Čili Pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Picerijos
3.5
Mus rasite
J. Basanavičiaus g. 45, PALANGA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 00:00
Antradienis 10:00 - 00:00
Trečiadienis 10:00 - 00:00
Ketvirtadienis 10:00 - 00:00
Penktadienis 10:00 - 02:00
Šeštadienis 10:00 - 02:00
Sekmadienis 10:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Čili Pizza

 • Giedrė Narkevičiūtė 1.0
  0
  Čili pica PALANGOJE, turi pati blogiausia aptarnavyno personalą. Labai gaila, kad padavėjas nesuvokia kliento svarbos. Užsakymą priėmė po 30min po atėjimo, staliukai apkrauti, o padavėjas vaikšto: nei staliukus nurenka, nei žmones aptarnauja. Labai gaila, bet ir buvo neskanu. Nusivylėm. Ir girdėjom, kad ne vienas žmogus taip kalba. Realiai gali išeiti net nesusimokėjęs, nes tavęs net ir nepastebės..

 • Irutė K 5.0
  0
  labai čia skanūs blyneliai , kavua pateikiama su grietinele atskirai kaip ir cukrus ,galima net užsakytą maistą parsinešti namo ,o jei tingisi eiti į piceriją,tiesiog galima užsiskyti maistą telefonu ir viskas bus greit pristatyta ,padavejai čia greit dirba ir su šypsena veide ,labai stengiasi , aptarnavimas aukščiausiam lygyje kaipir restorane ,interjeras labai gražiiai suderintas su aplinka , ir vaikams yra atskiras staliukas ,kur jie gali sau ramiai žaisti ,jei nenori valgyti

 • Sniegina Bud 1.0
  0
  GĖDA PALANGOS ČILI PICAI!!! Tokio aptarnavimo dar niekur neteko matyti! Visi stalai nesutvarkyti, padavėjai storžieviai. juos mokyti reikia ne tik aptarnavimo, bet ir elementarios kultūros. Iš kur tokius traukiat?

 • Paulius Kučinskas 1.0
  0
  Apgailėtina. dar tik 2017 gegužės pradžia.. paprasčiausio užsakymo teko laukti pusantros valandos kai tikrai nedaug, sriubą atnešė atšalusią, antrą patiekalą dalimis, nes "gamino antrą porciją". Norint gauti sąskaitą teko ieškoti personalo, o po 15 minučių paprašius grąžos pareiškė, kad dabar aptarnauja kitą staliuką. Klientai patys turi ieškotis padažų picai ir pasiimti nuo kitų staliukų. Sėkmės vasaros sezonu kolektuvas ;)

 • Jelena 1.0
  0
  Ziauriai arogantiski padavejai! Pusryciams uzsisakeme 3 p. blyneliu, buvo ziauriai permerkyti aliejuje, atsiprasymo jokio, gali but sako, bet as uz tuos nevalgomus pusrycius turiu moket...Jelena

 • Monika
  0
  Sako jog lojalumo kortelės negalioja, bet ant čemio rašo lojalumo taškus. Pačios sau kaupia taškus ir dar akis verčia

 • Gabrielė
  0
  Sveiki, vakar buvome jūsų "restorane". Tragedija. Vėmiu iki pat dabar, noriu pabrėžti , kad alkoholio išgėriau 1-ą vyno taurę, valgiau koldūnus su šonine. Taip , kad tvarkykitės su virtuve, taip pat aptarnaujantis personalas,- neaišku iš kur surinktas, ateina numeta, nuteškia . Tikrai baisu , neisiu gyvenime ir kitiems to daryti nepatariu. 05.22

 • odeta
  +4
  Siandien apsilankeme sioje picerijoje... Labai nuvyle aptarnaujantis personalas. Uzsisakeme mesaini+ kola,pica+ kola,kavos ir pomidoru sulciu. Tai padaveja atnese kolos po 10 min,dar po puses valandos paklausiau kur kava ir pomidoru sultys?! O ji man sako:"o tai jus buvot uzsisake?aciu,kad priminet"... Atnese vyrui pica, paklausiau kada bus mesainis ji sako dar uz 20 minuciu. Tai vananda pralaukeme,kol buvome aptarnauti, o zmoniu buvo tik 3 stalai.Pasakiau padavejai jog blogesnio neesu turejusi,o ji sypsosi,nors galejo atsiprasti...Nesvarbu jog veliau ateja greiciau buvo aptarnauti ... Net tais paciais mesainiais. Tai va per tokia isvepelia db visa diena sugadinta. Tikrai daugiau neapsilankysiu.

 • pukelis
  +3
  sutinku su siais visais atsiliepimais apie aptarnavimo etika ir picerijos estetika, bet kalti, manau ne aptarnaujantis kolektyvas, o picerijos vadovo organizuotumo ir rupestingumo picerijos klientu atzvilgiu. Mes taip pat buvome uzeje liepos 5 dienos vakare apie 22 val ir nusivyleme kaip ir dauguma klientu, nes viduj niekas neaptarnavo o terasoje kad ir buvo laisvu staliuku, bet prie ju nebuvo kedziu. Paklausem padavejos kur galetume prisesti,tai pasiule pasieskoti jei kur randame. Aciu uz toki "DEMESI". Kolektyvo aptarnavimo etika tik patvirtina kiek vadovas suinteresuotas "Cili Pizza" islikimu ir reputacija.

 • Kliente
  +4
  Teko apsilankyti "Čili" picerijoje Palangoje praeitą šeštadienį. Pusvalandį laukėme meniu. Kadangi jis atneštas nebuvo, pro šalį einančios padavėjos paklausėme ar kas nors prie mūsų prieis ir išgirdome atsakymą: "TUOJ". Dar kiek palaukę išėjome. Nusprendėme, kad nuo šiol aplenksime šio tinklo picerijas ir kavines, nes personalas nekompetetingas, o maistas nevertas nei už jį prašomos sumos, nei laiko gaišimo.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną