Čiop Čiop kulinarijos studija

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.9
Mus rasite
Žvejų g. 2, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 20:00
Antradienis 10:00 - 20:00
Trečiadienis 10:00 - 20:00
Ketvirtadienis 10:00 - 20:00
Penktadienis 10:00 - 20:00
Šeštadienis -
Sekmadienis -

Atsiliepimai apie Čiop Čiop kulinarijos studija

 • Jonas Vadapalas 2.7
  0
  Restorano interjeras geras, tačiau Italijos virtuvės kursai, vykę 2018 m. Kovo 12 d. Buvo labai prasti. Nors šefas Jonas tikrai šaunus, įdomiai papasakoja apie kulinarijos tradicijas Italijoje, tačiau patys kursai suorganizuoti labai prastai. Kodėl? Pirmiausiai kursuose dalyvavo apie 15 žmonių ir daugelis ne tik kad neturėjo įrankių ar ingridientų, bet net prie bendro stalo prieiti negalėjo, tad trečdalis žmonių tiesiog stebėjo gaminimo procesą per kitų nugaras. Antra virtuvėje trūko ir pačių įrankių maistui gaminti, kaip: kočėlo ar vamzdelių formelės, nors patiekalai, kuriuos turėjome gaminti buvo žinomi iš anksto. Galiausiai, dingus elektrai teko tamsoje valgyti ne tik iki galo neiškepusį triušį, bet ir desertą tešlos formojo pasiimti namo. Nemanau, kad paslauga atitinka už ją sumokėtą kainą.

 • Marina
  0
  Labai nepatiko:(

 • Jurga 5.0
  0
  Aciu!!!

 • Vilius 5.0
  0
  Viskas tikrai puiku!

 • BLT
  +2
  Muilo burbulai...

 • Marius 2.0
  +3
  Buvome Azijos virtuves kursuose. Uzsirasyti buvo sudetinga, patvirtinimo laukem tikrai ilgai ir ji gavom tik po keletos skambuciu priminimui. Uziemimo metu buvo per daug zmoniu, todel vienam procesui (pvz. pjaustyti darzoves) dalinomes net keturiese. Aptarnavimas buvo tikrai prastas, pasakojimu arba paaiskinimu beveik nebuvo, taip pat pastoviai truko arba tiesiog nebuvo kai kuriu irankiu. O zadeto recepto kuri turejo atsiusti po keletos savaiciu taip ir negavome. Galbut nesekmingai papuolem, nes is kitu teko girdeti geru atsiliepimu.

 • Sigis
  +3
  Man nelabai patiko aptarnavimas, t.y. visai nepatiko. Buvau gavęs dovanų kuponą į Šiaurės Indijos kulinarinius kursus. Bet vis nesėkmingai bandžiau į juos pakliūti. Tai būdavo saldumynai, tai kitka, tai sutariau, kad man tiks ir Italija ir vis žadėjo pora kartų pakviesti, bet taip nieko iš jų ir nesulaukiau. Ketvirtą kartą brautis jau nebandžiau, nes supratau, kad malonumo nebus. Vadinasi, ne lemtis..

 • Eglė
  -2
  Tegu dalyvauti jų vakarėlyje. Nuotaika puiki, maistas gardus, aptarnavimas kuo geriausias :)

 • Irma 5.0
  -2
  Puiku.

Pasiūlyk restoraną