Galo do Porto

Įtraukti prie mėgstamų
Įstaigos tipas: Restoranai
4.9
Prabangus
Populiarus

„GALO DO PORTO" legenda

Anais laikais, kaip ir dabar, Europoje buvo du katalikiški pakraščiai – Lietuvos didžioji kunigaikštystė rytuose ir Portugalijos karalystė vakaruose. Portugalai raižė po visus pasaulio vandenynus laivais, lietuviai sukūrė bekraštę sausumos valstybę nuo Baltijos iki Juodosios jūros. Visa Europa skyrė Lietuvą ir Portugaliją, tačiau narsieji jūreiviai negalėjo laivų statydintis be lietuviškos medienos, o lietuviai gomurius lepino portugališkom sardinėm.Darbo laikas
Pirmadienis 12:00 - 23:30
Antradienis 12:00 - 23:30
Trečiadienis 12:00 - 23:30
Ketvirtadienis 12:00 - 23:30
Penktadienis 12:00 - 23:45
Šeštadienis 12:00 - 23:45
Sekmadienis 12:00 - 23:00

Jūs dar čia nebuvote??!!??

Portugalų virtuvės restoranas Galo do Porto, ex Atelier Grill - vieta, kai norisi "kažko tokio", "kažko skanaus", arba "kažko naujo". Pirmoji portugališkos virtuvės Lietuvoje atstovė, restorano virtuvės komanda, kviečia ragauti autentiškų portugališkų: kataplanos, espetados, bacalhau, o taip pat restorano firminių steikų ir burgerių.

Kataplanos arba Cataplanas – tai autentiški portugališki patiekalai, pagaminti variniuose  troškinimo induose, vadinamuose "Cataplana”. Gali būti paruošti su bulvėmis arba ryžiais, 1 arba 2 asmenims. Galo do Porto gamina kataplanas su: su jūros gėrybėmis, su kriauklėmis, su aviena, moliuskais ir chiorizo, su vištiena, moliuskais ir chiorizo. 

Espetadas - tai mėsos kepamos su įvairiomis daržovėmis iešmai, patiekiami ant specialaus stovo.Restorane ragaukite Estepadas iš: iš jautienos išpjovos, vištienos, kiaulienos su čiorizo, iš avienos, iš tigrinių krevečių su ananasais, su žuvimi, iš vištienos su čiorizo griežinėliais, iš kiaulienos su čiorizo griežinėliais.

Nusiteikite ilgiems pasisėdėjimams ir kulinariniams atradimams, nes be šių tradicinių patiekalų galėsite išragauti krevečių, chorizo ir kepenėlių su portveinu paštetus, Pasteis de Bacalhau - spurgytes iš džiovintos menkės, puikiausią portugališką žuvienę ir portugališkus desertus.

Jūs dar čia nebuvote??!!??

Portugalų virtuvės restoranas Galo do Porto, ex Atelier Grill - vieta, kai norisi "kažko tokio", "kažko skanaus", arba "kažko naujo". Pirmoji portugališkos virtuvės Lietuvoje atstovė, restorano virtuvės komanda, kviečia ragauti autentiškų portugališkų: kataplanos, espetados, bacalhau, o taip pat restorano firminių steikų ir burgerių.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 75
Vidutinė kaina asmeniui €€€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Galo do Porto

 • as lina 5.0
  0
  Jauki aplinka, neįkyri muzika. Maistas skanus, porcijos didelės. Būtų puiku, jeigu meniu atsirastų dar bent vienas patiekalas iš kiaulienos - įvairumo dėlei.. Ypatingas ačiū padavėjai Aistei už malonų ir profesionalų aptarnavimą ir už puikiai parinktą vyną. Lina, Inga, Sandra ir Vytautas (Kėdainiai)

 • Lina Vainauskaite 5.0
  0
  Ypatingas pirmasis apsilankymas šiame restorane, ir tikrai ne paskutinis. Ypač esame dėkingi padavėjai Jurgitai, kuri mus aptarnavo ir pildė mūsų pageidavimus :) Ačiū, kad buvome Portogališkai sotūs ir laimingi !!!

 • Vidmantas Urbonas 4.3
  0
  Popietę leidome restorane. Interjeras ir aptarnavimas tikrai geras. Priekaištų neturim. Bet maistas, bent jau tas, kurį ragavom, šiek tiek nuvylė. Mes valgėm: įdarytus kalmariukus, pipiriukus įdarytus jautiena, kataplana dvigubą su jūros gėrybėm, vištų sparnelius su "Piri Piri" padažu ir portugališkus pyragaičius su vaisiais. Įdarytiems kalmariukams ir įdarytiems pipiriukams įpatingų priekaištų nėra. Nuvylė kataplana. Padažas buvo labai tirštas. O ir pats patiekalas, toks jausmas, kad buvo pašildytas, o ne gaminamas mums. Vištų sparneliai ir pyragaičiai taip pat "ne pirmos jaunystės". Tikėjomės geresnio maisto. Viską kompensavo aplinka ir tikrai geras aptarnavimas.

 • Gytė Bėkštienė 5.0
  0
  Miela, jauki vieta su puikiai paruoštu maistu, bei puikiais žmogeliukais, dirbančiais ten. Vis pasitaiko, kad aptarnauja mergina ( vardu Jurga) -visada miela, su šypsena, išsamiai paiiškina bei pataria. O svarbiausia, kad visada puikiai pataiko ir su maistu bei gėrimais. Rekomenduočiau bet kam -įvairiomis progomis...

 • Indre 5.0
  0
  Labai jauki ir nuostabi vieta, juodaplaukė su kirpciukais aptranauja labai maloniai ir šiltai, noriai pataria ir rekomenduoja. Patiekalai tikrai labai skanus!!! Ši vieta tapo viena mėgstamiausių:) rekomenduoju:)

 • Markas 5.0
  0
  Geras skanus maistas, maloni aplinka ir aptarnavimas.

 • Joris 5.0
  0
  Grazi kokybe: Ausros Vartu g. :)

 • Vytautas 5.0
  +3
  Apsilankėme po mūsų povestuvinės kelionės po Portugaliją pasižiūrėti, ar tikrai viskas taip skanu kaip tikroje Portugalijos virtuvėje. Likome maloniai nustebinti ir apsidžiaugėme ragaudami puikaus skonio maistą, sukeliantį šiltus prisiminimus iš kelionės. Visiems pažįstamiems rekomenduojame nuvykti ir tikrai grįšime patys dar ne kartą. Aptarnavimas puikus!

Pasiūlyk restoraną