Fiorentino

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Restoranai, Užsakomosios salės
Patiekalų tipas Makaronai | Pasta
3.2
Mus rasite
Universiteto g. 4, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:30 - 22:00 - - -
Antradienis 11:30 - 22:00 - - -
Trečiadienis 11:30 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 11:30 - 22:00 - - -
Penktadienis 11:30 - 23:00 - - -
Šeštadienis 12:00 - 23:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Fiorentino

 • Aiste Vizgirdaite 3.7
  0
  .

 • Aiste Vizgirdaite 3.7
  0
  Aptarnavimas ir aplinka super, tačiau tokio neskanaus maisto jau seniai restorane nesu valgiusi. Valgiau makaronus, atrodė lyg patiekalas būtų iš vakaro gamintas ir ant kitos dienos pašildytas. Labai nuvylė

 • Prastai 1.0
  0
  Teko lankytis du kartus, maistas nėra skanus, o personalas tragiškas.

 • a 5.0
  +1
  Maistas puikus, aptarnavimas irgi. Resoranas super.

 • ilmaars
  +1
  Сколько стоит ужин на 4 человека и заказать столик на 31decembris для Новогодний ужин labai ačiū мы из рига латвия

 • Kotryna 5.0
  0
  Tik geri įspūdžiai po apsilankymo šiame restorane. Jauki aplinka, skanus maistas, puikus aptarnavimas. Būtinai sugrįšime vėl.

 • Lina 1.0
  -4
  Tragiskas maistas. Tragiskas.

 • Monika 5.0
  +5
  Įžengęs pro "Fiorentino" duris gali pasijausti lyg atkeliavęs į Italiją. Restorano dizainas puikiai atidirbtas, lengvas, ir nesmaugiantis pompastika ar detaliu perkrovimu. Aplinka paprasta, jauki ir neįpareigojanti, leidžia atsipalaiduoti ir mėgautis puikiai paruoštu maistu, kurio porcijų dydžiai pataikyti tiesiai i dešimtuką. Maloniais vasaros vakarais negalima neatsisėsti restorano kiemelyje, kur žavinga arkinė aplinka tiesiog pakeri. Gali pasijausti lyg nukeliavęs keliais šimtmečiais atgal, negali atsistebėti originaliu Vilniaus grožiu. "Fiorentino" aptarnavimas kol kas dar niekada neapvylė, personalas paslaugas, bet tikrai nėra įkyrus (kaip kartais pasitaiko kitose vietose), gali iš jo sualukti ir patarimų apie maistą ar prie jo derančius gėrimus, ir persimesti žodeliu ar keliais nesulaukdamas iš jų nepasitenkinimo grimasų. Reikia tik tikėtis, kad einant laikui, šis mielas itališkas restoranėlis neapsileis, ir nesikeis į blogą, kad aptarnavimas ir virtuvė nepradės apvilinėti, nes jei viskas ir toliau bus taip gerai (manau siekti neaiškių aušktumų nereikia, nes kartais tai išeina tik į blogą), tai tikrai neišbrauksiu šios vietos iš lankytinų sąrašo.

 • Milda
  +1
  Vakar kaip tik buvom šitam restoraniuke... Jauku, padavėjas mielas, paslaugus, malonus, patariantis, bet šalta kava viena blogiausių kokią esu gėrusi. Vynas išties skanus. Negaliu sakyt, kad baisiai ypatingai likau viskuo sužavėta, bet nieko blogo irgi negaliu pasakyt... Ar dar užsuksiu? Tikrai nevengsiu, bet pirmu pasirinkimu tikrai nebus :)

 • Jurgita 5.0
  +6
  Ir aš ten buvau:) Man tai kaip namuose pasirodė. Aišku, su maistu - jis nėra toks, kokį gauname visur, bet juk čia ir svečiavausi - pas italus. Man papuolė padavėja, kuri puikiai išmanydama savo darbą mane pakonsultavo ir gavau, tai, ko ir norėjau. Nuostabu! Ir aš persivalgiau. Aš nežinau kas ten ką darėte, tik žinau, kad grįšiu, kai tik galėsiu, ir neradau kol kas gerenės vietos

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną