Gan bei city

Įtraukti prie mėgstamų
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Sushi
2.6
Mus rasite
Saltoniškių g. 9, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 23:00
Šeštadienis 11:00 - 23:00
Sekmadienis 11:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Gan bei city

 • vakaras vakaras 2.7
  0
  Šiandien buvome Panoramos Gan bei city... nusiviliame antrą kartą.... buvo mėgstamiausia vieta pavalgyti... davėme dar šansą pasitaisyti tai vietai, bet... daugiau negryšime.. nuėjome su vyru pavalgyti ir pasibūti.. padavėja buvo nemandagi, lėkštes mėtė ant stalo, lyg būtų nepatenkinta, jog atėjome.. na galvojame tiek to, gal nenuotaikoj, visiems būna.. visada atnešdavo rankšluostukus nusivalyti rankom, bet mes matyt nenusipelnėm ( gerai, kad tūrėjom savų servetėlių, nusivalyti rankom). Užsisakėme sušių ir po karštą patiekalą, tai sulaukėme visko iš karto, sumetė ant stalo ir išlėkė parūkyti... nenorėjome, jog kol valgysime sušius atšaltų karštas patiekalas, tai nuėjau paprašyti kitos padavėjos, jog nuneštų karštus patiekalus, kad neatšaltų... nelabai patenkinta buvo ir dar dryso pasakyti, kad aš nesuprantu ko jūs norit ir kas jus aptarnavo...(na kai ateini nepasako tau vardo kas aptarnaus) na nieko išnešė karštus, pavalgėme suši ( buvo skanūs) na, o karšti...(valgėme singapūro kiauliena) buvo laaabai blogai, visiškai ne tas patiekalas, ką seniau gamindavo.. nevalgėme, nes nepykit, bet skonis buvo, kaip kiaulienos su kečiupu tiesiog.. prieina padavėja ir klausia, -ar skanu buvo...atsakėm, jog ne... jos atsakymas buvo, šefas pasikeitė gal dėl to... ( niekada negali peikti savo kolektyvo...) tai nėj atsiprašymo sulaukėm, nėj nuolaidos... supratome, jog jiems ant klientų visiškai dzin ir nerūpi ar jie gryš, juk tai prekybos centras ir klientų bus.. liūdna, o juk buvo tikrai stipri ir gera vieta!

 • Dominyka Vaiciulionytė 3.0
  0
  Degradavo Gan Bei restoranas. Jokio mandagumo klientams, vaikšto keikiasi. Patys negali apsisprest ka daro, visiskai išsiblaškes kolektyvas. Bent šiek tiek mandagumo ir pagarbos klientams galėtu suteikt. Juk gi restoranas ne kokia paprasta kavine.

 • Roman Mashkarin 2.7
  +1
  Akropolio gan bei, aptarnavimas tragiškas Norėdamas užsakyti maistą padavėjas pasakė “sekundėlė” kuri virto 15 min + prieš tai laukimas 15 min, restoranas buvo apytuštis. Skandalo kelt nesinorėjo, nebuvo prasmės Plius, sofa jau verkia nuo savo skylių, jus rimtai? Gerb. Gan bei administracija/vadovybė jei į aptarnavimą dar galima nekreipti dėmesio, tai sofos tragiškos.. nerimta

 • Sima Dambrauskas 5.0
  0
  Dažniausiai einu čia ***/gan-bei-city/ pavalgyti verlso pietus. Tai galima už 4 eurus skaniai pavalgyt. Patinka kad gan mažos kainos. Jeigu labai alkanas, vienos porcijos neužteks, tai galima pasiimti arba pora arba tiesiog papildomai sriubos už 2 eur pasiimti. Dažniausiai užsisakau sushi rinkinius. Tai jie būna labai neblogi bent jau man, kaip už tokią kainą tai esu patenkintas. Vakarais būna gan nemažai žmonių prisirenka, tai aptarnavimas sulėtėja. Bet dienos metu nuėjus viskas tvarkoj būna

 • Dainius Kudarauskas 1.7
  0
  Anksciau buvo geras maistas, dabar porcijos "dideles" tokios kad net mazas vaikas nepavalgytu ir vistiena slyksti, tik darzoviu patiekalai skanus.

 • Vadik Vadim 2.3
  0
  Valgau jautiena patiekals lekte per daug aliejaus. Gaila foto ne padarau. A dar kaina kelia. 10 e uz maza porcija. Kokybes reikia ziureti. Ryziai beveik kaip kose. Be skono.

 • Agnė Levčenkaitytė 2.0
  0
  Nors liko valanda iki uždarymo, negalėjome užsisakyti sušiu, nes pasakė mums kad šefas nebespėja ir nebegamins, tai koks tikslas dirbti iki 23 val , mums gaišti laiką, ateiti ir sužinoti, kad busim neaptarnauti.

 • Justė Milašiutė 1.7
  0
  Buvo paskutinis kartas kuomet lankiausi siame restorane,tiek panoramoje tiek akropolyje aptarnavimas baisus!! Nuo padavejos veido israisku jauciausi kalta jog atejau pavalgyti ir gavau jos staliuka.. uzsisakem 2patiekalus ir plius ryziu kaip garnyro,patiekalus atnese o ryziu laukem apie 20min. Ta prasme ar cia normalu? Tragedija!!!!

 • Justinas Sed 2.3
  0
  Žiaurus aptarnavimas. Su drauge šiame restorane lankėmės nemažai kartų, tikėdamiesi, kad su mumis bus elgiamasi kaip su klientais. Tačiau kaskart tenka kęsti susiraukusių padavėjų veidus, tvyro įtempta atmosfera, o kuomet kreipėmės į atsakingą asmenį pateikti mūsų pastebėjimus... mus pasitiko toks pat susiraukęs veidas ir beabejo į problemą net nebuvo sureaguota. Todėl tikrai gaila, nes maistas skanus, bet dėl tokio aptarnavimo niekam nerekomenduočiau ten lankytis. Restorano vieta - PC Panorama

 • Ilona
  +5
  Gruodžio 30d. buvome Panoramoje gan bei City ir buvome labai nusivyle.. Buvome uzsake 2 gerimus atnese viena.. Paprašėme kad 2-antra atneštu neatnešė.. Paprašėme sąskaita buvo labai chamiškai paduota , mesta tai... Ačiū labai šiam restoranui už tokį aptarnavima!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną