Čili Pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų, Europos
Įstaigos tipas: Picerijos
2.6
Mus rasite
Aušros g. 21, UTENA
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 10:00 - 22:00
Trečiadienis 10:00 - 23:00
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00
Penktadienis 10:00 - 00:00
Šeštadienis 10:00 - 00:00
Sekmadienis 11:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Čili Pizza

 • Daiva Krupeckaitė 1.0
  0
  Sveiki, gyvenime čia negrįžčiau. Užsakyto maisto laukėme 1,5valandos,o geriausia tai, kad nepilnai atliko užsakymą. Nesulaukėme sriubos, o ant picos radome plauką,nes kepėjos gamino picas be jokių pištinių, jokios higienos. Padavėjos visai yra nemandagios, matosi mėgstančios "padrąskyti" akis. Tiesiog, niekam nepatariu čia lankytis,ši vieta yra neverta lankytojų!

 • Edita Cereskaite 2.0
  0
  Sveiki.Po Kovo 11-osios koncerto nusprendėme apsilankyti atsinaujinusioje picerijoje.Po apsilankymo supratom,kad atsinaujino ne tik meniu,bet ir aptarnavimas.20 min laukėm kol prieis padavėja, o jai priėjus buvom nustebinti nekultūringo ir abejingo aptarnavimo. Klientai čia tikrai nelaukiami, o atėję tiesiog išprašomi.Mes Išėjom ir tikrai žinau-čia negrįšim.

 • Daiva Kliciute 1.0
  0
  Sveiki.Sekmadienis.Su sunum lekiam i filma "Taurapilin",o po jo nuotaika gera sakom po pica i namus .Niekad nesu buvus sioje picerijoje,o kodel gi nea .Nueinam.Ir is karto toks vaizdas -reikia atsiprasyti ,kad atejom netyketai ,nepranesem.Padaveju nematau tik prie peciaus stovi kaip suprantam picu kepeja-nelaiminga,nepatenkinta,susraukus.Patys susrandam meniu ,bet prie peciaus stovedama moteryte supranta, kad mes issinesimui picu norim,numete kita meniu nei buvom pasieme-taip,jus gerai supratot ---numete.Buvau geros nuotaikos- teko pragurkt arba kitaip tariant nesusireiksmint.Uzsakius picas gavosi taip lyg kepejai "laikiau smilkiny pistoleta "o ji neturejo kas daryt ir mums padare bet padare tai viska taskydama ir kaip meniu metydama...Baigiu savo rasliava -tik noriu pasakyt -daugiau niekada ten negrisiu!!!

 • Robertas Lisauskas 1.0
  0
  Buvau apsilankęs su šeima Čili Picoje Utenoje. TRAGEDIJA. Maistas patiekiamas šaltas, padavėjas nieko neprisimena ką užsisakėme, gėrimai atnešami praėjus po užsakymo 40 min.Gyvenime daugiau nesilankysiu šiame restorane.

 • Greta
  0
  Kai lankėmės Utenos Čili kavinėje, labai džiaugėmės atnaujintu meniu, aptarnavimas taip pat buvo super. Nusprendėm užsisakyt kokią nors dar neragautą picą. Meniu pateiktos patiekalų iliustracijos yra įspūdingos, todėl nesudvejojom ir užsisakėm vieną iš brangiausių picų. Ir mums atnešė vos ne keptą picos padą su vos per vidury apibarstytais ingredientais. Gal Jūs tyčiojatės iš klientų?? Meniu pateikti patiekalai yra įspūdingi, bet kai sulauki, jie neatitinka pateiktų iliustracijų vaizdo ir kainos. Niekada nebesilankysim šioje kavinėje ir nesiūlysim draugam. Nes kainos ir kokybės santykis yra apgailėtinas...

 • Kristina 1.0
  0
  Šiandien su draugėmis lankėmės Utenos Čili picerijoje, mano draugė užsisakė gruzdintus koldūnus su vištiena. Laukėme užsakymo visa valanda, kad koldūnus pagamintu. Ar čia yra normalu?Tikrai ne!!! Niekas net nepasakė prieš užsakyma, kad reiks tiek laukti, apsurdas kožkoks. Ir pats pats aptarnavimas nebuvo tobulas. Paprašius saskaitos ji saskaita atspausdino ir dingo kažkur, saskaita pristatė tik po kurio laiko. Ir net neatsiprašė, kad tiek laiko reikėjo laukti.

 • JOLANTA
  0
  Utenai 755-metis,Apsilankome į miesto šventę.Vakare prieš išvykstant kulniuojame pro šalį šios Čili Pica,nusprendžiam visa 7-kės grupelė užsukti paskanauti picos.Sėdame užstalėn 23:05.Gauname menių ,užsisakome būtent pagal menių kainas.Vaikai užsisako 20cm,mažesnes,o mes suaugusieji 30comu + atsigerti sulčių ,mineralinio .Paprašo gal turime nuolaidų kortele,taip turiu paduodu ir padavėja dingsta su kortele .Sugryžo ne greit laukėme.Gražina kortele ir kartu čekiuką kiek mums susimokėti /tai pamatę truputėlę nustembame [veik 62 eurai]sumetame skladke.To metu buvo gera nuotaika,nesigilinome ir laukė ilgas kelias ,bet kai šiandiena paveizėjau į čekiuką nustebau,nuolaidos nematau pažymėtos.Pradedu baimintis ir gailėtis ,kad daviau nusinešti kortelę,o gal gražino ne mano?Na ,o mergaitės sakė jog jų pica kurią rinkosi iš menių tikrai turėjo kainoti 3 eur,o sumokėta veik 5,kitos veik10euru2,o kitos iki8 ir12-su centais,o ir kiti sakė,kad kaina tikrai ne ta-negali būt.Kadangi akinių skaitymo nepasiėmiau,tai man parinko švelnią su ananasais ir vištiena,bet mergaitės padavėjos prašiau ,kad nebūtų aštri,atsakymas buvo prieskoniai visoms picoms vienodi,tai yra tie patys.Prašau man prieskonių mažiau[neyvykdė mano prašymo]Dar kas įdomu svečių skaičius pažymėtas 3,nors buvome 7.Ir visi nutarėme ,kad padas padeges akivaizdžiai ,kietos ė pjauti lab,sunku.Laikas apsilankymo nei išvykimo neatitinka.Aš dar pasidomėsiu ir tai kokias matau kainas dabar čia neatitinka.Daugiau tikrai nežadame gryžti

 • melynaake2 3.0
  0
  Maistas skanus, aptarnavimas geras, (pati dirbu padaveja) tik vienas dalykas nepatiko. Kodel panele padaveja Viktorija nepranese kad nuolaidu kortele nebegaliojanti. Nes kita diena Kaune, ne tik pranese apie kortele, bet ir ja pakeite.

 • Mindukas
  +1
  O seiptai nepasiturintiems naslaicems ir panasei visada pasitiks kebabu kioskelis pagrindas kopustai ir ilgai laukt nereikes ir jai ir triesi tai nepajausi :)))) paskaiciau atsiliepimus tai uz galvos susijemiau brangu tai sedek namie ir gaudik maxsimoj akcija prasisukit vilniuje ten pigu:))))

 • Mindukas
  +1
  Labai faina super personalas pirma alaus nekepa pusvalandi jai ligint su kokiu vilnium o gurksnojant alu ir laikas greiciau prabega o kad pica iskeptu reike palaukti cia ne mikrobangine gi krosnele:)))

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną