Čili Pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Picerijos
2.1
Mus rasite
Žirmūnų g. 64, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 09:00 - 23:00
Antradienis 09:00 - 23:00
Trečiadienis 09:00 - 23:00
Ketvirtadienis 09:00 - 00:00
Penktadienis 09:00 - 00:00
Šeštadienis 09:00 - 00:00
Sekmadienis 10:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Čili Pizza

 • Tomas Manas 3.0
  0
  Legendinis picerijų tinklas, kuriame yra buvęs kiekvienas Lietuvos paauglys (dabar jau į ketvirtą dešimtį persiritęs subrendęs žmogus). Dar prieš dešimt metų sakia, kad į šią vietą mano koja nekels ir štai visai netikėtai, vedamas alkio užsukau dienos pietų. Interjeras kaip visada nutrintas, žmonių kaip ir anksčiau daug. Prieš įeinant pasirūpinau niekam nereikalingais plėšomais akcijinių pasiūlymų kuponais (kurie labai pravertė). Viskas prasidėjo nuo itin malonau aptarnaujančio padavėjo. Ne tik užsakymas buvo priimtas mandagiai (ko senai jau nei su žiburių nepavykdavo rasti čiliake), bet ir visas aptarnavimo procesas nuo pradžių iki pabaigos (net palikau arbatos, ko dienos pietums pažydinu). Užsisakiau iš kuponų barščių ir legendinių apkeptų koldonų. Jau seniai nevalgiau tokių skanių barščių. Sodri spalva, ryškus skonis, kuri vainikuoja baravykų prieskonis (gaila jų pačių nesimatė). Apkepti koldunai kaip ir prieš 20 metų. Puikūs (riebūs su daug sūrio ir kumpiu. žodžiu tokie kokių ir norėjau). Finale viso gavosi 4.2 eur. su sriuba ir antru patiekalu. Kaina dienos pietums pilnai priimtina. Likau nustebęs, kad likau ne tik gerai aptarnautas, bet ir su maistu nesufeilinta. Sugrįšiu (duodu Jums antrą šansą) :)

 • Irma
  0
  Užsakymo laikėme daugiau valandos, nors buvo žadėta tik 40 minučių ir dar atneštos picos buvo vos vos šiltos. Padavėjos pasiteisinimas, kad daug užsakymų picoms išsinešti, skamba tiesiog įžeidžiančiai. O picerijoje laukiantis klientas nevertas dėmesio? Nerekomenduoju eiti į Čili piceriją-sugaištas laikas ir sugadinta nuotaika.

 • Rasa
  -1
  Nesu mėgėja skųstis, bet... Taip negalima.. 11€ už visiškai šaltą maistą. Kaip suprantu jei yra paslauga "maistas į namus" tai prašau gerbti savo klientus ir dirbti kokybiškai. Juk klientas jums uždirba pinigus. Aš moku pinigus- aš ir vadovauju. Baisu, gavau užsakyma daugiau nei po valandos, nors buvo rašyta iki valandos pristatymas ir maistas šaltas, sriuba vėsi, bulvės neiškepę, sukritę. Turit vardą, tai ir išlikit iki galo patys geriausi. Labai nusivyliau ir tikrai nei pati pirksiu nei kitam rekomenduosiu.

 • Nick 1.0
  0
  Low level

 • dfr
  0
  ačiu dievui isvaret danguole

 • 2
  0
  skanios picos

 • 2
  0
  IR PICOS SALTOS

 • 2
  0
  JUSU DANGUOLE LABAI BLOGAI APTARNAUJA.PAPRASIAU SUPJAUSTYTI PICA SAKO KA NEMOKAT O SASKAITOS NESA ILGAI NET TASKU NEGALI ATNEST SAKO NETURI 1TASKO,LABAI REKE.

 • andrius 1.0
  0
  Kažkada buvo labai gera picerija, bet kaip visada kai nauja tai gera, o kai pasensta tai sugenda. Dabar nebeįmanoma ten eiti. Chebra pradėjo "chalturinti", paskutiniu metu sriubos pastoviai švelniai tariant vėsios, picos atnešamos be kelių ingridientų ir būtent tokių dėl kurių renkiesi brangesnę picą. Tai vat neapsileiskit chebra jei nebespėjat aprėpti tai nebesipleskit, geriau kontroliuokit kokybę to kas yra.

 • Vidas 2.0
  0
  Amzinai pilna, aptarnauja prastai, maistas per prastas(per brangus)

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną