Grata Hotel restoranas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.7
Mus rasite
Vytenio g. 9, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 22:00 - - -
Antradienis 10:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Grata Hotel restoranas

 • Tomas As 5.0
  0
  Viskas skanu, jaučiasi maistas šviežiai paruoštas. Geri dienos pietūs, kur ne gėda pakviesti verslo partnerius, gera vieta.

 • Daug vile 3.0
  0
  Per dienos pietus - kaip pataikysi, kartais būna tikrai labai labai gerai, o kartais tik šiaip sau... Reguliarus meniu gana neblogas, maistas skanus, tik romantiškai vakarienei pernelyg paprasta aplinka.

 • AS
  0
  2013.04.09. Paprašiau apsauginio - portje padėti atsinešti daiktus iš mašinos, nes esu mergina, o reikėjo nešti didoką dėžę. Visų pirma jis pradėjo klausinėti ar čia visada prašinėju apsauginių pagalbos, sakė: "Reikėjo įsigyt mažesnę dėžę kurią pati paneši, o ne prašinėt čia, nes turiu vaikščiot kaip durnelis dabar". O kai atnešė man į kambarį, aš padėkojau, o apsauginis atrėžė, kad ačiū neužtenka. Visą laiką elgėsi ir klausinėjo nepagarbiai, lyg pirmą kartą neštų klientų daiktus. Šiame viešbutyje į jo pareigas įeina ir portje ir aupsauginio darbas, todėl likau nustebusi, kad šitaip buvo pasielgta. Negana to paskui dar girdėjau kaip šnekėjo su mergina dirbančia registratūroje ir sake, kad daugiau tokių atvejų nepasikartotų ir jo nebekviestų nešti daiktų už dyką. Sakė "Vaikštau čia kaip durnelis, turistai tai duoda 50Lt. už nunešimą. Tai tada norėčiau paklausti vieno dalyko: jo darbo sutartyje numatyta, kad oficialiai turi gauti priedus nuo kiekvieno nunešimo? Bet koks normalus vyras matydamas, kad mergina neša sunkų daiktą visada pribėga padėti, o čia gražiai paprašiau ir dar gavau krūvą priekaištų. Labai nemaloni šiandien buvo situacija sugadinusi nuotaiką visai dienai, norėčiau, kad į mano skundą būtų atsižvelgta. Apsauginis-portje, kuris taip nepagarbiai elgėsi vardu Renatas.

 • ramzis 3.0
  0
  padare gera ''kruvinaja meri''.po baliaus labai padejo.

Pasiūlyk restoraną