Euterpė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.0
Mus rasite
Daržų g. 9, KLAIPĖDA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 16:00
Antradienis 11:00 - 16:00
Trečiadienis 11:00 - 16:00
Ketvirtadienis 11:00 - 16:00
Penktadienis 11:00 - 16:00
Šeštadienis 11:00 - 16:00
Sekmadienis 11:00 - 16:00

Atsiliepimai apie Euterpė

 • Neringa
  +5
  Puikus restoranas,labai geras aptarnavimas,jauki aplinka, skanus maistas. Aciu!

 • Vytautė 5.0
  +2
  Puikus restoranas!

 • Takas 5.0
  -2
  Man patinka šiame restorane prisigerti ir aš jaučiu kaifą kai mane išmeta lauk, nes pradedu kelti pavojų aplinkai, tačiau jei nusigert tai tik ČIA EUTERPĖJE.

 • Karolis
  0
  laba diena. Atsiprasau kad neivertinau Jusu restorano, tiesiog as jame dar nebuvau. As gyvenu ir mokausi Anglijoje. Studijuoju profesonaliu vyreju specialybeje ir dirbu toj srityje jau 3 metus. Griztu atostogu i Klaipeda, tai tikrai uzeisiu i Jusu restorana. Kiek ziurejau Jusu meniu, tai tikrai noreciau paragauti Jusu anties krutineles. Atvykes i Jusu restorana labai noreciau pabendrauti su Jusu gamybos vedeju(head chef). Tiesiog nesu dirbes Lietuvoje, noreciau pasidalinti skirtingu virtuviu ispudziais. Jei, butu tokia galimybe, parasykite man i elektronini pasta karoliukas_karoliukas@yahoo.com atsiprasau uz visas klaidas, tiesiog mano klavetura nepritaikyta lietuviu kalbai. Dekuj is anksto, Karolis

 • To margarita
  0
  Eik eik, a tu sugebejei sumoketi tiek pinigu? Gal skaiciuot nemoki, juk rasai ti su klaidom. Ismok rasyt ir skaiciuot, ziolpa.

 • MARGARITA 1.0
  -2
  LABAI NEPATIKO. 70 ŽMONIU APTARNAVO TIK 2PADAVĖJOS,VIENI PAVALGE KITI TIK PRADĖJO,MENIU BUVO SUDERINTAS IŠANKSTO, BET PO SASKAITOS PATEIKIMO ATSIRADO NAUJIENŲ PAGAL DIREKTORES NORĄ.GEDA NAUDOTIS ŽMONIU NELAIME. IR DIREKTORIAI PATARCIAU MANDAGIU ELKTIS SU KLIENTAIS O NE SIUSTI PO SUMOKĖTU 3648LT. KITA KARTA VALGITI KOKIAM NORS 'PADVALE', 4 ŽVAIGŽDUCIU VIEŠBUTIJA PADUOTI UŽ 19LT. PUSTUŠCIĄ LEKŠTĘ KARŠTO PATIEKALO .TAI GERIAU JAU Į 'PADVALA'

 • Vita 5.0
  +2
  Geriau nebuna...Neplanuotas pasisedejimas Mamos dienos proga tapo tikra svente sirdziai ir skranziui.Aciu Jums,mielieji!

Pasiūlyk restoraną