Felikso užeiga

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
3.9
Mus rasite
Taikos g. 58, Nida, NERINGA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 09:00 - 22:00 - - -
Antradienis 09:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 09:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 09:00 - 22:00 - - -
Penktadienis - - - -
Šeštadienis 09:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 09:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Felikso užeiga

 • Tomas Mike 5.0
  -1
  savaitgaliui atžvažiavau į Nida. Valgiau grill house - bieko gero. maistas be skonis. Pervalkoje skanu bet mažos porcijos. tik dabar prieš išvaižiuojant po jūros užsukome - alus tobulo sodraus skonio maisto kiekis ir skonis - neapsakomas. pagaliau gera vietą pavalgyti ir atsigerti skanaus pilstomo alaus. aptarnavimas ir puikus. vaikinukas tiesiai šviesiai pasakė kas fiana kas ne kur daug kur mažai. nors ir iš išorės atrodo dvejotinai bet tikrai verta užeiti!

 • Donatas 5.0
  -1
  Superine kavine labai dideles pocijos labai skanu labai pigu ir labai geras aptarnavimas ipac padavejas(juozukas" visada maloniai jus aptarnaus

 • Linas
  +2
  Ką tik valgėm. Eilinė valgykla. Užsisakėm šnicelių, žemaitiškų blynų, šaltibarščių,alaus. Kainos žemos palyginus su restoranais Nidoje, bet valgyklos tipo įstaigai aukštokos. Alus Ekstra turi metalo poskonį. Panašiai kaip būna kaimo turizmo sodyboje nefiltruoto grežinio vanduo. Turbūt skiestas. Žemaitiški blynai neiškepti, bet pašildyti. Skonis krakmolo. Šniceliai smirda kiaule. Jei norite prikimšti skrandį antrarūšiu maistu tada eikite čia. Bet jei norite pasimėgauti maistu rinkitės kitus restoranus miesto centre.

 • Linas 1.0
  +2
  Ką tik valgėm. Eilės valgyklos užeiga. Užsisakėm šnicelių, žemaitiškų blynų, šaltibarščių,alaus. Kainos žemos palyginus su restoranais Nidoje, bet valgyklos tipo įstaigai aukštokos. Alus Ekstra turi metalo poskonį. Panašiai kaip būna kaimo turizmo sodyboje nefilttruoto grežinio vanduo. Turbūt skiestas. Žemaitiški blynai neiškepti, bet pašildyti. Skonis krakmolo. Šniceliai smirda kiaule. Jei norite prikimšti skrandį antrarūšiu maistu tada eikite čia. Bet jei norite pasimėgauti maistu rinkitės kitus restoranus miesto centre.

 • sigis 5.0
  +1
  viskas ten gerai skanu ir faina o kam nepatinka tai prasau apsilankyti maximoj prie misrainiu skyriaus

 • Jurate 5.0
  +1
  Super skanu ir pigu. Tikrai gera vieta

 • kristina 5.0
  -1
  Buvau ten siemet ir man patiko ir porcijos dideles ir skanu ir aplinka grazi

 • justina 5.0
  0
  viskas ten man patiko,buvau si pavasary,seimininkai kavines yra pasikeite tai tiesiog linkiu jiems sekmes,ir geros vasaros.

 • Simona
  +1
  Sveiki ar turite darbo dviems 17 metų merginoms galime dirbti ir virtuvėje.

 • apsinuodijes
  -2
  tokia skyle kad baisu. jei norite apsinuodyti tai Jums reiketu uzsukti i Felikso uzeiga. salygos antisanitarines, padavejai nesvarus - ko neturetu buti - juk su maistu dirba. maistas baisus, pasenes, smirda. suvalges pora gabaliuku kepsnio daugiau nebevalgiau - uzteko. kur ziuri maisto ir veterinarijos tarnyba?

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną