Don Simon picos namai

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Pica
4.0
Mus rasite
Kęstučio g. 34, VILNIUS
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00
Penktadienis 11:00 - 22:00
Šeštadienis 11:00 - 22:00
Sekmadienis 11:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Don Simon picos namai

 • Liepa G. 5.0
  0
  labai skanio spicos , užtena ir sočiai galima pavalgyti , ačiū padavejos greit dirba nes nori užsidirbti arbatpinigių

 • Sen vln 5.0
  0
  Zinoma 5 zvaigzdės

 • Senas vilnietis
  0
  Picos labai skanios,aptarnavimas geras,tiramisu puikus-labai gera vieta (buvome Źvėryne)

 • Vytautas 5.0
  0
  Būta šiandien dviese. Aptarnavo...nepamenu kas. Užsakyta: 1 romėniška gardžioji pica; 1 buivolės sūrio pica; 1 koka kola; 1 giros. Aptarnavimas: vidutinio greičio, tačiau 100% teisingas: pirma padavė man, po to damai, o kur neaišku - dar ir perklausė, pirma paduodama damai. Gėrimai: standartiniai. Picos: va čia tai teisingas darinys. Gaminamos panašiai, kaip Italijoje, patiekiamos be padažo. Padažai prie picų - nesiderina, padažas picoje turi jaustis, papildomas nereikalingas (bent jau Romoje niekur nesiūlė). Valgai - ir supranti, kad skanu, gardu, teisinga. Išvada: viskas puiku, verta ateiti dar kartą ir palikti daug arbatpinigių.

 • Justinas 1.0
  0
  labai prastai - kaina kosminė, dienos meniu net 13 EUR!

 • Rasa
  +1
  Užkalnis pareklamavo, tai ir nuėjau į jų piceriją Žvėryne. Italijoje būnu dažnai ir ten valgau daug picų. Vieną kartą toje picerijoje pica buvo normali, nors nieko ypatingo, Italijoje tokias kepa ne italai. Bet kitą kartą apgavystė, kaip turistinėje užeigoje Italijoje. Iki šiol turiu nuotrauką tos Žvėryno picerijos picos telefone. Sumokėjau už picą kaip geroje Romos picerijoje (7,5 EUR), o gavau vietoj žadėtos Buivolių pieno mozzarellos ir šviežių bazilikų kažkokį padą, aplipdytą plonyčiu ištirpusiu sluoksniu neaiškiu kokio sūrio, gal net sūrio produkto ir buvo užmesti keli mažojo pirštelio nago dydžio baziliko lapeliai. Picos atsikandau vieną gabalėlį, kad įsitikinčiau, jog ne tie produktai. Ir nunešiau padavėjai, paaiškinau, kad tai visai ne mozzarella ir tie keturi mažulyčiai baziliko lapeliai kažkoks pasityčiojimas. Jau apie padą, pateptą neaiškia pomidorų tyre nešneku. Tai pasakė atsiprašau, kad nepatiko ir viskas, pinigų negražino. Lyg man to atsiprašymo reikia. Daugiau nebekeliu nė kojos. Ir Užkalniu nebetikiu. Ne pirmas kartas, kai jo rekomendacijos nepasiteisina.

 • Egle
  0
  Picos gal ir skanios. Nezinau. Bet jau salotos su krevetemis tai tragiskos. Ir kaip negeda restoranui toki patiekala pateikti?

 • Vytautas 4.0
  -1
  Labai puiki ir jauki vieta papietauti. Labai skanios picos (Don Simon)ir sušiai.

 • Vytautas 4.0
  -1
  Labai puiki ir jauki vieta papietauti. Labai skanios picos (Don Simon)ir sušiai.

Pasiūlyk restoraną