EraRichi

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.8
Mus rasite
Didžiųjų Zubiškių k., Šalčininkai, VILNIUS
Darbo laikas
Pirmadienis 14:00 - 20:00
Antradienis 14:00 - 20:00
Trečiadienis 14:00 - 20:00
Ketvirtadienis 14:00 - 20:00
Penktadienis 14:00 - 20:00
Šeštadienis 14:00 - 22:00
Sekmadienis 14:00 - 22:00

Atsiliepimai apie EraRichi

 • Mina
  0
  Tai seimininkas vyras ar moteris, nes vienur dekoja vyrui, kitur moteriai, tariantis del paslaugos, reikia zinot su kuo kalbesiesi:)

 • Janina 5.0
  +1
  š.m. balandžio 16 d. Viloje Era Richi šventėme dukters vestuves ir norėjome pasakyti D i d e l i s A Č I Ū už puikią šventę! Nuoširdžiai dėkojame šios grožios sodybos šeimininkui, ypatingas Ačiū Erikai už puikų šventės organizavimą ir be abejonės Ačiū aptarnaujančiam personalui už dėmesį, bei darbą, kurį atliko mūsų šventės pilnatvei. Smagu ir malonu buvo valgyti gardų maistą, pasilepinti vandens procedūromis, pajusti aukščiausio lygio aptarnavimo kokybę bei paprastą žmogišką bendravimą. Ačiū-ačiū ir dar kartą ačiū Jums už nuostabią šventę!!!! Jei kas nori nepriekaištingos šventės, rekomenduoju pasirinkti būtent šią sodybą.

 • Ana 5.0
  +2
  Švenčiau savo jubiliejų Viloje "EraRichi". Viskas buvo suorganizuota puikiai ir už prieinamą kainą. Didelis AČIŪ Erikai, kuri padėjo surengti šventę ir kolektyvui, kuris rūpinosi mumis visu pobūvio metu. Kadangi pati gyvenu ne Lietuvoj, tai labai pergivenau jog bus labai sunku viską suderinti. Su Erika buvo taip lengva ir paprastai bendrauti, kad viskas klostėsi ko puikiausiai, ir mėnių sudarėme ir svečius apgyvendinome. Visi nameliai ir kambariai buvo labai tvarkingi. Ir aš, ir svečiai liko labai patenkinti aptarnaujančių personalų ir kokybiška virtuve. Maistas lengvas,skanus, neriebus bei gražiai pateiktas. Šventėme mažesnėje salėje, bet vietos buvo per akis. Tai jeigu planuojate surengti šventę, 100% rekomenduoju šį vilą ir Eriką kaip organizatorę, nes tokį gerą kainų ir aptarnavimo santykį sunku surasti. P.S. Šiais metais švęsime savo vestuves ir Erika rūpinsai ju organizavimu ir mes dėl to esame labai laimingi :) Be galo jums dėkinga už jūsų pagalbą!!!

 • Inga 5.0
  +2
  Šventėme savo vestuves Erarichi viloje, 2014 rugsėjo 26 d. Milijonas ačiū visam kolektyvui, jūs visi iki vieno buvot nuostabūs. Mes gyvename užsienyje, tad sodybą pasirinkom pagal nuotraukas internete ir, žinoma, komentarus. Suderinti viską buvo nesudėtinga, viską, ko reikėjo - gavau el.paštu. Kai pirmą kartą pamatėme sodybą, paliko gerą įspūdį, o kai pabendravome gyvai su ten dirbančiais žmonėmis, sodyba pasidarė dar jaukesnė ir tikrai norėjome ten švęsti savo vestuves. Svečių komentarus dar iki šiol girdime apie labai skanų maistą, apie tai kaip buvo ten gražu, apie padavėjas, kurios puikiai atliko savo darbą ir buvo tarsi nematomos renginio metu ir begalę kitų teigiamų pastebėjimų. Gražūs, švarūs kambariai ir sutvarkyta aplinka. Tikrai rekomenduoju, mes esame be galo patenkinti, kad atradome Erarichi:)

 • Paulius
  +1
  Labai džiaugiuosi, kad mūsų vestuvių šventei pasirinkome būtent Era Richi. Erika, su kuria viską derinome, yra labai malonus, šiltas, paslaugus žmogus! Viskas buvo absoliučiai idealiai! Maistas aukščiausios kokybės, pagamintas ne tik skaniai bet ir patiektas gražiai. Aptarnaujančios merginos - gražios, pasitempusios, su šypsena veide. Nuo stalų akimirksniu dingdavo nešvarūs indai ir tušti buteliai ir tuoj pat būdavo pakeisti kitais. Nereikėjo nei vieno karto prašyti kažką padaryti - toks jausmas, kad skaito visų mintis :) Kitą dieną pliuškenomės baseine, naudojome pirtis ir sūkurinę vonią. Dar vienas labai teigiamas dalykas - gavę sąskaitą labai maloniai nustebome, kad suma nuo pradinės sąmatos nei kiek nesiskyrė! Jokių ten užslėptų mokesčių, jokių kompensacijų ar kitų nesamonių - kiek sutarėme, tiek ir sumokėjome. Žodžiu, kas nori šventės be rūpesčių, tikrai rekomenduojame pasirinkti Era Richi. Jie ne tik viską idealiai atliks, bet ir padės sudarant meniu, išsodinant svečius ir atliekant kitus darbus. Jums teliks džiaugtis gražia švente. Be to, mūsų vedėja ir fotografas taip pat labai gerai atsiliepė apie vilos šeimininkus ir personalą - visiems labai patiko, kad Erika yra ta, kuri padarys viską, kad tik svečiai išvažiuotų su gražiausiai prisiminimais ir emocijomis! Dar kartą nuoširdus AČIŪ visai Era Richi komandai už sunku ir visiškai be priekaištų atliktą darbą!!! Sėkmės tolimesniame darbe!

 • Ieva
  0
  Idomu butu suzinoti kokios ten vestuviu pobuvio kainos 1 asm?:)

 • Kristina
  +2
  Mes irgi Erarichi šventėme savo vestuves, viskas buvo super, mes ir svečiai likome labai patenkinti :))) didelis ačiū Erikai;)

 • Vilma 5.0
  +1
  Mes šventėme savo vestuves 2012.03.31 tai buvome labai patenkinti, aptarnavimas superinis, maistas visiems labai patiko, bei vieta. Tikrai labai nuoširdžiai norime padėkoti visam Erarichi kolektyvui, ypač Erikai.

 • elena 4.0
  +2
  sauni vila

Pasiūlyk restoraną