Da Antonio

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Restoranai
3.4
30 Geriausių restoranų
Prabangus
Mus rasite
Vilniaus g. 23, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 23:00
Šeštadienis 12:00 - 23:00
Sekmadienis 12:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Da Antonio

 • Tomas Manas 4.0
  0
  Interjeras klasikinis, baltos staltieses, gyvos gėlės. Jeigu ne Kalėdinės kičinės dekoracijos tai būtų visai gerai. Aptarnavimas be priekaištų - visiškai gerai. Maistas nebuvo toks geras kaip tikėtasi. Itališkame restorane tikėjausi tobulų makaronų, bet buvo pusė velnio (kaina 15 eur.). Starteris, burata su krevėtėmis ir pomidorais buvo skanūs, bet labiausiai patiko šefo komplimentai.

 • Jurate Deveikiene 5.0
  0
  Geriausias restoranas Vilniuje! Nepriekaištingas aptarnavimas , puiki virtuvė, elegantiška aplinka ir jauki atmosfera.

 • Kęstas 1.0
  0
  Aptarnavimas žemo lygio. Patiekalas su jūros gerybėmis turėjo keistą skonį lyg būtų pasenusios. Negrįžčiau, nerokomenduočiau.

 • S 2.0
  0
  Conclusion: terrible service, tasty but not pleasant design meals. This restaurant is like a McDonalds when you must listen swearing waiters nearby all the time when you are eating. Bread should be replenished automatically and the same waiter should serve the customer. Somebody should meet a customer, do not speak to the phone at the same time.

 • Aurelija 1.0
  0
  Kaina neatitinka kokybes. Teko uzsisakyti ravolius, kurie buvo apdziuve...o kazkada jie garsejo jais...

 • Arūnas 5.0
  -2
  Skanu, viskas be priekaištu. Maistas,aptarnavimas bei nuotaika.

 • to k
  -2
  Na jūsų komentaras tai varguoliškas kaip nežinau kas. Jeigu jums 11lt sriuba yra brangi, tai lankykites valgyklose, o ne Da Antonio.

 • k. 3.0
  0
  buvau geguzes 20. aplinka visai nieko. vieta mieste patogi. aptarnavimas geras, bet kai uzejau i restorana (kazkur apie 14 val.) tai zmoniu nebuvo, o uzsakytos sriubos laukiau 20minuciu (galetu ir greiciau pateikt). uz sriuba sumokejau 11lt, tokiai kainai maniau, bus lb skanu, bet nusivyliau, sriubos buvo mazai ir skonis neypatingas, tokiam prestiziniam restoranui. malonu, kad prie sriubos atnese duonos ir lazdeliu nemokamai, tai tos duonos bent pavalgiau. malonu butu, kad tokio auskto lygio restoranas atitiktu europos restoranus ir bent vandeniu vaisintu, taip kaip tai daro kiti (netokie prestiziniai) vilniaus restoranai

 • Negražu
  -1
  Prieš 2 savaites rezervuotas staliukas nuplaukė su skambučiu pasitikslinti dėl patiekalų. Ir be jokio perspėjimo. Labai negražu.

 • mes
  0


Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną