Grėjaus namas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Užsakomosios salės
4.0
Mus rasite
Didžioji g. 36, KĖDAINIAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvė
Pirmadienis 11:00 - 22:00 iki 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00 iki 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00 iki 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 iki 22:00
Penktadienis 11:00 - 00:00 iki 23:00
Šeštadienis 12:00 - 00:00 iki 23:00
Sekmadienis 12:00 - 22:00 iki 21:00

Atsiliepimai apie Grėjaus namas

 • 3.0
  0
  Maistas skanus... bet aptarnavimas... mes buvome 10asmenų,šventiniai pietūs. O padavėja beveik varu varė... skubino ir skubino... nu žodžiu. . .

 • Lina 1.0
  +1
  Pietavome septynių asmenų grupė. Visiems tiek sriubos, tiek antrieji patiekalai buvo pateikti skirtingu laiku. Tad turėjome galimybę valgyti ne kartu, o stebėti vienas kito valgymą. Paskutinio patiekalo vienas mūsų kompanijos žmogus sulaukė tada kai jau visi buvo pavalgę 15 - 20 minučių. Padavėja pasiteisino, kad to žmogaus patiekalas nukeliavo kažkam kitam. Ačiū, išties tapo ramiau, jog kažkas jau nebėra alkanas :). Kitas mūsų draugas užsakytą picą grąžino atgal į virtuvę - nevalgoma, padas tai mielinės tešlos minkštas blynas. Žinoma, pica buvo įsumuota į sąskaitą. Atsiprašymų už nekokybišką patiekalų pateikimą, nekokybišką maistą nesulaukėme. O kam to reikia? Negrįšite Jūs - ateis kiti (turbūt taip yra mąstoma su tokiu aptarnavimu). Pasiteisinimas, kuris turėjo mus paguosti ir nuraminti - mums picas dažnai grąžina :) Pietūs užtruko 2 valandas, tiksliau jų laukimas. Reziumė: sugadinta nuotaika. Išvados: kitą kartą papietausime kažkur kitur ir kitiems patarsime taip pasielgti. O juk kartais tereikia pasakyti tą magišką žodį "Atsiprašome". Nors tiek...

 • Vytautas 5.0
  +1
  Būta ir šiek tiek valgyta: Cezario salotos su vištiena (2), ledų asorti (2), apelsinų sultys (2), juoda kava ir kava su pienu (po 1). Aptarnavimas sąžiningas, greitas ir geras. Maistas skanus, ledai gardutėliai. Viešbučio pusryčiai: tikrai geri ir skanūs. Darbuotojai paslaugūs, kainos kavinėje lyginant su Vilniumi - itin žemos, o kokybė - kaip Vilniuje.

 • Miglė 5.0
  0
  Pati puikiausia vieta, kur Kėdainiuose galima skaniai papietauti, romantiškai pavakarieniauti, klausantis gyvos muzikos. Vasarą labai jauku vakaroti "Grėjaus kiemelyje" :) Maistas labai skanus, ypač jų marinuotos alyvuogės:) Labai rekomenduoju.

 • Šeima
  +1
  Puiku,mus aptarnavo Viktorija,tiesio šauni mergaitė.Visada malonu čia sugrįžti.

 • Asta 5.0
  +1
  Keliavom apžiūrėti Kėdainių, užėjom papietauti į Grėjaus namo kiemelį, maloniai nustebino tikrai puikiai pagamintas ir estetiškai pateiktas maistas už sąlyginai neaukštą kainą (lyginant su Vilniumi). Lankėmės 2014 m. Iki šiol mielai prisimenam :)

 • Asta
  +1
  Keliavom apžiūrėti Kėdainių, užėjom papietauti į Grėjaus namo kiemelį, maloniai nustebino tikrai puikiai pagamintas ir estetiškai pateiktas maistas už sąlyginai neaukštą kainą (lyginant su Vilniumi). Lankėmės 2014 m. Iki šiol mielai prisimenam :)

 • Tomas
  +1
  Negrysiu ten niekada! Su administracija neimanoma susikalbeti,prasai viena gauni kita,ir dar i akis meluoja. Baisi vieta!

 • Rita 4.0
  0
  Dėkojame savininkams,kad yra Kėdainiuose toks restoranas.Labai patiko.Tikrai auksto lygio.Buvo, gedulingį pietūs,aptarnavimas labai geras,padavėjas turite nuostabias.Virėja turite labai gerą.Didziausia padėka jai.Jūsu sėkmė priklauso, tik nuo virtuvės darbuotojų ir nuo aptarnavimo.

 • rita
  +3
  laba diena:) viskas būtų o.K., bet aptarnavimas ,tiesiog jo nėra. Atejom su kolege papietauti, tai po pusval, išsireikalavom sriubą, o antrą tai vėl su paraginimu atnešė:( Pyragą nutrnkė piktai, o tos gaivos visai neatnešė:( Nesulaukėm nei atsiskaitymo, todėl palikom pinigus ant stalo; Į darbą pavėlavo, susigadinom nuotaiką ir daugiau neisim; Patarčiau keisti darbuotojas , nes jos gadina jūsų įvaizdį:( Pagarbiai, Rita

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną