Gralis

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Prancūzų, Europos
Įstaigos tipas: Užsakomosios salės
1.0
Mus rasite
Trumpoji g. 10, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvė
Pirmadienis 10:00 - 19:00 -
Antradienis 10:00 - 19:00 -
Trečiadienis 10:00 - 19:00 -
Ketvirtadienis 10:00 - 19:00 -
Penktadienis 10:00 - 19:00 -
Šeštadienis 00:00 - 00:00 -
Sekmadienis 00:00 - 00:00 -

Atsiliepimai apie Gralis

 • Buvęs Gralio klientas 1.0
  0
  Likus mažiau nei 2 mėnesiams iki šventės (sutartis buvo pasirašyta 7 mėnesiai iki šventės), savininkė vienašališkai pakėlė kainas. Nebijokite kreiptis į Vartotojų teises ir atsiimti užstatą/avansą, ką mes ir padarėme. Pati savininkė Danutė Varnienė mums pasirodė be galo arogantiška ir negerbianti žmogaus. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad jūsų šventei vykstant, tuo pačiu metu dar gali vykti 2 šventės aukštu žemiau ir aukštu aukščiau. Ir skaitykite komentarus per google: "Danute Varniene", ten aiškiau nei aišku.

 • Paulius
  +1
  Viskas būtų labai tvarkoj Gralyje, jei ne jo savininkė. Ne***lbama, arogantiška, užsispyrus ožka, gadinanti nuotaikas bei pačią restorano atmosferą. Atvykę pasižiūrėti vadinamų apartamentų savi kuklioms vestuvėms buvome šiltai sutikti nuostabios barmenės, Karolina regis vardu. Viską mums aprodė, papasakojo, matos, kad myli žmogus savo darbą. Bet kai teko derinti vakaro meniu su savininke.... Tokio isteriško ir nelankstaus žmogaus nebuvom matę. Patarimas visiems- šis restoranas yra puiki vieta gražiai šventei, tačiau jei norit nesigadint nervų bedradarbiaukit su vadybininke ir personalu.

 • Vaidas 1.0
  0
  Tragiskas aptarnavimas su zmona norejome santuokos jubilieju atsvesti, tai atejus negana to, kad reikejo padavejo patiems ieskoti, kad staliuka rezervuota parodytu. Stalai buvo absoliuciai neparuosti, t.y. Tusti. Zodziu si restorana vadinti picerija, butu izeidimas picerijai.... Finalas - teko ieskotis kito restorano...

Pasiūlyk restoraną