Čili Pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Picerijos
1.9
Mus rasite
Žirmūnų g. 2, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 23:00
Šeštadienis 11:30 - 22:00
Sekmadienis 11:30 - 22:00

Atsiliepimai apie Čili Pizza

 • Miki Mause 2.0
  0
  Atvykę į piceriją pusryčių likom nepatenkinti, užsisakę maisto po 20 min. laiko atėjęs padavėjas ,pasako jog iš pusryčių meniu sumuštinių nepagamins, nes “kažko neturi,kad pagaminti,ir tik dabar pats sužinojo” ,tiek to išsirinkome kitą patiekalą,pasiklausėm kiek laiko užtruks,teigė per 5min. Gavome iškart abu patiekalus. Tačiau gavę kiaušinienę,antras kiaušinis buvo ne iškepęs,o pats maistas atvėsęs. Pusryčiai buvo sugadinti,aptarnavimas lėtas,nors žmonių buvo ne daug! Ačiū už “puikius pusryčius!

 • kristi 1.0
  0
  2016 m. spalio 21 d. užėjus į Jūsų restoraną papietauti, likau nemaloniai nustebinta Jūsų restorano švara! Kažkas klaikaus jau po vadinamųjų ofiso pietų t.y. apie 14h visas restoranas apytuštis, tačiau visi stalai nu iki vieno nukrauti nešvariais indais, o atsisėsti taip pat nėra kur kadangi stalai nesutvarkyti. Meniu aišku pati nepasiėmiau, kadangi salėje nebuvo aptarnaujančio personalo. Kitas aspektas tai tragiškas restorano aptarnavimas. Užsisakiau dienos sriubą, kavą bei cepelinus, padavėja strubą tiesiogine to žodžio prasme numetė ant stalo,ačiū dievui ji neišsipylė iš esančios lėkštės. Parpašius papildomai grietinės jos nebuvo įdėta, juk aš moku ūž tą prakeiktą grietinę ar gaila jos įdėti? Esu tikrai nusivylusi šiuo "restoranu", manęs kaip klientės Jūs daugiau nebepamatysite.

 • Karosai imkis darbo! 1.0
  +1
  Buvau Forest'e esančiame savanoriu prospekte, šita valgykla neturi teisės vadintis restoranu. Įrankiai visada purvini, lėkstės, kuriuose patiekiamas maistas visada apčiupinėtos ir riebaluotos - jokių higienos reikalavimų neatitinka. Padavėjos atskira kalba - dar bevalgant prišoka ir klausinėja ar paskaičiuoti, ar turiu visokias nuolaidų korteles! BAISU! Jokios kurtūros! Duokit žmonėm ramiai pavalgyt! Grynas kaimas. Patariu nesilankyti šioje įstaigose, jei turite elementarų supratimą apie maistą, etiketą

 • valgytojas
  0
  Savanoriuise atnese ne tuos abu is uzsakytu patiekalu. Planavau pavalgyti uz 3,80 o gavosi uz 5 eur. Padaveja net neatsiprase. Tik paklause ar gal pagaminti is naujo. Bet nekilo jai net minciu, kad mano laiko tai nepagaminsi is naujo. Reikejo atsistoti ir iseiti. Toliau seke klausimai, o tai kas jums tose salotose netinka? . .. siaubas. Savanoriuose is viso visos padavejos lievos iki negalejimo. Buvo viena tokia pacioj pradzioj padoresne. Dabar toks tamsaua gymio vyrukas dar is mastanciu, o tos tai tokios visiskos vistos.

 • valgytojas
  0
  Savanoriuise atnese ne tuos abu is uzsakytu patiekalu. Planavau pavalgyti uz 3,80 o gavosi uz 5 eur. Padaveja net neatsiprase. Tik paklause ar gal pagaminti is naujo. Bet nekilo jai net minciu, kad mano laiko tai nepagaminsi is naujo. Reikejo atsistoti ir iseiti. Toliau seke klausimai, o tai kas jums tose salotose netinka? . .. siaubas. Savanoriuose is viso visos padavejos lievos iki negalejimo. Buvo viena tokia pacioj pradzioj padoresne. Dabar toks tamsaua gymio vyrukas dar is mastanciu, o tos tai tokios visiskos vistos.

 • Liana s
  +1
  2015-03-13 apsilankiau Forest Grill and salad Žirmūnų g. 2. Suvalgiau bulvinius blynus ir aguonų pyragą. Išgėriau persikų sultis iš pakelio. Sumokėjau 6,35 Eur(21,93 Lt). Mačiau, kaip gamino bulvinius blynus: bobulė lėtai, po 15 min. nuo užsakymo gavimo ištraukė iš šaldytuvo bulvinių tarkių indą, įdėjo į keptuvę 3 šaukštus tų tarkių ir tipo iškepė bulvinius blynus... (blynai buvo nedakepę, vaškė padaže per sausa, blynuose pasitaikė daug žalių bulvių gabaliukų (nesutarkuotų). Vienu žodžiu, blynai buvo siaubingi... O aguonų pyragui valgyti net įrankių negavau... Laukiau padavėjos, bet ji nesiteikė ateiti. Pjausčiau pyragą tais pačiais įrankiais, kuriais valgiau blynus, nes dar buvo padėtas tik šaukštas sriubai... Pyragas buvo kietas, mažiausiai savaitę gulėjęs šaldytuve, labai saldus, nes jo pagrindas- kondensuotas pienas. Pyragas tikrai netirpo burnoje, kaip parašyta valgiaraštyje... Vienu žodžiu, visiška nepagarba klientui, padavėjos vardo irgi negaliu parašyti, nes jo čekyje tiesiog nėra. Kvito Nr. 19/86875/0191 kasininkė KMD00920/0290376641. Padavėja nors neklaustų ar buvo skanu, ji viską matė iš mano veido: vienu žodžiu buvau šioje įstaigoje pirmą ir paskutinį kartą... Baisu...

 • Asta
  0
  Su data apsisoviau :-). 2015 01 08 cepenai sudiski, gal kitom dienom ir geresni :-)

 • Asta 1.0
  +4
  Pirma karta apsilankiau zirmunu restorane katik po atsidarymo.Likau suzaveta.Valgiau kazkoki salta tuno delikatesa, man labai patiko, nors buvo kuklutis. :-) . 2015 01 09 apsilankiau antra karta, ir dar savo mama ir dukryte pasikvieciau.Valgeme cepelinus, kuriu net nevadinciau taip nes izeidzia normalius cepelinus.Musiskiu bulves buvo ne tarkuotos, o virtos greiciausisi o gal net is viso bulviu ten nebuvo tik krakmolas, nes buvo sudetinga juos net praryti ,mes visos uzsisakeme 5 cipelinus , mano vienas buvo net su kitokia, visiskai i mesa neprimenencia tamsia mesa.Nu zodziu cipelinai pasitaike baisuuuuuus.net saldyti is maximos skanesni.

 • Justas
  0
  Valgykla kaip valgykla. Dabar madinga restoranais vadinti bet ka kur gali pavalgyti. Nepatiko tik, kad irankiai sudeti ant stalo, nehigieniska taip.

 • Riksė 3.0
  0
  Pirmą kartą apsilankiau praeitą savaitę. Interjeras - nuostabus. Modernus, ant stalų neguli milijonas nereikalingų lankstinukų, šviesu, erdvu, įdomios spalvos, ir interjero sprendimai. Tačiau plastikinės kėdės nėra patogios - ilgai ant jų nepasėdėsi. Meniu - taip pat novatoriškas, su įdomiom, neragautom įmantrybėm kaip moliūgų sriuba su cinamono spurga. Kainas už mėsainius jų vietoje pamažinčiau - už naminį kotletą su bulkute nesinori 20 lt mokėti. Ir dabar labiausiai nuvylusi dalis - maistas. Špinatų sriuba buvo visiškai beskonė, o ravioliai su sūrio įdaru pasirodė esantys su paprasčiausia beskone varške. Maistui trūksta prieksonių ir sūrumo. Aišku gerai kad padavėja padeda ant stalų druskos ir pipirų, tačiau įdėjus druskos jau ant pagaminto patiekalo skonis vis tiek nebe toks. Druska ir pipirai turi būti dedami eigoje. Patiekalų SKONIU tikrai kad nusivyliau. Kas liečia kavą ir naujoves su kava - labai patiko. Sveikintina naujovė. Taigi kol kas tik 3 balai, yra kur jums tobulėti ;)

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną