Europos parko restoranas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Užsakomosios salės
3.8
Mus rasite
Joneikiškių km., Vilniaus raj., VILNIUS

Europos parkas – 20 min.kelio nuo Vilniaus centro: važiuoti Žaliųjų ežerų kryptimi ir sekti nuorodas.

Ieškantiems originalios aplinkos, netikėtų, tačiau malonių įspūdžių, vertėtų atvykti į Europos parką. Šiuolaikinio meno muziejus po atviru dangumi – tai unikali vieta, kurioje gera ne tik apsilankyti, nuostabios gamtos ir skulptūrų apsuptyje galima pailsėti, skaniai papietauti bei atšvęsti svarbiausias gyvenimo šventes. Muziejaus restoranas – tai gamtos, meno ir ramybės užutėkis, esantis toli nuo judraus kelio. Čia visada tyras oras, jauki aplinka ir išskirtinis dėmesys kiekvienam atvykusiajam. Visi patiekalai gaminami iš šviežių produktų ir tik lankytojams užsakius, vyrauja europietiška virtuvė. Čia, Europos centre, galite paragauti ir aukščiausios kokybės kavos, kuriai naudojamas krištolo tyrumo Europos parko teritorijoje iš 60 metrų gręžinio trykštantis puikiausio skonio natūralus vanduo. Naudodamiesi Europos parko restorano paslaugomis, surengsite įspūdingą šventę savo klientams, darbuotojams, šeimos nariams. Puikios galimybės renginiams po atviru dangumi.Darbo laikas
Pirmadienis 09:00 - 00:00
Antradienis 09:00 - 00:00
Trečiadienis 09:00 - 00:00
Ketvirtadienis 09:00 - 00:00
Penktadienis 09:00 - 00:00
Šeštadienis 09:00 - 00:00
Sekmadienis 09:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Europos parko restoranas

 • Agnė Samaliūtė 2.7
  0
  Maistas labai vidutiniškas, o kainos neadekvačios. Jiems reikėtų įsisąmoninti kur jie yra ir keisti dalį veiklos aspektų.

 • Audrius Martinkevičius 3.7
  0
  apsilankymas buvo labai geras,labai graži gamta,interjeras.Pasivaikščioje nuejome i restorana,užsisakėme maisto.Valgio metu ,pas žmona pamatėme juoda plauka,tai sugadino visa gražia diena ...

 • Auksė 5.0
  +1
  maloniai nustebinti ir laimingi, šventė pavyko tiesiog super, kolektyvas nuostabus, tiesiog sirgo už mūsų šventės sėkmę, būtinai sugrįšim.

 • Dėkingi 5.0
  +1
  Nuostabu, maistas puikus, aptarnavimas taip pat, o labiausiai stebina ir žavi aplinka, tokia tikra, ir labai gera aura, mes ir mūsų svečiai jautemės ypatingai.

 • Vestuviu svecias 1.0
  +2
  Siame restorane sventeme vestuves. Maistas normalus, padavejos buvo paslaugios ir malonios, bet kainos yra tikrai nenormalios. Vien sales nuoma (iki 24.00 val., jei ilgiau, reikia moketi papildomai)- 1 tukst. lt. Uz ka? Uz sienas, uz gryna ora? Nes uz stalus, kedziu uzvalkalus reikia vel papildomai moketi, nes restoranas tokiu dalyku neturi, nuomojasi is kitur. Tikrai juokinga. Kiek domejausi, daug kur is viso nereikia moketi uz patalpas, tik uz tai, ka suvalgai ir isgeri. Nerekomenduoju.

 • Tomas 3.0
  +1
  K1 reikia žinoti, vykstatn į Europos parką. Europoas parke tikrai yra į ką pažiūrėti. Apeiti visiems eksponatams reikia min. 4-6 val. Atvažiavę nunustebkit, kad parkingas kainuoja 7 Lt vienam automobiliui. O už fotoaparato įnešimą teks pakloti dar 6 lt. Taigi su bilietu 25 Lt asmeniui gaunasi nemaža kaina. Pasiruoškite patogią avalynę, nes takai yra praktiškai paprasti apvalyti miško takeliai. Nėra jokio ženklinimo, kuris labai pagelbėtų orientuotis parke. Nepratusiems tenka paklaidžioti ieškant eksponatų :) Nėra jokių rodyklių, išskirus įkyriai reklamuojamą restoraną, kuri lengvai rasite ne tik eidami pagrindiniu keliu, bet ir miške dažnai rasite nukreipiančių nuorodų :) Maloniai nustebino, kad restorane nepaėmė pinigų už WC net ir neužsisakius :) Apie restorano maistą ir kainas nieko nepasakysiu, nes neišmėginome. Su mašina įvažiuoti į parką draudžiama, bet neaiškių VIP personų mašinos karts nuo karto pravažiuodavo link restorano. Artimiausia vieta, kur galima pasistatyti mašiną nemokamai - Skirgiškės - maždaug 1 km kelio pesčiomis. Gero laiko Europos parke! :)

 • Jorė
  -1


 • pobuvis 5.0
  -1
  Sventeme vestuves siame restorane! Patiekalams, aptarnavimui ir pateikimui, tik geriausi zodziai! Viskas buvo labai skanu. Taip, truputi brangoka, bet uz restorana ir moketi reikia :) Rekomenduoju!

 • Angele 5.0
  -1
  nu labai smagiai :) labai skaniai :) tiesiog sauniai :) aciu

Pasiūlyk restoraną