Fokus pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Amerikos, Italų
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Pica
4.2
Mus rasite
L. Asanavičiūtės g. 15, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 00:00
Šeštadienis 11:00 - 00:00
Sekmadienis 12:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Fokus pizza

 • Rita Morujevaitė 4.3
  0
  Keturių metų laikų pica!!! Kiekvieną kartą kaifuoju :)

 • Xas
  0
  Sumokėt teko daugiau nei nurodyta, pica turėjo būt su vištiena, kurios net kvapo nebuvo, na kvapas gal, gerai paieškojus.gal kažkoks..Vienu žodžiu aptarnavimas 2 iš 5, skonis 4 iš 5. [agaminta nu 3-4 iš5, savo kainos tikrai neatitinka ir niekam nepasiūlysiu.

 • Vertintojas 5.0
  0
  Katik pirkau ugnine pica svencioniu fokus picoje. Aptarnavo maloniai, labai greitai. Laukt neteko. Picos blynas puikus, minkstas. 42cm picos pilnai uzteko pavalgyti dviems 80 kg sveriantiems vyrams. Vienintelis prasymas. Kad perkant pica issinesimui, galutu duoti indeli padazo.

 • Viki
  0
  Po kaziuko muges alkani užsukome į Švitrigailos g. Fokus piceriją...ir labai pasigailėjome.Picą atnešė šaltą.Ant šeimyninės picos radome vos kelis gabalėlius vistienosir porą jelapenų

 • Picų ekspertas 4.0
  0
  Neseniai užsisakėme. Trūkumai: Kainos kiek nekonkurencingos, šeimyninė pica su pristatymu daugelyje kitų picerijų atsieina apie 10lt pigiau. Picą nors pavėluotai, bet bent jau šiltą atvežė pensininkas, kuris sunkiai orientuojasi kiemuose ir sąskaitose. Pats dirbau tokį darbą - tai puikiai žinau, kad jis tik jauniems. Privalumai: Labai skanus padažas nemokamai. Pica labai labai skani. Su visokiu popsiniu šlamštu kaip Čili ar CanCharlie net nėra ko lygint. Kažkas panašaus kaip Pizza King Šeškinėje, tik geresnė. Aišku legendinės ZaiZai niekas neaplenks :) Išvada: jeigu reikia ne kuo pigiau užkimšt skrandį, o suvalgyti skanią picą - tikrai verta paragauti.

 • Karina Millem
  +5
  Tragedija!Vakar užsisakėme picą į namus.Laukėme daugiau nei 2h,kelis kartus skambinome ir mergina vis maitino mus pažadais,kad vairuotojas jau išvažiavo.Picas pristatė,ŠALTAS ir jas dar teko šildyti.Vairuotojas picas tikriausiai bagažinėje vežė,nes neturėjo net krepšio picai.Ir nė neatsiprašė.Kažkokia tragedija.Veltui praleistas laikas belaukiant ir picos buvo siaubingos.Ačiū

 • Klientė
  +1
  Storapadės picos-tiesiog fantastika,o ledai su spanguolėm tiesiog verti nuodėmės.Puiku...

 • Jolita
  0
  Aptarnavima yra tragedija, o slyksciausia klausytis padaveju paskalu ir istoriju kaip jos klube turinosi... Liecia Zirmunuose blondine su akinukais, kuri vakara praplepejo su picu kepeju... ziauru O virtuvei didelis dekui uz skanu maista :)

 • Rokas 5.0
  +1
  Superr picos

 • Yadze Gawrylka 5.0
  0
  ***kiskas restorankis

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną