Grafaitė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Užsakomosios salės
3.5
Populiarus
Mus rasite
Aušros g. 1, Ginkūnai, ŠIAULIAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 22:00 - - -
Antradienis 10:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 20:00 - - -

Atsiliepimai apie Grafaitė

 • Loreta Masioniene 2.0
  0
  Maistas žiaurus. Užsakėme maistą 1 žmogui 20 eur.... "Grafaitės" kepsnys tai tik "mėsgalis" kietas šaldytos daržovės bei bulvių košė, kitas kepsnys vėlgi būtų gal ir neblogas bet labai "daug" daržovių(1 brokolio kekė) aš buvau šokiruota, salotos senos, mėsos užsakėm bet jos nebuvo, silkė su slyvom tai praktiškai vien svogūnai kepti,alų bepilant iškrito didžiausiais pelėsio gabalas. Žuvis kepta net padažo nėra, maisto maži kiekiai, jei dar būtų skanu dar dar....darykit išvadas, kaip matau atsiliepimus skaitydama čia taip įprasta.Gaila kad mes nepaskaitėm atsiliepimų.

 • Rima rimkute 3.0
  0
  Maistas vieną kart skanus,kitą kart tragiškas.Matyt priklauso nuo pamainos. O apie aptarnavima galiu pasakyti vieną- auklėkit ir įdiekit bent minimalias etiketo taisykles padavėjams.Mums sėdint prie staliuko padavėja už baro valgė, skaitė žurnalą bei žaidė su telefonu. Net prie senųjų savininkų tokių dalykų nebuvo..

 • Robke Rob 4.3
  0
  Teko valgyti burgerius su jautiena. Nu super skonis ir aptarnavimas geras. Matosi, kad investuota pinigu i atnaujinta interjera bei kitus kavines atributus.

 • evelina
  -1
  uzsisakinejome gruodzio 31 d, du numerius viesbutyje,per Booking.com. nes nesame vietiniai, reikejo permiegoti po koncerto.deja,musu nusprende net nepriimti,nors nezinau uz ka ir kaip ten priimami uzsakymai.jauciusi daugiau nei pazeminta.apacioje atsakymas,kuri gavau is Grafaites_ This is a message regarding your reservation at Hotel - Bar Grafaite. On 2016-12-12, Hotel - Bar Grafaite wrote Laba diena, Apgailestaujame, tačiau Jūsų priimti negalėsime, dėl didelio triukšmo viešbučio svečiams. Maloniai primename, kad savo paskyroje atšauktumėte rezervaciją, kad nebūtų nuskaičiuoti pinigai nuo Jūsų sąskaitos. Jaukių artėjančių švenčių. Pagarbiai, Viešbutis - Baras "Grafaitė" Please reply to this email to respond to the property. Why did I receive this message? This message is inappropriate or contains spam © Copyright Booking.com 2016 This e-mail was sent by Booking.com Booking.com online hotel reservations

 • Nijolė 5.0
  0
  Noriu papėkoti Grafaitės administratorei,barmenėms už puikią gimtadienio šventę,kuri vyko lapkričio 4d,ačiū.Nijolė.

 • robertas 4.0
  0
  Skanus maistas. ☺ aptarnavimas geras... ☺ nekreipkite dėmesio tuos blogus nupezusius komentarus, pavyduoliai rašo kurie loti tik sugeba!!!šaunuoliai laikykitės!!!. ☺

 • neskanu
  0
  Rugpjucio 31 d.buvo giminaicio laidotuves, gedulingi pietus Ginkunu Grafaiteje.Maistas labai neskanus ,o silke susmirdusi.Negalvokite kad mes paprasti zmones galime valgyti toki maista.Atvaziuotite i Rokiski ir pamatysite koks pas mus aptarnavimas ir maistas.

 • Zita
  0
  Rugpjucio 31d.buvo uzsakyti gedulingi pietus.SILKE SUSMIRDUSI,MISRAINES BESKONES,APTARNAVIMAS NEKOKS,KARSTAS PATIEKALAS BE DRUSKOS IR BESKONIS VIRTUVE BAISI.Jei jau pasivadinote Grafaites svetaine,tai vardo NEPATEISINOTE.Mieli Siauliu miesto gyventojai,NIEKADA NEIKIT I TA KAVINE NES NUSIVILSITE.

 • Alvydas
  0
  Zmones brangieji,eikit kur norit tik ne i ta kontora,karstu laukem 45min,aptarnavimo nera,teko patiems pasitarnauti.ten daugiau kojos nekelsiu.

 • lukas
  0
  Nepatinka neikite į grafaitę. ☺ amžinai nepatenkinti suirzę! !!karaliai mat atsirado.viskas ten fainai...nepatinka fermeriai! ???kraustykites toliau gyventi!!! ☺ ponai mat atsirado!!!žmonės į save pažėk it esate netolerantiški naglūs jau laabai.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną