Delfai

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
3.8
Mus rasite
Palangos pl. 15, Vydmantai, KRETINGA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:00 - - -
Antradienis 11:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 23:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Delfai

 • Erika Gal 5.0
  0
  Atsventeme musu vestuves, interjieras pasakiskas, maistas labai skanus, aptarnavimas operatyvus, viskas tobula,kuo geriausios rekomendacijos, dar turejome kambari miegojimui pasaka viskuo pasirupinta kaip namuose. Seimininke Regina nuostabus labai malonus zmogus, kuri kantriai atsakinejo i mano klausimus tiek el pastu tiek telefonu,ir dar net vaikams buvo pastatytas batutas. Labai dziaugiames kad pasirimkome butent delfus atsvesti musu tokia svarbia svente. Didelis ACIU.

 • Liuda
  +3
  Aciu visam kolektyvui uz nuostabia svente!

 • Rūta
  +6
  Vienintelė vieta Vidmantuose, Palangoje kur galima sočiai ir pigiai pavalgyti! Šaunuoliai, sėkmės!

 • siaulieciu seima
  -1
  sekmadieni apsilankeme jusu kavineje,zinoma ne pirma karta,taciau labai nusivyleme,pavalgeme labai neskaniai,karbonadas nevalgomas,sriuba vel be jokio skonio,daugiau tikrai nebeuzsuksime

 • virginija
  +2
  Labai dėkoju už nuostabią šventę visam kolektyvui, ypač poniai Reginai-savininkei,kuri geba suruošti šventę, taupo savo ir kliento laiką, užsakymą priima telefonu.Tesaugo Jus ir artimuosius dievo palaima.

 • Svečias
  +2
  Ačiū kolektyvui už nuostabią šventę!

 • V.irS.Tarakanovai
  +5
  Uz nuostabia svente skanu maista gera muzika nuosirdziausia aciu tariam visam Delfu kolektyvui.

 • Zose 5.0
  +2
  Negaliu patiket tokiais komentarais. Šventėm jubilėju paklaustumėt bet kurio iš 48 žmoniu visi patvirtintu kad šioje kavinėje NUOSTABU pradedant aptarnavimu maistas labai geras patenkinti nors žmonės buvo iš skirtingu regijonu gera nakvynė žodžiu tik didžiule padėkagaliu pasakyt už mano švente.Labai ačiu Aurelijai.Linkiu kad i šia kavine eitu žmones ne su juodais akiniais.VISAM KOLEKTYVUI KANTRYBES ir geru klijentų

 • Aurelija
  -3
  Užsukome su šeima papietauti. Vos praverus duris padvelkė nemalonus kanalizacijos kvapas. Paklausus gal nedirba dėl techninių kliūčių, atsakas iš barmenės viskas čia gerai. Pasijutom tikrai nemaloniai. Vertėtų savininkams susimastyti... tikrai daugiau ten nesilankysim. Apmaudu.

 • Reda
  +2
  Nepritariu p.Rimantui su nuomone apie muzikantą, 2 metus sutikau čia ir tikrai nedrįsčiau teigti jog muzikantas slunkius, visi šoko ir linksminosi iki pabaigos, niekas neliūdėjo.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną