Dzūkų svetainė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių, Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
Patiekalų tipas Pica
3.3
Mus rasite
Rotušės a. 16, ALYTUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 09:00 - 23:00 - - -
Antradienis 09:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 09:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 09:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 09:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Dzūkų svetainė

 • logo dizainas 2.3
  0
  Pati neskaniausia pica kokią teko ragauti (rašau ragauti, o ne valgyti, nes atnešta pica buvo nevalgoma). Buvome čia prieš porą savaičių. Norėčiau paklausti šio "restorano "savininko ar šefo (jei toks yra) kaip kilo mintis į picą vietoje sūrio dėti riebalų mišinį? Picos sudėtis buvo maždaug tokia: Riebalų mišinys ant kurio užberta kažkiek grybų, "šlapiankos", gal dar kokia alyvuogė. Kaip kitas maistas nežinau, bet picos tiesiog siaubingos, užsisakiau didelę picą, bet jau paragavus pirmą kasnį toliau valgyti buvo neįmanoma. Netrukus iš čia ir išėjome. Gaila tik padavėjų, kurios lyg ir stengėsi, bet savo elgesiu išsidavė, kad picos kurias jos mums atneša yra labai prastos.

 • Rūta P. 4.7
  0
  Maistas skanus,interjeras neblogas,gal tik šiek tiek tamsoka kavinėje,bet tai netrugdo,net gražiai atrodo. Aptarnavimas ne aukščiausio lygio,bet ir pasiskųsti negali,o esam sutikę ir labai labai malonių padavėjų.

 • Lankytojas
  +1
  Baisu kas darosi naujame Dzuku tipo retorane Alytuje. Ant visos sales dirba dvi padavejos, atnesus meniu reikia laukti apie 40 min kol galesi uzsisakysti maista, tai per pietu pertrauka cia pavalgyti yra neimanoma.

 • Arunas 2.0
  +1
  Noreciau doti pastaba del sriubos; skonis verte galwoti kad ji buwo iswirta is distilioto vandens, nu ir druskos truko. Taipogi kazko y mane ziurejo padawejas, man tai nepatiko. Ir susitwarkykit lempa

 • Eugenijus
  +1
  Nu man asmeniškai ši kavinukė paliko labai blogą įspūdį. Važiuojant sustojome Alytuje pavalgyt, tad pamatęs pavadinimą Dzūkų Svetainė pamaniau, kad gausiu gerų lietuviškų ar tenais dzūkiškų pietelių. Užsisakius patiekalą cepelinų teko laukti net 45minutes, aluje plaukiojo medienos drožlės, viename cepeline nebuvo mėsos, paprašius pakeisti patiekalą padavėjas pradėjo mikčioti. Žodžiu duosiu tris taškus iš dešim. Interjeras toks pusė velnio, primenantis sovietinę užeigą su nepriklausomos lietuvos prieskoniais.

 • Gal kam,idomu
  0
  Labai prastas aptarnavimas, laukti maisto reikia po pussantros valandos ir dar priminus nueina su nepatenkintais veidais, kaip nesuprantam jog zmoniu daug. Paprasius nuolaideles pradeda irodineti kokia visgi esi nesupratinga, zmoniu juk daug, uzsakymu begale, nebespeja. Viskas butu puiku, bet manau turi graziai paaiskinti, bet argi reik. Ilgai laukes dar palauk vadinasi. Labai labai nusivylem,nerekomenduociau niekam.

 • kaka
  0
  dave joudas bulves kurios tai smirdejo o suvalgius po 5 minuciu draugas triesti ejo. beto vemiau po kazkokiu zoleliu ar salotu

 • kaka
  0
  smirdi ir kakoji sumustiniais su mikrobangiem

 • Vycka 5.0
  0
  Viskas čia gerai :)

 • apsinuodijome 1.0
  0
  Apsinuodijome vistienos patiekalais, daugiau nebeisime ten.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną