Du malūnai

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Užkandinės
Patiekalų tipas Grill | BBQ
4.5
Mus rasite
Šventosios g. 6, ŠVENTOJI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 08:00 - 00:00 - - -
Antradienis 08:00 - 00:00 - - -
Trečiadienis 08:00 - 00:00 - - -
Ketvirtadienis 08:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 08:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 08:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 08:00 - 00:00 - - -

Atsiliepimai apie Du malūnai

 • Giedre Bacevičiūte 5.0
  0
  Labai puiki vieta ir maistas super

 • Viktorija Pupkevičiūtė 5.0
  +1
  Labai džiaugiuosi, kad nusprendžiau apsilankyti šiame restorane. Maistas labai skanus, net puikus! Visados pasitinka linksmas, malonus kolektyvas, aplinka jauki, o muzika raminanti. Drąsiai galiu sakyti, kad geriausia vieta Šventojoje!!!!! :)

 • Mante Monte 5.0
  +1
  Šis restoranas visiškai neatitinka atsiliepimų, bet kaip žinome, lietuviai jau tokie žmonės, kad rašo tik tai, kas blogai. Ši vieta pateisino mūsų lūkesčius visais 105%. Tiek aplinka, tiek maistas, aptarnavimas - viskas buvo nuostabu! Tikrai grįšime ir atsivešime draugus. O jūs, mieli skaitytojai, neabejokite, užeikite ir patys įsitikinsite, kad šiame puslapyje rašo tik pikti žmonės. Jeigu aš neteisi - užmėtykite mane akmenimis.

 • Gabriele Leveckaite 5.0
  +1
  Maloni ir jauki vieta , maistas buvo skanus, tikrai dar ne viena syki sugrisiu. Rekomenduoju.

 • Jelena Jevreinova 5.0
  +1
  Labai jauki atmosfera, malonu tiesiog ateiti pabūti išgerti arbatos ar taurės vyno, muzika ir interjeras atitinka darbuotojų elgesį.. Bus labai malonu sugrįžti:)))))) Ačiū jums " Du Malūnai" :)))))))))))

 • Algirdas Rušinskis 5.0
  +1
  Va cia tai vieta.... nustebau, kad tokiame nutolusiame kampelyje yra gero maisto. Aplinka ok. personalas Ok. Jei busit netoliese REKOMENDUOJU.

 • Kestutis Rusinskis 5.0
  +3
  nauja dvasia atsinaujinęs restoranas

 • Monika 5.0
  +2
  Puikus restoranas! Šviežias maistas, graži bei jauki aplinka, super aptarnavimas! Tikrai sugrįšime! Pagarba!

 • siaulietis 5.0
  +1
  Atvykome poilsiauti į šventąja . Nusprendėme užsukti į restoraną "Vikingai". Mus pasitiko kraupus vaizdelis, padavėja dvelkė pagiriomis, paakiai pajuodę, nenusivaliusi vakarykščio makiažo, plaukai susivėlę ir dar ižuli. Žodžiu pamate toki vaizdeli tuoj pat apsigalvojome ir nusprendėme čia nevalgyti. Tokie vaizdai ir kvapai pykino!! Manau daugelis galvos , kad aš per daug leidžiuosi į smulkmenas , bet nemanau, kad žmonių aptarnavimo srityje turi dirbti tvarkingi ir prisižiūrintys žmones... ieškojome kur galėtumėm pavalgyti nesibjaurėdami vaizdo kuris mus aptarnaus.. Nusprendėme užsukti i "Du malūnai" .. ir Ka jus galvojat? Mus pasitiko mielo veidelio savininkė!! Tvarkingai surišta ilgų, ilgų plaukų kasa, lengvas, tvarkingas makiažas kuris neręžė akies.. švariu skalbinių kvapas kėlė susižavėjimą ... Apsidžiaugėme !! Estetiškas vaizdas, aplinka tai pat begalo graži!! ir maistas beprotiškai skanus. ačiū už estetika, sakome vadovams !! mes dar sugrįsim. Šiauliečiai kurie pamilo Jusu restoraną !

 • lukas
  -2
  baisu!!!!!!!!!!!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną