Fortas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.7
Mus rasite
Algirdo g. 17, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 08:00 - 00:00
Antradienis 08:00 - 00:00
Trečiadienis 08:00 - 00:00
Ketvirtadienis 08:00 - 00:00
Penktadienis 08:00 - 00:00
Šeštadienis 11:00 - 00:00
Sekmadienis 12:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Fortas

 • Hendrikas 5.0
  0
  Kulturingi darbuotojai ir,puikus maistas.Teks sugryzti nors nepakeliui:))!

 • janina
  0
  šeštadienį lankiausi restorane.Kaip ir visada paliko labai gerą ispūdį restorano švara ir darbuotojų kultūra.Skanus maistas.Patariu apsilankyti.Nesu restoranų megėja,bet šiame restorane lankausi gal jau 10 kartą ir niekada nenusivyliau.AČIŪ

 • As 5.0
  0
  Puikus aptarnavimas ir labai skanus maistas.

 • Marius 1.0
  0
  Kumpio ir grybu pica turbut pati neskaniausia pasauly..

 • Giedre 5.0
  +2
  Fortas - viena iš malonesnių vietų Vilniuje. Kiek teko lankytis, padavėjos tikrai visada šypsosi, visos, jaučiasi kad mato klientą. Maistas skanus, kavos pasirinkimas didelis, o ypač maloniai nuteikė "cepelinadienis" Šiaurės miestelio Forte. Ir kainos/kokybės santykis geras. Ačiū už pastangas, tai ir toliau :)

 • Inesa 4.0
  +3
  Aptarnavimas puikus, padavėjai draugiški ir malonūs. Gaila negaliu to paties pasakyti apie maistą. Kiek kartų valgiau - nepatiko ir daugiau ten nesilankau. Paskutinis mano "bandymas" buvo toks - užsisakiau baklažanų suktinukų, kuriuos vos paragavus išspjoviau. Fuj, šlykštuma. Bet nieko nesakiau ir ramiai gurkšnojau vyna.. Tiek to, not my day. Neesu megėja kelti bangas, bet padavėja pati priėjo ir paklausė, ar kažkas negerai, jog nevalgau? Pasakiau taip ir pasiūliau paragauti patiems, taip leisdama patiekalą grąžinti į virtuvę. Ji grįžo ir atsiprašė, pasiūlė išsirinkti ką nors kitką, bet man jau nieko nesinorėjo ir tiesiog paprašiau sąskaitos. Mano nuostabai, baklažanai nebuvo paskaičiuoti ir susimokėjau tik už vyną, nors to nė neprašiau. Malonu, ačiū!

 • z
  +1
  turbūt geriausia frape visam Vilniuje. Ir nesikeičia ilgą laiką (kaip ir personalas). Jau dešimt metų lankausi ir ačiū jums, kad esat tokie.

 • Darius 5.0
  0
  Mano mėgstamiausias restoranas nuo pat pirmos dienos kai tik atsidarė. Dėkui Jums.

 • tomas
  0
  Oi laikas ten jau apsilankit veterinarinei,,,gaila kad klientai nemato kokiom antisanitarinem saligom daromas maistas,,,siaubas

 • Artūras 5.0
  0
  Pats geriausias ir teisingiausias sprendimas - pasaulio virtuviu menesiai! Respect!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną