Didžioji Kinija

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Kinų
Įstaigos tipas: Restoranai
3.3
Mus rasite
Konstitucijos pr. 12, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 22:00 - - -
Antradienis 11:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 12:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Didžioji Kinija

 • Rokas Rokas 1.7
  0
  Interjeras atgyvenęs ir reikalauja atnaujinimo, bet pakankamai išlaikytas. Maistas: užsisakėme goabao su vištiena ,jautėsi nedakepti višitenos gabaliukai, o padažas lyg skiestas vandeniu, trūkumas tekstūros. Aptarnavimas : restotanas nebuvo pilnas ,tik keli staliukai užimti, atmosfera jauki. Padavėja nepasisveikino kai atėjome į restoraną, taip pat nepaklausė ar patiko maistas. Maisto laukėme ilgai ( apie 30-40min ) padavėja nepasiteiravo ar nieko netrūksta.

 • Jaroslavas Losevas 1.0
  0
  uzsakymo laukem 2valandas !! Ne ne siaip ilgai o realiai 120minuciu !!! Kas per velnias!??? Po valandos laukimo priejau ir paklausiau kur uzsakymas - atsakymas buvo tuoj tuoj jau atnes atleiskit dar siek tiek palaukit ..... Dar valanda laukimo ne del to kad principai o siaip buvo idomu ar iki uzdarymo restorano mums atnes uzsakyma pagaliau ar ne..... Atnese ... Didele porcija ... Su lekste turbut bus 300gramu !!!! O lekste sveria tikrai nemazai!!!!! Uzmokejom 13 eu uz suknista viena porcija susalusios traskios vistienos subsezamais isbaestytais per visa lekste.. Atrode kaip slamstas saltas ir mazas.. A taip tiesa dar 2 porcijos ryziu........ Priezastis buvo ivardyta - vienas vyrejas virtuveje !!! Niekada daugiau ne kojos nekelsim ir draugams kolegoms perduosim kas cia darosi !!

 • Eglė Astrauskaitė 1.0
  +1
  Nuvykus i restorana siandien (05.09) zmoniu visai nebuvo apart mano staliuko ir greta sedinciu poros zmoniu. Taigi kavineje 2 stalai( 4zmones). Laukti aptarnavimo.15min +maisto apie 35minutes,net ir toj pacioj picerijoj ispeja kad daug zmoniu teks laukti iki 30-40min picos. O cia tuscia ir letumas. Maista zalvariniam inde atnese visa isogerusi ir plaukiojanti aliejuje. Ryzius atmese visiskao saltus net 1indelio nesuvalgem... saskaitos iskart atmesus patiekala teko laukto dar 15min... nors zmoniu nebebuvo ir darbo.nes mergina tiesiog sedejo. O padavejos buvo net 2. Po maisto su tiek aliejaus ir atsalusiu ryziu darbe pora valandu blogai jauciausi. Lankiausi cia 1k ir nusivyliau bei nenustebau kai pamaciau kad zmoniu 0. Kituose kinieciu restoranuose lankiausi ir lankysiuosi. Taciau jusu... tiek aptarnavimas,tiek.kokybe tikrai nuvyle.

 • Гражина Т. 5.0
  0
  Puikus, LABAI GRAŽUS RESTORANAS. Čia restoranas kur žmonės nusimano apie maistą ir jo skoni. Visus pageidavimus išpildo.Viskas tiesiog super. Tobula. Aptarnavimas geras, maisto kokybė puiki, aplinka labai jauki. Tiktai rekomenduosiu Jūsų Restoraną savo pažįstamiems, draugams, kolegoms.

 • Jolita
  +1
  Dienos pietų išsinešimui pralaukiau 40 minučių!!! Už įpakavimo "tarą" ir įrankius - susimokėjau, tačiau šaukšto taip ir negavau (turbūt kiniečiai ir sriubas su pagaliukais valgo). Žuvies skonio baklažainai - išvirti aliejau padaže ir tas "padažas" supiltas į patiekalą - valgyt neįmanoma ir už tai 4 eurai? Kažkokia tragedija, o ne restoranas

 • Violeta 1.0
  0
  Padavejos laukėm 15min, nors žmonių tikrai nebuvo daug. Taip ir nesulaukę kol atneš meniu, išėjome į kitą restoraną.

 • Violeta 1.0
  0
  Padavejos laukėm 15min, nors žmonių tikrai nebuvo daug. Taip ir nesulaukę kol atneš meniu, išėjome į kitą restoraną.

 • Kristijonas
  +1
  Tragedija! Valgėm dviese, tai kol atėjo padavėja pralaukėm gerų 10 min, dar 15 kol atnešė pirmą patiekalą, o antro kaip nėra taip nėra...Vienas spėjo pavalgyti kai kitas pagaliau gavo savo patiekalą, o iš padavėjos nei atsiprašau nei ką.. Išreiškiau nepasitenkinimą tai padavėja pradėjo aiškint, kad virėjai atskirai patiekalus gamina, tai juos kartu patiekti neįmanoma. Nu kurgi ne?? Iš dienos pietų meniu?! Pasityčiojimas! Apie nuolaidą girdėt net nenorėjo, nuotaikas sugadino kapitaliai.

 • ieva 1.0
  +1
  Užsakymo laukėm virš valandos. Porcijos yra sumažėjusios.. Gua bao vištienai padažo tikrai pagailėjo. Padažo užteko lygiai dviems gabaliukams. Buvo sausa kieta ir neskanu. Kadangi esam didelis kolektyvas, esame visi nusivylę ir rinksime kitą kinų virtuvę.

 • ieva 1.0
  0
  Užsakymo laukėm virš valandos. Porcijos yra sumažėjusios.. Gua bao vištienai padažo tikrai pagailėjo. Padažo užteko lygiai dviems gabaliukams. Buvo sausa kieta ir neskanu. Kadangi esam didelis kolektyvas, esame visi nusivylę ir rinksime kitą kinų virtuvę.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną