. Restorano aplinka tikrai maloni, jauki ir "sava". Aptarnavimas apsilankymo dieną pasirodė ne itin puikus. Nors staliuką gavome greitai, padavėjų akyse tikrai nebuvome labai pastebimi, nes reikėjo laukti maisto, sąskaitos ... Padavėjai aptarnavo kitus svečius, tvarkė staliukus ir tikrai neskubėjo prieiti prie mūsų stalo, nors tikrai matė, jog jau laukiame. Maistas buvo gardus, tądien užsisakiau buritą. Bet iš paties skonio tikėjausi daug daugiau. Be to, įsivaizdavau, kad šalia buritos bus gruzdinti bulvių laiveliai kaip buvo atvaizduota meniu. Deja, buvo tik burita dėl ko didelio sotumo nepajutau. Na ką gi buvo pražuvo. Apsilankyti, šiame restorane, manau, tikra 1 kartą metuose teks, bet ne dažniau.

 • Tomas Manas 4.0
  0
  PC Panoramoje įsikūręs meksikietiškos virtuvės restoranas. Interjeras šviežias, gražus ir įdomus. Didelė salė su daugybe staliukų (dienos pietų metu praktiškai visi užimti (galėtų būti rezervacijos sistema). Aptarnavimas pakankamai greitas ir malonus. Patiekalai savaime aišku meksikietiški (buritos kesadilijos, enčilados etc.) Dienos pietums trinta paprikų sriuba (švelni su labai lengvu aštrumu) super skani - 8 balai. Kesadilijos su karamelizuotais svogūnais ir vištiena, bei guakamole -puikios (9 balai). Kainos vidutininės - antras patiekalas apie 4.5-5.5, sriuba apie 1.5 eur. Apibendrinant, kaip prekybos centro restoranui vieta puiki ir tikrai sugrįšiu. DĖMESIO! Už stalo vandenį 1 eur? Rimtai? Šis restoranas tūrėtų būti aukščiau tokio pasipinigavimo.

 • Dagnė PA 4.7
  0
  Labai skanu, kitaip nei visur norisi visko ragauti, grįžtame jau ketvirtą kartą.

Pasiūlyk restoraną