Grey Įtraukti prie mėgstamų

4.5
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Siūlome

Modernus restoranas Grey, lankytojų labiausiai vertinamas dėl savo atmosferos, kurią kuria išskirtinis, puikiai apgalvotas, didžiulių erdvių interjeras, moderni europietiška virtuvė ir jaukus aptarnavimas.

Restoranas įsikūręs per du aukštus: pirmajame – Grey baras, su neįpareigojančia aplinka atsipalaiduoti gurkšnojant vieną iš 14 pilstomo alaus ir 100 vyno rūšių ir ragaujant užkandžius, kuriuos, pagal skonį, galima susikomplektuoti pačiam. Savaitgaliais čia galima ir papusryčiauti įspūdingais angliško stiliaus pusryčiais, Benedikto kiaušiniu ar kitais, tradiciniais, pusryčių patiekalais. Jei nusprendėte niekur neskubėti ir mėgautis vėlyvaisiais pusryčiais, visuomet galite paprašyti suplakti Mimozos kokteilį.
Darbo laikas Virtuvė
Pr. 11:00 - 22:00 iki 22:00
An. - Kt. 11:00 - 23:00 iki 23:00
Pn. 11:00 - 01:00 iki 01:00
Št. 10:00 - 01:00 iki 01:00
Sk. 10:00 - 22:00 iki 22:00
Verslo pietūs
Pr. - Pn. 11:00 - 14:30
Št. - Sk. -
Pusryčiai
Pr. - Pn. -
Št. - Sk. 10:00 - 16:00

Įmonės šventei rinkitės modernią erdvę Vilniaus širdyje su vaizdu į Katedros aikštę. Grey restorane vienu metu gali švęsti iki 200 svečių, kiekvienai šventei meniu derinamas individualiai. Jūsų patogumui įrengtos privačios salės, naujausia video ir audio įranga.

Dėl išskirtinės savo lokacijos, ir vaizdo pro langus restoranas tampa įdomiu pasirinkimu ir organizuojant pobūvius, įmonės vakarėlius, vestuves.

Pobūvių meniu sudaromas atsižvelgiant į kliento lūkesčius poreikius, alergijas ir kitus maitinimosi ypatumus. Restorane įrengta visa reikalinga garso technika, projektoriai. Esant būtinybei, restorano komanda gali parekomenduoti renginių vedėjus, išnuomoti papildomus baldus, aparatūrą.

Vienu metu antrame restorano Grey aukšte gali švęsti; banketo metu iki 100 asm., furšeto metu 200 asm., o visame restorane banketo metu gali švęsti iki 200 Eur, o furšeto metu iki 400 asm.

Restorane įrengtos 5 erdvės, kurias skiria storos užuolaidos:
1 salė 20 kv m. Talpina iki 15 asm.
2 salė 40 kv m. Talpina iki 25 asm.
3 salė 47 kv m. talpina iki 35 asm.
4 salė 86 kv m. talpina iki 60 asm.
5 salė 200 kv m. talpina iki 100 asm.

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 250
Vidutinė kaina asmeniui €€€
Restorano parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Grey

Palikti atsiliepimą
 • Aistė Šarkanaitė 5
  0
  Labai dažnai pietaujame su kolegomis šiame restorane. Dar nei karto nenuvylė. Dienos pietų pasirinkimas didelis, aptarnavimas greitas ir malonus.
 • Viktorija Laukaityte 5
  0
  Labai puiki vieta. Aptarnavimas greitas ir malonus, o maistas tiesiog tirpstantis burnoje :)
 • Greta Mataityte 5
  0
  Mėgstamiausia vieta visame mieste ! Su draugais esame dažni šio restorano svečiai ir niekuomet nesame nusivylę nei maistu, gėrimais ar aptarnavimu !
 • Edvardas Valickas 5
  0
  Mėgstamiausia vieta!
 • Viktorija Lukšaitė 2
  0
  Ištiesų labai malonu sedėti 20 minučių ir laukti kol atneš meniu, net kai du kartus prieina ir paklausia ar gavome meniu :) nuostabiai atrodo ir nenurinkti stalai, o padavėjos vaikšto ir lyg nieko nepastebi.
 • Karolina 5
  0
  Puiki vieta - gera lokacija. Su seima stebejome kalėdine pasaka iš sio baro. Skaniai ir gerai praleidome laika. Butinai grisime
 • Grete 5
  0
  Jauku, sava, miela. Kainos atitinkančios miesto centrą, tad didelių priekaištų nėra, nors ne viskas verta sumokėtos kainos (pvz., užkandžių rinkinys už 15 eur). Ir dar norėtųsi, kad padavėjai nors šiek tiek daugiau būtų įdomu kas vyksta prie stalo - per 3 val. nė karto nepriėjo, nepasiteiravo, nenurinko indų, nieko nepasiūlė. Kas kart reikėjo ieškoti, kviesti, mojuoti, kad prieitų, nors aptarnavo maloniai. Norisi sugrįžti darkart, galbūt net su didesne kompanija jaukiam pavakarojimui.
 • Oksana 0
  0
  Daznai tenka pietauti su kolegomis sioje vietoje. Dar niekada neteko nusivilti, visada iseiname sotus ir laimingi. Eiliu nera nes labai daug vietos ir didele patiekalu ivairove dienos pietų (kas paskutiniu metu retai pasitaiko kitur) ir kaina tikrai atitinka kokybe. Aptarnauja greitai, priekaistu irgi nera - viskas vyksta greitai ir sistemingai
 • Vygantas 5
  0
  Labai skanus maistas ir geras aptarnavimas
 • Giedrė 0
  -1
  baisesnio hamburgerio nesu valgiusi gyvenime...net Charlie su vaikais skanesnį teko ragaut. jis net buvo pateiktas su šalta mėsa...tikrai daugiau neužeisiu ir kitiems nerekomenduosiu.
Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną