Čičinskas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
4.3
Mus rasite
Ramygalos g. 43, PANEVĖŽYS
 • iki 00:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 22:00 - - -
Antradienis 11:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 12:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 12:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Čičinskas

 • Laimonas Petraitis 1.0
  0
  Šiandien buvau šiame ale "restorane". visų pirma, tai nesuprantu kaip tokiai smuklei duotas restorano vardas. Baisu pasidaro jau į vidų įėjus. Užsisakėme kiaulės koją, alaus. Koją atnešė gan greitai, visai ledinę. Paklausėm ar ji neturėtų būti bent jau šilta, tai barmenas ėmė atsiprašinėti, tipo, jis neliečia pažiūrėti kokios ji temperatūros. Koja ne tik, kad nedavirus, bet tiesiog išimta iš šaldiklio ir, matomai, mikrobangų krosnelėje bandyta ją šildyti, bet gavosi šalta. Žodžiu, baisu kas liko iš senojo Čičinsko.

 • Monika 5.0
  0
  sventem kartu su draugais, tai labai patiko, maistas buvo skanus, aisku gali but ir skanesnis, muzika tiko, aptarnavimu irgi nesiskundziu

 • Sigita 4.0
  +18
  Anti reklama,puiki reklama!Viskas gerai Čičinske,barmenai šaunūs,maistas skanus,dažnai ten apsilankom,ir tikrai lankysimės!

 • Dalia
  -11
  Šventėme Jubiliejinį gimtadienį. Buvau nustebinta, kad tokiame autentiško stiliaus senoviniame pastate-restorane ir dar konkurencijos laikais galima pamatyti tokio žemo lygio maisto patiekimą, aptarnavimą ir barmenės nemandagumą. Gal visą tai ir atitinka pagal barmenės išsireiškimą, kad čia alaus baras ir neturim indų, o valgius kabinkite iš bendrų indų su savo įrankiu. Kepta višta buvo pamesta ant stalo ir daryk tu su ja ką nori, nei peilių, nei šakučių- plėšyk rankom. Žuvis kepta taip pat. Viršutiniame aukšte muzika perrėkia visas sales. Žodžiu, tiems, kas nori šiuolaikiško ir normalaus europietiško restorano ar alaus baro - NEREKOMENDUOJU

 • Vaida
  0
  Norėčiau ir aš palikti neigiamą atsiliepimą apie šį vadinamą barą Čičinską, tokios patirties nelinkėčiau net priešui. Kai buvome nuvykę užsisakyti viskas buvo puiku, direktorė maloniai bendravo, paskui šeštadienio rytą nuvežus vaisius, tortą, alkoholį bendravimas pasikeitė 180 laipsnių kampu, pasirodė direktorė arogantiška, nemandagi, kažkuo nepatenkinta. Buvome susiderinę, kad užsisakysime rūsį 40-dešimtmečio jubiliejaus šventimui, apie 20 žmonių. Paskui paaiškėjo, kad tik 14 dalyvaus, mes penktadienį apie tai pranešėme direktorei, tačiau nei žodžio nesakė, ar reikės damokėti ar nebenuomos mums to rūsio. Kai nuvykome šeštadienį ryte, ji mums pasiūlė bendroje salėje padengti, atsakiau, kad norim privatumo, kad nesitrinti tarp svetimų žmonių. Ji neprieštaravo. Tačiau nuvykus vakare jau švęsti, patyriau šoką, rūsyje per vidurį buvo padengtas stalas mums, o iš vienos ir kitos pusės lėbavo girta liaudis, viduje buvo nerealus triukšmas. Direktorės buvo paprašyta grąžinti avansą ir mes išeinam iš čia ieškoti kitos vietos, arba iškelti gerokai įkaušusius vyrukus iš čia. Buvo pasiūlyta alternatyva kraustytis į balkoną, mes užlipome pasižiūrėti, kaip tenai aplinka, tačiau nulipus žemyn direktorė jau pakėlinėjo liaudį iš savo vietų ir liepė kraustytis į viršų. Pačiai teko nusikraustyti nuo staliukų bokalus, išsistumdyti kėdes ir stalus, kad būtu kur vietos šokti. Ir tuo nesklandumai nesibaigė. Direktorė sakė, kad rūsyje bus šilta, nes užkurs židinį, tačiau pasirodo blogos oro sąlygos neleido to padaryti, tai pastatė du šildytuvus, kurių apkrovos neatlaikė saugikliai ir pastoviai išmušinėdavo. Toliau direktorė minėjo, kad yra centras leisti muzikai, tačiau tik įdėjus kompaktą jis užstrigo ir net nebegalėjom išsiimti savo asmeninio kompakto iš jo. Dar buvo du televizoriai su muzikiniais kanalais, tačiau distanciniai pulteliai buvo tik pas direktore ir jų niekas nedavė, turėjai pasakyti barmenei ji nueidavo pas direktorę paimdavo pultelį ir perjungdavo kanalą ir vėl nunešdavo direktorei pultelį. Vieną kartą direktorė pati atėjo pajunginėti, draugai šoko ir netyčia užkabino su laikrodžiu direktorei plaukus, pasipylė ir ponios vadovės necenzūriniai žodžiai, trenksmas durimis ir išlėkė net neperjungus mums kito kanalo. Kalbant apie maistą, tai karštas būtu buvęs skanus jei nedavirta ar nedakepta mėsa, kuri sunkiai kramtėsi, vienas vyniotinis buvo neaiškios konsistencijos ir nelabai valgomas, buvo sutarta, kad mišrainių nesisakysime, bet bus daržovių asorti, bet nebuvo ant stalo nei vienos daržovės gabaliuko. Ir viso to pasekoje teko dasimokėti už tai, kad iškraustė svetimus klientus iš mūsų užsisakytos patalpos. Tik vieną gerą dalyką galiu pasakyti apie darbuotojus, aptarnaujantis personalas buvo tikrai labai puikus, paslaugus ir malonus, nesuprantu niekaip kaip tokie malonūs ir geri darbuotojai gali dirbti su tokia siaubinga direktore.

 • Janina
  0
  brangu ir prastas maistas taip pat ir aptarnavimas,vieni baige valgyti karsta o kitiemsdar tik atnrse ir nepasakyciau kad karstas,pagal kaina mazai maisto

 • Džiuljeta
  0
  Kad ir vienas prastas atsiliepimas nuskambėtų apie neskanų maistą ar netinkamą aptarnavimą, manau, kad įmonės vadovas turėtų į tai sureaguoti ne tam, kad įsižeistų, bet tam, kad pakeistų situaciją į gerą. Pretenzijų dėl aptarnavimo neturiu, bet maistas nevertas restorano lygio. Virtuvėje, tarsi, nėra šefo, kuris pats mokėtų gaminti ir kontroliuotų gaminimo procesą, estetinį maisto pateikimą. Tarybiniais "sumautais" laikais, kai nebuvo konkurencingo verslo, "Čičinsko" virtuvė buvo ypatinga. Valgydavom net jau nebenorėdami - norėdavom išragauti viską, nes būdavo viskas skanu. O valgiaraštis nebuvo toks gausus kaip dabar... Rašome ne tam, kad įžeistume, o tam, kad Jūs reaguodami į mūsų pastabas, pritrauktumėte daugiau klientų, kurie mėgausis Jūsų aplinka, maistu, ir išeis patenkinti bei sugrįš su draugais ar pasiūlys užeiti savo pažįstamiems. Mes ir patys norime sugrįžti ir karts nuo karto sugrįžtame pas jus, tikėdamiesi pagerėjimo. Deja... Linkiu atsakingo požiūrio ir į verslo valdymą, ir gerų virtuvės darbuotojų paiešką. Pagarbiai.

 • Sandra
  +12
  Kai griztu i Lietuva visada apsilankau CICINSKE...maistas tikrai yra skanus.Skaitau atsiliepimus ir matau kad tik visos moterys yra nepatenkintos, o vyrams kaip ir viskas gerai.Tai gal vyrams atskyra maisteli gamina?Ta ponia Daiva gal visa savo pykti noredama islieti surinko viasa savo draugyciu bureli ir neturedamos ka veikti nusprende pletkeliais pasidalynti.Tai vienoms darzoviu per mazai,kitai kepeneles smirda,treciai dar net ir direktore su savininkais uzkliuvo.Vis dar norit ,kad maistas kristu is lekstes,geriau ismokit megautis mazesnemis porcijomis,bet skaniai.Taip kad Daiva nebesmeisk to Cicinsko,kaip manau turi kazkokia nuoskauda savininkams,bet atsimink viena,geru darbininku savininkai neatleidzia,o juos saugo.SU SMEIZTU TOLI NENUEISI,TIK KITUR DARBELI PACIAI SUSIRASTI BUS SUNKIAU :):)

 • užsakymas
  -11
  Norėjau pasidalinti patirtimi,šiandien su kolegėmis užsisakėme kelias porcijas Čičinsko kepsnių galvojome papietausime skaniai,bet tik atsivežus maistą ir atidarius dėžutes nustebino vaizdas,įdėti du kepsniai,šalia įdėtas arbatinis šaukštelis kopūstų,arbatinis šaukštelis pomidorų padažo,dvi skiltelės pomidorų,dvi skiltelės agurkų ir du griežinėliai svogūnų,iš viso to galima suprasti,kad daržovės brangesnės nei pats Čičinsko kepsnys,o juk vasara pats daržovių metas!!!jų tūrėtų būti gausiau įdėta.Tiesa patys Čičinsko kepsniai dideli.Paragavus :tešla iš kurios pagamintas kepsnys neiškepus,o kepta sename aliejuje nes jaučiasi kvapas,mėsa,net ir nesupratom kokia,tikra ta žodžio prasme visas kolektyvas vieną mėsos gabaliuką bandėm nagrinėti,sudėtos mėsos atraižos, sausgyslės, mėsa kieta,galima manyti ,kad čia sudėtos ir kažkieno nevalgytos ar nesuvalgytos dešrelės,susmulkintos bet net nepašalintos odelės,klaiku!!!!!!!!!!Pati direktorė patvirtino ,kad tokio maisto nevalgytų!!!!!!Pats pavadinimas įpareigoja bent jau firminį patiekalą gamintį tobulą o ne iš atliekų!!!!!!!!!! Tai gerbiama direktore jeigu jūs pati nesirįžtate ragauti mums pagamintų kepsnių,tai kodėl jais maitinate klientą?????

 • Indre
  -10
  Maistas tikrai nekokybiskas, drauge dare cicinske svente i meniu buvo itraukta menkiu kepeneliu krepseliai. Nuo menkiu kepeneliu ejo nekoks kvapas, ir tikrai is savo rato niekam nerekomenduoju cicinsko. Aplinka apsitvarke, renginius organizuoja o vat su maistu tai tikrai nieko gero. Aptarnavimas irgi nelabai patiko...

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną