Gandralizdis

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių, Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
Patiekalų tipas Kepsniai | Steikai, Grill | BBQ
4.6
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00
Penktadienis 11:00 - 22:00
Šeštadienis 11:00 - 22:00
Sekmadienis 11:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Gandralizdis

 • Julija Samulioniene 2.3
  0
  ką tik Keliom valandom grįžę į Panevėžy prisiminėm senus laikus ir užsukome į Gandralizdį, kur paskutinį kartą buvome dar prieš gsisrą. Aplinka puiki, jauki, vaikams šauni žaidimų aikštelė lauke, viduje jaukus kampelis žaidimams. Tačiau tai viskas, ką gero galima pasakyti apie šią vietą. Paklausėme padavėjo kiek laukti maisto - atsakymas buvo 20 min. Atsisėdome. Uzsiasakėme gėrimų kol lauksime maisto sau ir vaikams, taip pat vyno prie mėsos. Gėrimus visus iš karto gavome už 35 min. Paklausėme padavėjo apie maistą - tas išvertė akis su nuostaba, ko čia mes daug maž nesuprantame, ką nematome, kad žmonių yra. Kol laukėme kol atneš patiekalus, padavėja nuolat atidarinėjo lauko duris, nors viduje buvo vėsu, traukė skersvėjis, klientai sėdėjo su striukėmis. Paprašėme uždaryti duris. Po kiek laiko, vėl atidarė. Klientai davė pastaba, girdi, žmogau, vaikai žaidžia šalia vaikų kampelyje - padavėja pradėjo atsikalbinėti, kad jie matot dirba ir jiems yra karšta... :) suprask kad kas nedirba, tas šąla :):):) Maisto laukėme 1 val. 20 min. Vietoj veršienos kepsnio (“Medžiotojų” vadinasi) gavome gabalą senos jautienos, kurią vos galima buvo sukramtyti. Vietoj kiaulienos sprandinės- kumpis. Išeinant pasakėme apie tai padavėjai, kad praneštų virtuvei, kad klientai nėra durniai, susigaudo ką valgo ir supranta, ką jie stumia vietoj veršienos, kiaulienos sprandinės - kiaulės kumpį ir t.t. . Padavėja šypsojosi iki ausų ... matyt viską supranta :):) Graži vieta su baisiu aptarnavimu ir apgavikais virtuvėje, o gal ne tik...? Idomu ar šeimininkai žino kas pas juos vyksta ar kaip sakant zaoodno su visa šaika...?

 • Kristina Kristina 4.7
  0
  Skanus maistas.

 • Jonas Paškauskas 5.0
  0
  Valgiau pora kartu darbo dienomis ir likau patenkintas. Pirmiausiai Maistas tikrai skanus, nezinau kur Panevėžyje būtų skaniau :) aptarnavimas aukšto lygio. Aplinka graži. Verta rinktis šią vieta

 • eli 5.0
  +5
  Nuo vaikystes man Gandralizdis yra ta vieta kur norisi sugrizti. Ir dabar uzsukusi i Panevezi kartas nuo apsilankau ir Gandralizdyje. Jei kiti skundziasi, kad meniu vis tas pats, tai man labiausiai ir patinka, kad jis isliko nepakites. Jei daznai lankyciausi matyt pabostu, o dabar tai tiesiog senu prisiminimu vieta ir labai dziaugiuosi, kad galiu valgyti jau vaikysteje pamegtus patiekalus. :) Porcijos dideles, padavejos normalios, aisku aura pasikeite, bet vis viena norisi grizti :) Ir draugams besilankantiems Panevezyje visuomet siulau uzsukti cia pavalgyti :)

 • lolita 5.0
  0
  Visada puikus aptarnavimas,skanus maistas...kainos aukstokos,beje,galetu buti astrios sriubytes;)

 • Monika 5.0
  +2
  Labai idomus atsiliepimai...Visi labai "dideli zinovai" raso, kazkodel kiek mes lankemes , ypac savaitgaliais, vos rasdavome vietu laisvu... Isvadu matyt nereiktu ilgai ieskot...

 • SIMA 4.0
  +1
  SKANUS MAISTAS,APTARNAVIMAS GERAS,APLINKA JAUKI...LABAI PATINKA TEN.

 • Alina 5.0
  +1
  kavine gera,maistas skanus.O jei maisto palaukti ir reikia-tai kas cia tokio!Juk kavinen atvaziuojam atsipalaiduoti,ir tikrai turedami laiko maisto palaukti.Namuose valgykit ar greito maisto kavinej jei skubat.O namuose patiekalas stebuklingai greitai nepasigamina,reikia tam laiko.Maziau bambekit,o jei nepatinka-vaziuokit kitur.Sekmes savininkams ir saunioms darbuotojoms!

 • olesia 5.0
  0


Pasiūlyk restoraną