Fokus pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Amerikos, Italų
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Pica
3.5
Mus rasite
Gedimino g. 31, UKMERGĖ
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 23:00
Antradienis 10:00 - 23:00
Trečiadienis 10:00 - 23:00
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00
Penktadienis 10:00 - 23:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00
Sekmadienis 11:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Fokus pizza

 • Rytis
  0
  Patyrėme fiasko....Žiūrėjome futbolo čempionato pradžią kareivių gatvėje, impulso pastate. Rezervuojant staliukus, buvome informuoti, kad rodys futbolą. Futbolą rodė netgi per projektorių. Viskas buvo neblogai iki prasidedant antram kėliniui. Buvome paprašyti išeiti, nes picerija užsidaro 23h, tačiau nei picos buvo suvalgytos, nei alus pabaigtas. Prasidėjus ginčui, padavėjas nuėjo. Galvojome, kad viskas išsisprendė, kai padavėją pavaišinome cigarete, tačiau po kelių minučių buvome išprašyti vistiek iš picerijos. Kam skelbtis, kad yra rodomas futbolas ir rodyti pusė varžybų? Tai buvo paskutinis kartas kai čia lankausi. Informavome ir sportą mėgstančius asmenis.

 • None 1.0
  0
  Po pertraukos nuejom... prasizadejau sau nebeiti. Aptarnavimas klaikus (paprasiau kedutes kudikiui, tai pirstu nurode krypti ir paliepe atsinesti; deserta atnese gerokai iki atnesant pica); meniu gerokai suprastejes (visos picos su svogunais, uzsakytas ledu ir trintu vaisiu kokteilis pasirodo besas pigiausio sirupo ir atsilusio pieno plakinys, ir t.t.)

 • MArtynas 5.0
  +1
  labai skamus mesainiai :) jei zmones vaziuojantys i salia esanty MC Donalds zinotu kokie jie cia skanus....

 • Saule 4.0
  0
  Neretai apsilankom, nes salia namu:) Is tikruju maistas nera stulbinantis:), bet tikrai pakankamai skanus, porcijos geros, kainos nedideles. Didelis privalumas - visada yra vietu atsisest kad ir nemazai kompanijai. Aptarnavimas irgi geras(bent mum nekarto jokiu problemu nebuvo kile).

 • Aras 5.0
  0
  Pica su padazu! superr

 • zaika 1.0
  0
  aptarnavimas klaikus.daugiau nebeisim

 • Rokas 5.0
  0
  Labai skanu!

Pasiūlyk restoraną