El Arm El užeiga

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Kaukazo
Įstaigos tipas: Užkandinės
3.5
Mus rasite
Grūto k., DRUSKININKAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 09:00 - 22:00 - - -
Antradienis 09:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 09:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 09:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 09:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 09:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 09:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie El Arm El užeiga

 • Elvyra Pušinskienė 1.3
  +1
  Uz sovietiniu laiku valgyklos sriuba sumokejom 4€. Neturiu zodziu kaip galima plesti tokius pinigus tokioi skylei. Tylejomes kd cia maistas bus ispudingas uz tokius pinigus bet... Kad ir kokie butumet alkani, vaziuokit pro sali.... Maistas nekoks, kainos dideles, tualetas visas nudrengtas, aplinka slegianti, maisto laikeme ilgai ir nuobodziai....Ikeliu foto kaip atrode sriuba meniu ir kokia sriuba mums atnese.

 • Draugas Kažkieno 1.3
  0
  Apsilankęs šitame objekte (nežinau, kokį terminą parinkti) prisiminiau mokyklos valgyklą. Teikiamas maistas ne daug kuom skiriasi.Prastas, žemiau vidutinio lygio. Interjero nerasta.

 • Katri Na 5.0
  0
  Sveiki! Esame jūsų nuolatiniai klientai ir nusprendėme palikti atsiliepimą. Užėjus į meniu.lt ir pamačiusi atsiliepimus net pakraupome! Visiška nesamonė tiek dėl darbuotojų parašyta, tiek del maisto ir tt. Taip, nėra labai pigu, tačiau jūs už tą kainą gaunate tiek maisto, kad tenka išsinešti su savimi! O maistas labai skanus, tirpsta burnoje! Šeimininkai labai svetingi, o darbuotojų BE PRIEKINIŲ DANTŲ nėra! Niekada nesuprasiu lietuvių pavydo! Visiems nuoširdžiai siūlau pirma patiems apsilankyti ir tada susidaryti nuomonę, o ne rašyti niekus. Visi kas buvę, tikrai žino, kaip ten yra nuostabu sugrįšti. Visada važiavom ir važiuosimę! Visada pilna aikštelė žmonių pasako viską. :)

 • Rubai Baldai 2.0
  0
  Lankėmės pirmą kartą ir atvykę labai nudžiugome, pamatę lauke degantį laužą. Bet, deja, labai nustebome, kai atnešė šašlykus, keptus grilyje. Skonis taip pat buvo nekoks, sausgysletas. Suvalgeme turbūt daugiau iš taupumo, nes šašlyko kaina 9,80.Apie kavą net nekalbu. Dar valgėme sriubą chaslama. Buvo labai skysta su kažkokiomis keliomis kruopomis ir kiaulienos gabalėlių. Pirma karta mačiau padavėją be priekinių dantų. Ir šiaip netvarkinga, smirdanti prakaitu. Nesu konkurentė, jei kas nors pamanė, bet ten tikrai daugiau nevaziuosim. Kainos labai aukštos, o kokybės...deja

 • Trama Frama 1.0
  0
  Kava - geriau jokios nesiūlytumėte.

 • Trama Frama 1.0
  0
  Mėsa nedakepta arba nedašildyta

 • saulius
  -5
  Teko buti sioje pakeles uzeigoje,budamas virtuves sefas nusterau,nuo netvarkos ir higienos stokos,vertinti nera net ko.

 • Aiste M 5.0
  +8
  Labai skanus maistas ir malonus aptarnavimas! aciu!

 • Edita
  +4
  Maloniai pasitiko ir aptarnavo. Skaniai pavalgėme. Tik muzika gal kiek per garsiai skambėjo. Sėkmės.

 • Aleksad
  +6
  Puikūs šašlykai, skanus charčo, svetingas ir malonus šeimininkas, viskas puiku :-)

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną