Ešerinė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
3.0
Mus rasite
Naglių g. 2, Nida, NERINGA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 00:00 - - -
Antradienis 10:00 - 00:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 00:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 00:00 - - -

Atsiliepimai apie Ešerinė

 • Rimvydas Bakus 3.3
  0
  Aptarnavimas viskas ok. Maistas - valgykla su kosminemis kainomis. Indai net kaip valgykloje.

 • Karolis Karolis 1.0
  0
  Norėjau palikti atsiliepimą apie prastą aptarnavimą, tiksliau apie apie visišką aptarnavimo nebuvimą, tačiau paskaitęs komentarus žemiau, supratau, kad neverta gaišti laiko su ilgais paaiškinimais, suteikiu 6 gaidžius iš 5, na visiškas gaidys :)

 • Egis
  +1
  Pats baisiausias aptarnavimas, koks tik gali būti. Jeigu aptarnavimą vertinti pagal dešimtbalę sistemą, parašyčiau -5. Jeigu vis dėlto atsitiktų nelaimė patekti į šią užeigą (atsiprašau - jie save vadina restoranu), patarčiau apsimesti užsieniečiu (geriausia vokiečiu), kad padavėjas greičiau prieitų. Vos nepamiršau apie maistą - apgailėtinas.

 • neblondine19 1.0
  0
  tikrai neikit ten dirbti,nes isnaudoja juodai.as pirma sezona dirbau tai nezinojau,kas ir kaip,atseit blogai dirbau ir pan.bet vel iskviete,nes ten nera kam dirbti,ir labai isnaudoja,ir ten vietiniu neiesko,iesku is kaimu is miesteliu.kad galetu apgaudineti.reiketu ten iskviesti specelia tarnyba,kad pakratytu truputi.nesuguba apforminti ir.ta diretore melagiu melage,kaip ir visas tas kolektyvas.is kur ten skanus maistas,kad tos virejos gere darbo metu.pati maciau nes dirbau tada...cia pasakoti ir pasakoti apie ta eserina,vien apie ja pagalvojus tiesiog nupurto,kur as ten buvau papuolus.tikrai niekas neikit ten dirbti.juodai isnaudoja.

 • Gabriele
  +3
  Nesiulyciau ten niekam dirbti, darbuotojai baisiai isnaudojami, dirbi daugiau nei gauni, isdirbtos valandos neatitinka atlyginimo, vadove melage, atejes i darbo pokalbi suzinai kad gausi tiek ir tiek, o kai ateina laikas moketi ji drasko akis ir sako kad as nesakiau kad mokesiu tiek, nesumoka po 30 ir daugiau euru, nes neva nera is ko moketi, dirbi besalygiskai daug ir sunkiai o ji dar drysta sakyti kad nieko nepadariai, ir dirbi tau net nepriklausancius darbus, kas mano nuomone nera gerai, o maitinimas isvis tragiskas, gero maisto neduoda, nes neva per brangu, nori skaniau pavalgyti turi susimoketi, o prasta maista gali valgyti nemokamai. Nepatariu ten niekam lankytis nes kainos neatitinka maisto kokybes, ten besalygiskai brangu, kituose restoranuose gali pavalgyt ta pati ir net geresni maista uz zemesne kaina. dirbti nepatariu taip pat, nesigadinkite nervu ir sveikatos, seimininke aferiste.!!!

 • ROMA
  0
  labai neskaniai pietavome,reikia dar sugebėti taip gaminti.Tiesa,sumokėjome kaip gerame restorane.Aptarnavo nuoširdžiai,kava puiki.Bet tai neatpirko sugadintos nuotaikos.Nepatariame ten lankytis,o ir patys nė iš bado ten daugiau kojos nekelsime

 • JŪRATĖ
  0
  neskanu,brangu,tik nuotaiką susigadinome.Gaila sugaišto laiko.

 • Buves
  0
  Baisi vieta!!! Vadove tikra muzike.Visu pirma jokios kulturos bedravime.Rezervacija padarem o pasirodo ivyko klaida ir kazkam kitam pernuomavo! Jei nenorit susigadinti atostogu tai nekelkite tan kojos!!!

 • YouLeeYou
  0
  Tragedija, o ne restoranas. Maistas baisus: tiek skoniu, tiek porcijos dydžiu, tiek kaina. Aptarnavimas taip pat tragedija - visi nagli, ne***lbami. Padavėjas matyt buvo pavargęs, tik neaišku ar nuo darbo, ar "iš po vakar", nes mes net gaudami meniu nesulaukėme žmoniško "Laba diena". Daugiau neisiu, yra ir geresnių vietų Nidoje, kur už tokią pat, o dažnai ir mažesnę kainą gali ramiai pasėdėti, maloniai pabendrauti ir, svarbiausia, sočiai ir SKANIAI pavalgyti.

 • Modesta
  0
  Mūsų kompanijai taip pat labai nepatiko,neduodu nei vienos žvaigždutės.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną