Cozy

Įtraukti prie mėgstamų
Mus rasite
Dominikonų g. 10, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 09:00 - 02:00 - - -
Antradienis 09:00 - 02:00 - - -
Trečiadienis 09:00 - 02:00 - - -
Ketvirtadienis 09:00 - 04:00 - - -
Penktadienis 09:00 - 04:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 04:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 04:00 - - -

Atsiliepimai apie Cozy

 • Audrius Rimavičius 4.3
  0
  Koooooks skanus jų namimis majonezinis padažiukas!! Mmmm. O šiaip meniu nesikeičia jau metų metus, bet gerą sudarė, kam keisti!

 • Marija Šauliūnaitė 2.7
  0
  Kažkada smagi vieta buvo, bet vakar stipriai nuliūdimo. Interjeras nieko nežadantis ir pavargęs, aišku, nieko per daug nesitikėjau. Bet maistas (menkė ir vištienos sumuštinis su riešutų sviestu) buvo sprangūs, bulvių košė šalta ir padžiuvusi, žuvies padažas majonezinis, žadėtų žirnelių labai daug buvo - ant vienos rankos pirštų suskaičiuotum... tikrai nuliūdau.

 • Giedrius Milkevičius 3.7
  0
  Likome nemaloniai nustebinti, kai gavome raudono sauso vyno netinkamos temperatūros (ryškiai per šiltą). Matomai, butelis buvo laikomas netinkamai. O blogiausia - ir sūris prie vyno buvo atneštas susenęs bei "išprakaitavęs", apdžiūvęs. Toks vaizdas, kad kažkas jo seniau užsisakė ir nevalgė, tai tuos pačius gabaliukus po kelių valandų patiekė mums. Toks elgesys nepuošia šios kavinės.

 • Rita
  -1
  Maistas nepatiko.Užsisakiau makaronų su krevetėm.Kaina virš 6 eurų.Lakštiniai su tomatais,morkos ir kelios krevetės.Užeikit į Take Way ar Ganbay-burnoj tirpsta maistas už tą pačią kainą.Šunys tąsosi po kavinę.Ne visiems tai malonu.Smuklė tikra

 • Klientas 1.0
  +1
  Maisto kokybė daugiau mažiau tenkino ir tenkina dabar. Apie kainas manau neverta diskutuoti, nes kiekvienas turi teisę rinktis kiek gali mokėti. Tačiau aptarnavimas labai baisus. Ateini ramiai su draugais pasėdėti ir sulauki „namiokų“ ir arogantiško aptarnavimo iš padavėjų (labai gaila buvau nepastabus ir nepamenu, padavėjos vardo, tamsiaplaukė vidutinio sudėjimo mergina). Nenorėjom vakar gadintis nuotaikos ir nekėlėme didelio triukšmo, tačiau tikrai dabar vengsiu šitos vietos ir aplenksiu, nes galima ir jaukiau pasėdėti. Gal tai buvo vienkartinis išsišokimas padavėjos, tačiau tai daug nulėmė. Vilniaus centre begalės kavinių, restoranų .

 • Nusivyle 1.0
  +1
  Vakar vakare buvome uzsuke i si bara.Mano nuomone tokia:aplinka ir maistas viskas super! Bet personalas - nemandagus ir labai neatsakingas uz savo darba! Ypac barmenas, gaila vardo nesuzinojau... tokius vengti reiketu priimineti i darba, nes apyvartu imonei nepakelia. Uzsakai viena kokteili, nesiteikia padaryti iskart pirma vaiksto kazin kur, tu stovi prie baro ir nesupranti kiek dar reikes laukti, o kai pasirodo, padaro absoliuciai ne tai ka uzsakai. Ir jokio atsiprasymo! Abgailetina!

 • K ir L 2.0
  0
  Labai nuvalkiota vieta, kuriai reiktų labai smarkiai atsinaujinti. Paskutinį sykį maistas buvo tikrai ne koks (išskyrus hamburgeri, kurio turbūt sugadinti neįmanoma), viduje aitriai dvelkė kanalizacijos smarvė. Meniu pasenęs - reikia refresho!

 • amf 3.0
  0
  maistas neblogas, kainos galėtų būti litu kitu mažesnės, tik aptarnavimas labai abejotinas... gal ir stengiamasi apsimest, jog ala familiaru (nors šypsenos susilaukia tik pastovesni klientai), bet šalia to padavėjos galėtų šiek tiek pasidomėti ir aptarnavimo kultūra, pvz, kad pagrindinį patiekalą reiktų atnešti tik tada, kai suvalgomas starteris, o ne įpusėjus jį.

 • vilnietis 1.0
  -1
  makaronu lekste 18 lt... - jau tai uz save pasako daug. Atejau, pamaciau , isejau. Viso.

 • as 5.0
  +1
  super aciu jums uz gera darba!!!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną