Gabi

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių, Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.3
Mus rasite
Šv. Mykolo g. 6, VILNIUS
 • iki 22:00
Darbo laikas
Pirmadienis 11:30 - 22:00
Antradienis 11:30 - 22:00
Trečiadienis 11:30 - 22:00
Ketvirtadienis 11:30 - 22:00
Penktadienis 11:30 - 23:00
Šeštadienis 12:00 - 23:00
Sekmadienis 12:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Gabi

 • Laima 5.0
  +1
  Vakar šventėme jubiliejų šiame ypatingo interjero restorane.Norime padėkoti už nuostabiai organizuotą šventę,skanų maistą,puikų aptarnavimą, o ypač Karoliui, tai tiesiog restorano siela. Laima ir Jurijus.

 • Meda 5.0
  0
  Noriu padėkoti už puikų maistą, aukščiausio lygio aptarnavimą (ypač Karoliui, padėjusiam suorganizuoti staigmeną jaunąjai), Renatai didelis ačiū už puikų organizuotumą ir gerus patarimus. Net torto pasirinkimą ir papuošimą patikėjom jos nuožiūrai. Nereikėjo sukti galvos dėl jokių smulkmenų - viskas buvo išpildyta tiesiog idealiai. Svečiai dar ilgai šnekėjo apie tokią nuostabią vietą. Būtinai sugrįšim ir rekomenduojam kitiems. 2016.09.17 vestuvių Jaunieji.

 • Monika
  -1
  Buvome siandiena su draugais is uzsienio siame "restorane". Kai zmones pamato toki servisa lieka ilgam nustebinti...deja ne geraja prasme. Uzsisakeme salotu, sriubos ir tris porcija blynu. Blynu laukeme visa valanda. Po musu ateje zmones pavalge cepelinus ir sriuba ir isgere. Tad mes du kartus teiravomes, kur musu maistas? Galiausiai atnese absoliuciai atsalusiuis blynus. Paprasem pasneket su administratorium. Atejusi mergina pasake, kad kaltas padavejas, bet uz tai niekas nera atsakingas. Mea paklausem ar galim tiketis kokios kompensacinos ir nuolaidos, jei vel lauksime naujai karsto maisto. Administratore, matosi jauna ir nepatyrusi mergina, del tokio klausimo baisiausiai isizeide ir pakartojo daug kart, kad niekas uz tai neatsakingas ir mes turim moket uz suvalgyta maista. Tokio nepagarbaus bendravimo su klientu jau seniai neteko matyti, absoliuciai nulis lankstumo ir jokio noro, kad klientas sugristu ir kitiem papasakotu. Dabar tirai manau, kad reik skleisti zinia apie aia vieta. Apie tai kaip cia yra nesiskaitoma ir kaip grubiai bendraujama, apie tai, kad dirbantis personalas gali kaip nori elgtis ir kaip nori kalbetis su klientais. :(

 • Laura 5.0
  +1
  Laba diena, noriu Jums padėkoti. Sekmadienį puikiai praleidome laiką! Jūsų personalas puikus, visiems labai patiko aplinka ir maistas. Aš Jums labai dėkinga už kantrybę, pagalbą ir lankstų požiūrį :) Dideliausios sėkmės!

 • Laimis 5.0
  +1
  Man patiko :)

 • 5.0
  +1
  Labai fainas restoranas, niekada nenuvilia

 • Asta 5.0
  +1
  Šeštadienį su draugais apsilankėme šiame restorane. Ir anksčiau buvau girdėjus gerus atsiliepimus, bet po šio savaitgalio tai mano mėgstamiausias restoranas. Aš "apakau" nuo aptarnavimo kokybės. Kai tik atėjome padavėjas mus iš karto palydėjo prie jaukaus staliuko, padavė mums menu kiekvienam ir dar atverstus ir leido mums ramiai išsirinkti, be bereikalingo klausimo "ką gersime". Užsisakėme salotas, antrus patiekalus, stalo vandenį bei vyną. Padavėjas atnešęs vandenį visiems įpylė po truputį į taures pirmiausiai moterims po to vyrams. Tada atnešė vyną. vyno pateikimas taip pat buvo nepriekaištingas, kaip aukščiausio lygio restorane, bet tuo pačiu taip paprastai, kad net nežinantys kaip elgtis nepasijustų nesmagiai. Tarp kitko vynas kurį mums parekomendavo padavėjas prie patiekalų derėjo puikiai. Padavėjas ne tik profesionaliai mus aptarnavo bet ir bendravo maloniai, kartu su mumis pajuokavo, kantriai atsakinėjo į visus mūsų klausimus. Iš tikrųjų man ir mano draugams patiko viskas aptarnavimas, aplinka, maistas. Tikrai rekomenduoju visiems šį restoraną

 • Evelina 5.0
  +1
  Laba diena, norejau jums padekoti uz puikiai suorganizuotus krikstynu pietus. Visi liko patenkinti, aptarnavimas nepriekaistingas, maistas skanus. Aciu, kad istveret musu vaikiska kolektyva:)

 • Monika 5.0
  +1
  Laba diena, ačiū už gerą vakarėlį. Maistas buvo puikus, padavėjai padėjo su mūsų keistais pageidavimais, visi likom patenkinti :) Ačiū ir sėkmės Jums.

 • Tautvydė 5.0
  +1
  Į restoraną "Gabi" su šeima buvome užsukę papietauti. Interjeras iš tikrųjų sužavėjo. Patiekalai nuostabūs, ne tik skanūs, bet ir tikras menas ant lėkštės. Labiausiai nustebino aptarnavimas. Padavėjai labai maloniai ir greitai aptarnavo. Taip pat buvo labai kantrūs mūsų vaikams bei jų norams. Iš karto parūpino jiems veiklos. Dar ne kartą čia sugrįšime ir būtinai rekomenduosime kitiems :)

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną