Čilas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Pica
3.7
Mus rasite
Kovo 11-osios g. 116, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 23:00
Antradienis 10:00 - 23:00
Trečiadienis 10:00 - 23:00
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00
Penktadienis 10:00 - 23:00
Šeštadienis 11:00 - 23:00
Sekmadienis 11:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Čilas

 • Miglė Go 3.7
  0
  Dažnai užsisakome is chillo, nes arti namų, bet šiaip labai simple storapadė pica, norėtųsi daugiau ingredientų ant picos. Interjeras labai biudžetinis, valgyti vietoje nesinori. O dėl aptarnavimo viskas labai gerai.

 • Meda S 5.0
  0
  Skanios picos, malonus aptarnavimas

 • Reda Genevičienė 3.0
  0
  Maistas skanus, tačiau aptarnavimas ne pirmą kartą nuvilia. Telefonu kiek uzsisakinejom, labai nemalonios panelės. Ir didelis minusas, kad nepasako kiek reikės laukti užsakymo. Nes kada reikia laukti daugiau nei dvi valandas maisto...tiesiog galima informuoti žmogų kiek reikės laukti, o tada jau mes spręsime ar norime užsisakyti.

 • Viktorija Kontenytė 4.7
  0
  Greita ir skanu! :) Ačiū už malonų bendravimą ir greitą aptarnavimą. :)

 • Wolf Shadow 5.0
  0
  Labai skanios picos aptarnauja darbuotojai su sypsenom iseinant netgi smagu pasidaro nes mandagus darbuotojai labai Picos super duper pagal mane skanios kaune ☺ taip ir toliau gal pasieksit penkiu zvaigzduciu lygi

 • Airidas Kondrotas 1.0
  -1
  Atėjau, atsisėdau, mergina su per dideliu kiekiu makiažo už baro tik akytėm klapsi. Laukiu meniu, akytės klapsi. Atsistojau, apsirengiau, išeinant vis dar akystės klapsėjo. Jeigu čia užsakymai priimami prie baro, jokios informacijos apie tai nebuvo ir „barmenė” informuoti nesiteikė. Apie maisto kokybę atsiliepti negaliu, nes net nemačiau kaip atrodo meniu. Nežinau, galbūt neatitikau kokių nors aprangos ir veido formos, kaulų strūktos standarto, kad būčiau aptarnaujamas Jūsų maitinimo įstaigoje, bet po šios patirties ir nebenoriu žinoti.

Pasiūlyk restoraną