Floros simfonija

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.2
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 00:00
Antradienis 11:00 - 00:00
Trečiadienis 11:00 - 00:00
Ketvirtadienis 11:00 - 00:00
Penktadienis 11:00 - 00:00
Šeštadienis 11:00 - 00:00
Sekmadienis 11:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Floros simfonija

 • Lina Ališauskienė 3.0
  0
  Puiki vieta, įdomus interjeras. Na bet aptarnavimas. Padavėja perklausė po du kartus apie kiekvieną patiekalą ir gėrimus, bet vistiek sumaišė kokteilius- vietoj margaritos mohito :) bet visos "linksmybės" prasidėjo 23.30 ( įstaiga dirba iki 24 val.)- padavėjos pradėjo nurinkinėti druskines ir pagalvėles nuo kėdžių. Ir nepriėmė gėrimų užsakymo, nes "liko per mažai laiko iki uždarymo". Belieka palinkėti sėkmės su tokiu požiūriu į klientus :)

 • Zose
  -1
  Nuostabi vieta, bet su tokia aplinka, pavadinimu ir gana neblogu maistu, tokios pigios popsovos muzikos ir bumciku neleisciau - hau nebe pirma karta uzstringa ta nederanti muzika

 • dekoraw@gmail.com 1.0
  0
  Labai prastas aptarnavimas. Laukeme 30 min. padavejai nepriejo priimti uzsakymo, nors klientu tuo metu buvo labai mazai tik 3 staliukai visoje kavineje.

 • Vilma 4.0
  +2
  Maistas labai neblogas. Labai skani buvo trinta sriuba. Aplinka liuks. Bet aptarnavimas prastas. Padavėjas aptarnavo be šypsenos, į klausimus atsakinėjo arogantiškai, nemaloniu tonu. O klausimai tai buvo normalūs. Aš negaliu žinoti, kad 11.45 dienos sriubos dar nėra:) žodžiu nuotaikos nesusigadinom, bet ir aptarnauti nepasijutom. Tai arbatpinigių gavo lygiai 0.

 • Renata
  0
  Labai skanus maistas greitas ir mandagus aptarnavimas

 • akvile
  +1
  esu nusivylusi Floros simfonijos seimininkais labai isnaudoja darbininkus galetu biski patis padirbeti koks yra sunkus darbas iki nakties ir moka tik kapeikas butu idomu ar visi yra apiforminti

 • Nilka
  +1
  Buvo labai skanus maistas, labai paslaugos ir greitos padavėjos.

 • Juozas 1.0
  -1
  esame seni kavinės lankytojai. Tačiau šiemet maistas nuvylė. nors aplinka vis dar gera, tačiau, kai kurių patiekalų kokybė kaip judraus kurorto pagrindinės gatvės - kur turbūt manoma, kad klientas vienkartinis.

 • Svetlana 5.0
  0
  Švenčiau gimtdieni, buvau labai patenkinta, maistas buvo nuostabiai skanus, ir visi svečiai taip pat gyrė mmaistą.Labai ačiū organizatoriams ir aptarnaujančiu personalui. Jeigu kas svarsto labai rekomenduoju.

 • Danas 5.0
  -2
  Birzelio 4d. Teko lankitis kavineje. Kaip ir kiekviena kart bunant palangoje. Vakarojom gana ilgokai, as pats asmeniskai valgiau saslykus, zmona valge sonkauliukus, viskas kaip ir visada buvo NEPRIEKAISTINGA..! Mes su zmona netgi juokaujam, kad be "Floros simfonijos" Palanga nebutu Palanga

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną