Čili Pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Picerijos
3.7
Mus rasite
Savanorių pr. 7, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 00:00
Antradienis 10:00 - 00:00
Trečiadienis 10:00 - 00:00
Ketvirtadienis 10:00 - 00:00
Penktadienis 10:00 - 02:00
Šeštadienis 11:00 - 02:00
Sekmadienis 11:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Čili Pizza

 • Rita Morujevaitė 3.7
  0
  Labai vidutiniška picerija. Maistas geras, bet kainos neadekvačios! Pykdo, kad viskas pastatyta ant akcijų atrakcijų ir reikia turėti draugų kortelę arba iki mylimiausią... tik tuo atveju įprastos kainos.

 • Rockie - 2.7
  0
  viskas lb brangu uz bloga maista ir kartais kai sakau be kazko vistiek juos uzdeda. vienu zodziu neikit cia

 • Evelina
  -1
  Kainos kaip normaliam restorane, o aptarnavimas zemiausio lygio. Atejus, visi padavejai sustoje kalbasi prie baro, 2 zmones sedi visam restorane, stalai nenuvyti. Padeja vos isejo prisisaukti. Na visiska skyle. Daugiau net neturiu ka pasakyti

 • Vytautas 5.0
  0
  Būta 07.26 dviese. Užsakyta: kiaulienos sprandinės šašlykas, Romos didelė pica, 2 sūrio pyragaiu, 2 apelsinų sultys, 1 kapučinas. Aptarnavimas:kaip visada, lėtokas, bet patiekalų pateikimas ir t.t. - geri. Maistas: šašlykas kaip tinklinei picerijai – visai skanus ir geras, patiko aštrokas padažas. Pica lyg ir gera. Pyragas skanus. Išvada:visai gerai, patiko.

 • Vytautas 4.0
  0
  Būta šiandien dviese. Užsakyta:2 šaltibarščiai, Valentino maža, Studentų didelė picos, 2 obuoilių sultys, 1 apelsinų suilčių, 2 šokoladiniai pyragai "Spragtukas". Aptarnavimas:palyginti lėtas. Maistas: sakyčiau, skanus. Šaltibarščiai man pasirodė tirštoki. Pica - kaip tinklinėms picerijoms- gana skani. Toloka jai iki itališkos, tačiau vertiname tiklinę piceriją. Pyragas - skanus gardus. Pica visa netilpo, teko prašyti padavėjos, kad duotų dėžutę - ir teko priminti. Šiaip jau gana patiko. Gaila, kad palikau per mažai arbatpinigių (bet kitąsyk duosiu daugiau!).

 • M
  -1
  Labai labai labai nusivyliau. :) Visų pirma turėjau susirinkt pati padažą nuo kitų staliukų (nes maniškis buvo pasibaigęs), visų antra pačioje patalpoje šalčiau negu lauke, visų trečia radusi picoje plauką, sulaukiau pasiteisinimo, kad ten nuo grybo, be to peiliai šioje picerijoje - žaisliniai. :) Niekada daugiau ten nebeeisiu. :)

 • giunteris 1.0
  0
  kas cia per aprasymas??? nesamone o ne picerija!!!ar kas cia turetu buti!!!:((((

 • Erikas
  0
  siaip normaliausia is visu cili, kaip ir europoj nesuprantu kaip galima kitose valgyt kai visur taip purvina ir smirda myzalais... paziurekit gedo prospekte vien tie suolai kokie baisus kaip purvina... bent tiek kad senamiesit biski padaze pakrapste, bet siaip baisu ypac ged. prospekte ir siauries miesteli HYPER RIMI. maistas Plazoj geras, aptarnavimas kaip visos cili, svarbu greitai ir skaniai.

 • Augustė 1.0
  0
  Fu mažo picos ir didelės kainos daugiau neisiu i šitą piceriją <:|

 • rd 4.0
  0
  dar karta gerai

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną