Floros simfonija

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.2
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 00:00
Antradienis 11:00 - 00:00
Trečiadienis 11:00 - 00:00
Ketvirtadienis 11:00 - 00:00
Penktadienis 11:00 - 00:00
Šeštadienis 11:00 - 00:00
Sekmadienis 11:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Floros simfonija

 • Gabija Leonaviciute 4.3
  0
  Čia sugrįžtame kiekvieną vasarą, labui patinka aplinka ir maistas, tiesa paskutinį kartą aptarnaujantis personalas buvo nemandagus, tačiau tikimės, kad situacija tik gerės.

 • Lina Ališauskienė 3.0
  0
  Puiki vieta, įdomus interjeras. Na bet aptarnavimas. Padavėja perklausė po du kartus apie kiekvieną patiekalą ir gėrimus, bet vistiek sumaišė kokteilius- vietoj margaritos mohito :) bet visos "linksmybės" prasidėjo 23.30 ( įstaiga dirba iki 24 val.)- padavėjos pradėjo nurinkinėti druskines ir pagalvėles nuo kėdžių. Ir nepriėmė gėrimų užsakymo, nes "liko per mažai laiko iki uždarymo". Belieka palinkėti sėkmės su tokiu požiūriu į klientus :)

 • Zose
  -1
  Nuostabi vieta, bet su tokia aplinka, pavadinimu ir gana neblogu maistu, tokios pigios popsovos muzikos ir bumciku neleisciau - hau nebe pirma karta uzstringa ta nederanti muzika

 • dekoraw@gmail.com 1.0
  0
  Labai prastas aptarnavimas. Laukeme 30 min. padavejai nepriejo priimti uzsakymo, nors klientu tuo metu buvo labai mazai tik 3 staliukai visoje kavineje.

 • Vilma 4.0
  +2
  Maistas labai neblogas. Labai skani buvo trinta sriuba. Aplinka liuks. Bet aptarnavimas prastas. Padavėjas aptarnavo be šypsenos, į klausimus atsakinėjo arogantiškai, nemaloniu tonu. O klausimai tai buvo normalūs. Aš negaliu žinoti, kad 11.45 dienos sriubos dar nėra:) žodžiu nuotaikos nesusigadinom, bet ir aptarnauti nepasijutom. Tai arbatpinigių gavo lygiai 0.

 • Renata
  0
  Labai skanus maistas greitas ir mandagus aptarnavimas

 • akvile
  +1
  esu nusivylusi Floros simfonijos seimininkais labai isnaudoja darbininkus galetu biski patis padirbeti koks yra sunkus darbas iki nakties ir moka tik kapeikas butu idomu ar visi yra apiforminti

 • Nilka
  +1
  Buvo labai skanus maistas, labai paslaugos ir greitos padavėjos.

 • Juozas 1.0
  -1
  esame seni kavinės lankytojai. Tačiau šiemet maistas nuvylė. nors aplinka vis dar gera, tačiau, kai kurių patiekalų kokybė kaip judraus kurorto pagrindinės gatvės - kur turbūt manoma, kad klientas vienkartinis.

 • Svetlana 5.0
  0
  Švenčiau gimtdieni, buvau labai patenkinta, maistas buvo nuostabiai skanus, ir visi svečiai taip pat gyrė mmaistą.Labai ačiū organizatoriams ir aptarnaujančiu personalui. Jeigu kas svarsto labai rekomenduoju.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną