Čili Pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Picerijos
2.7
Mus rasite
Baršausko g. 66A, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 09:00 - 22:00
Antradienis 09:00 - 22:00
Trečiadienis 09:00 - 22:00
Ketvirtadienis 09:00 - 22:00
Penktadienis 09:00 - 22:00
Šeštadienis 09:00 - 22:00
Sekmadienis 09:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Čili Pizza

 • Tautvydas 2.0
  0
  Vidutinio lygio įstaiga, su vidutinio lygio maistu už vidutinę kainą. Šį kartą maistas dar ir buvo pusiau atšalęs. Laukti teko valandą. Ačiū.

 • Zose
  0
  Klaipedos BIG'o ciliake padavejos laukem apie 15 minuciu. pusryciu koses laukiau daugiau nei pusvalandi! nors zmoniu buvo nedaug. padavejai juda tik prie kameros, kitur tiesiog stovi ir plepa sau. Klaipedos Akropolio cili PICOJE picu nebuvo! picerijoje nera picu. fantastika. mesos patiekalu taip pat nebuvo. tik salotos, sriubos ir lietiniai/blynai ivairus. vienas pliusas - aptarnavo greitai

 • Agne 1.0
  0
  Klaipėdos centro čili picerijoje užsisakėme vegetarišką mėsainė ir vegetarišką picą pabandymui. Mėsainio bandelės buvo kietos ir vos įkandamos, picos paplotys buvo taip pat kietas ir sutrupėdavo pjaunant. Pati pica buvo tik paprastas picos paplotys su ant viršaus išbarstytom žaliom daržovėm. Manau labai apgailėtina išbert bliudą salotų ant papločio ir tai vadint "vegetariška pica". Daržovės savaime suprantama buvo šaltos. Ši pica atsiėjo 13 eurų.

 • IRINA
  0
  Šiandien, kovo 20, apie 5tą valandą su kompanija užsukome į BIG'o "Čilinę", padavėjo laukėme PUSANTROS VALANDOS, teko patiems eiti kviestis.Iš 5kių asmenų kažką užsisakė tik vienas žmogus, nes likę 4 nebenorėjo daryti tinginiams pelno. Su tokiu aptarnavimu čiliniai juokdariai liks be pelno, be arbatpinigių ir be kelnių.

 • Saulius 3.0
  0
  Klaipėda, PC Banginis. 2 šeimyninės picos išsinešimui, tai abidvi apsvilusios :( Nors aptarnauja ir iškepta greitai, bet gi klientui svarbiausia SKONIS.

 • Andrius
  -1
  Ne klausikit ka je sako Kiek ejau i cilipica ten ir skanu ir padavejus labai malones dibilai jus

 • 0 1.0
  0
  Užsisakius picą į namus jos laukti reikia tik 2 valandas!:)

 • Pora
  0
  Vilniuje Zirmunu 64 Hyper Rimi, aptarnavimas apgailetinas, uzimta maziau nei 30% staliuku o menu reikia laukt 30min, padavejai nemalonus

 • Klientė 1.0
  -1
  Teko apsilankyti "Čili" picerijoje Palangoje praeitą šeštadienį. Pusvalandį laukėme meniu. Kadangi jis atneštas nebuvo, pro šalį einančios padavėjos paklausėme ar kas nors prie mūsų prieis ir išgirdome atsakymą: "TUOJ". Dar kiek palaukę išėjome. Nusprendėme, kad nuo šiol aplenksime šio tinklo picerijas ir kavines, nes personalas nekompetetingas, o maistas nevertas nei už jį prašomos sumos, nei laiko gaišimo.

 • taip
  +4
  Kaune Molo picerijoj aptarnavimas labai nemalonus ir neprofesionalus.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną