Fabai

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
1.7
Mus rasite
Ateities g. 21A, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:00 - - -
Antradienis 11:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 24:00 - - -
Šeštadienis 12:00 - 24:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Fabai

 • Beata . 2.7
  0
  Su kolegomis čia valgėme dienos pietus. Maistas neypatingas, bet nepasakyčiau, kad neskanus. Patiekimas ir skonis kaip tetos padaryto maisto (sakau tetos, nes mano mama labai skaniai gamina :)) Interjeras kaip seno kabako, viduj buvo labai šalta. Dėl aptarnavimo daug ko pasakyti negaliu, nes tiek su padavėjais ir tebendravome - dienos pietūs patiekiami greitai, tad neturiu kuo skųstis ar pagirti.

 • Vilma Petrokiene 1.3
  0
  Šventėme Fabuose jubiliejų salytėje. maistas buvo baisus. Visko daug, bet daugiau kaip puse liko, nes nevalgoma buvo. Salotos plaukiojo vandenyje, įdaryta višta, žuvis ir vyniotinis buvo vieno skonio - batono. Labiausiai pritrenkė gėrimas. Buvo atrodo, kad iš miltukų padaryta be proto saldi gaiva ir vanduo su citrina. Įpusėjus vakarui liko tik vanduo su ta pačia citrina. galėjo pasakyti, būtume susimokėję už citriną. Nepasigėdino nešti vandenį iš krano, kuriame buvo nekeičiama citrina. Vyrai sakė, kad dar neteko degtinės užsigerinėt vandeniu. Padavėja irgi nesivargino dirbti. kai ko nors norėdavom, reikėdavo gerokai ją pagaudyti. Buvo baisu:(

 • Rimantas 1.0
  0
  DAUGIAU NEBEISIU . atsiliepimu siaip niekada nerasau, bet po situ pietu parasysiu . Norejau valgyti kijavo kotleta, sake geriau uzsakykite kazka is ant zariju kepto nes greiciau atnes, ok pamaniau, vistienos kepsnys pats tas bus, uzsakem.. 30 min praejo atnesa sakutes ir peilius, 45 min praejo atenese padaza, jau sakom .. kur maistas'' galvojau iseisiu, bet atenese po 55 min. perdegusi kepsni, draugui kiaulienos saslykas tampesi burnoje, neismarinuotas arba neiskepes koks nzn.. nebuvo taip kad nepalikciau arpatpinigiu. Si karta tikrai sakiau nepaliksiu.; kainavo viskas 17.80 euru. padejom 20 euru. padejo jis pinigus ant baro ,.. laukiam laukiam... gera taktika.. labai skubejom, tai isejom nesulauke grazos :) Keisciausia kad net nepasake kad reiks laukti valanda maisto.. BANAS SITAM BARUI!

Pasiūlyk restoraną