Express Pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Amerikos, Europos
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Mėsainiai | Burgeriai, Kebabai, Pica
3.2
Populiarus

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje veikia greitojo maisto tinklas „Express pizza".

„Express pizza" lankytojų laukia gardžios ir sočios net penkiolikos rūšių picos. Tarp kurių – „Akapulko", „Aštrioji", „Egzotiška", „Vegetarams", „Firminė Express pizza", picos su kumpiu ir grybais, kalakutiena, jautiena bei kitos jau pamėgtos gardžios picos. Greiti virtuvės meistrai picą pagamina vos per 7 minutes, tad stovyniuoti ir erzinti nosies gardžiais aromatais ilgai neteks. Mažiau praalkusiems – mažos (32 cm) picos už 12,99 Lt/3,76 EUR, o alpstantiems iš alkio – didelės (42 centimetrų skersmens) picos, šeimyninės – už 19,99 Lt/5,79 EUR. Jos tikrai pasotins bei pakels nuotaiką. Picų galima užsisakyti ir telefonu, beliks ateiti ir pasiimti, arba laukti, kol bus pristatyta tiesiai į namus. Beje, sudedamąsias dalis galite pasirinkti ir patys! Taigi „Express pizza" – puiki vieta apsilankyti visai šeimynai. Picerijose alkoholiu neprekiaujama.Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:00 - - -
Antradienis 11:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 23:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 23:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Express Pizza

 • Irutė K 5.0
  0
  tikrai čia picos yra skanios i rpastoviai mes valgome :)

 • KRISTINA
  -2
  Aptarnavima klaidingas, picą užsakėm 17,48 atvežė po 20,20, nors sakė laukti ilgiausiai teks 1,5 valandos. Nors personalas pats mandagiai aptarnauja tačiau, nereikia klientams meluoti, o taip pat pasisamdykit daugiau išvežiotojų nes klientų taip niekas neaptarnauja.

 • Vytautė
  0
  Reguliariai užsisakinėjome picas Savanorių pr. Express Pizza, nusiskundimų neturėjome, picos skanios, kolektyvas malonus, atveža pakankamai greitai (~1 val.). Atsidarius naujai picerijai Krėvės pr., išbandėme jau porą kartų, nes arti namų. Skirtumas, deja, akivaizdus. Kolektyvas bendrauja nemaloniai, girdisi keiksmai, garsios šnekos tarpusavyje. Picos neskanios, su mažai ingredientų. Serano pica su kumpiu su kremzlėm, žalumynų vos šiek tiek. Linkiu, kad jums gerai sektųsi, bet pasistenkit, kad kolektyvas sutiktų klientus maloniau ir profesionaliau, o picos būtų skanios ir turtingos ingredientų.

 • Pirkeja
  -1
  Aptarnavimas zemiausio lygio. Uzsakyta pica i namus, vairuotojas (be cekio!) paeme daugiau pinigu nei reikia. Pasake-padaviau. Pasakot ilgai.. bet pusamzis vairuotojas (Kaunas, Aleksotas) absoliutus chamas. Elementaraus mandagumo pamokykit! Uzsisakinejom daug metu, bet va taip ir pabaigem

 • Andrius
  +2
  Labai suprastėjo kokybė, šilainių exprese priešais oaze uzsisakem pica, tai gryze namo pakraupom, padaže plauka radom, ant picos produktų beveik nėra padas sudeges, daugiau iš šitos picerijos neuzsisakinesim.

 • tadas
  +1
  as pakraupes,nerasiau niekada ant nieko nerasiau.paemiau du roletusskubejau.isvaziavom is kauno isvyniojom sudege viduj belenkas.savanoriu pr.niekada ten nepirksiu.net serveteliu neidejo.

 • Nepasitenkines 1.0
  0
  Gaidynas, seniau pica kainuodavo 6.50€ i namus,o dabar pati pica kainuoja 7€,o jei i namus 8.50€ :)

 • Paulius
  0
  uzsisakiau pica telefonu vaisvydavos plente pasake kad bus iskepta uz geru 15min atvaziavus pasiimt uz 20min ji dar buvo gaminama,paklausias kodel taip yra jeigu sako 15min o atvaziavus veliau dar reikia laukt 15min pasake kad turi daug uzsakymu ir tikslaus laiko pasakyt negali likau nelabai patenkintas, bet islikau geros nuotaikos vien tik del pardavejos, kuri nusisypsojo ir labai manes atsiprase kad reikejo luktelti truputi ilgiau daugiau tokiu pardaveju, kurios napabijo perlipt per save ir atsiprasyt! viskas vyko penktadieni 26d.

 • Ramas
  -2
  buvo užsakyta pica telefonu 18:40, 18:55 atvažiuota paimti iš Lukšio gatvės IKI, atvažiavus: - mūsų užsakymas " pamestas",ok užsakyta nauja, pažadėta atlikti užsakymą per 10 min. picos laukiam kol trūksta nervai..sako blin, yra dar ir kitų užsakymo, ko nerimstat ??? ok skambinam vadybininkui.. tas tipo sorry nieks nekaltas, kaltas tu pats kad pas mus važiavai.. vakaras sušiktas, ačiū ir gal ateityje be jūsų kaip nors

 • laura
  -2
  Vakare atvaziavau picos 22.20 raudondvario pl.darbuotojai jau tvarkesi kiti rūke lauke ir pareiske kad uzsakymu jau neprimineja. Teko stipriai nusivilti. Darbo laikas juk iki 23 val.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną