Charlie pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Pica
2.5
Mus rasite
V. Mačernio g. 4, PLUNGĖ
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 23:00 - - -
Antradienis 10:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 01:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 01:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Charlie pizza

 • Vytautė Runelienė 2.7
  0
  Už aptarnavima siaip neduociau net 1... Jau antra karta susidureme su tokia situacija. Panevezyje. Pirmas kartas buvo kai atsisedome ir buvome akivaizdziai ignoruojami.. Niekas nepriejo meniu nepasiule ir net nepasisveikino nors mate.. Uzlipe į antra auksta bent jau buvome pastebeti ir pusetinai aptarnauti... O vakar nusprendeme Charlie pizza tarti sudie, nes gal 20 min sedejome prie staliuko prie praejimo ir susinervine nusprendėme, kad panevezyje yra vietu, kur noriai pasiima žmonės pinigus... P. S. Is dvieju netoliese esanciu staliuku uzsakymai buvo priimti... Nesuprantu pagal ka jusu padavejos klasifikuoja klientus... GEDU GEDA!!!!!

 • Dovilė Pakalniškytė 3.7
  0
  Ilgai aptarnauja nors realiai matėme, kad tuo metu kai bandėme pagauti akių kontaktą darbo neturėjo... Baisu.

 • Jon Ruta 1.0
  0
  Baisus aptarnavimas

 • Macernis
  0
  SIANDIEN 2017 01 20D 18:03H SKAMBINU ABIEM NUMERISIS UZSISAKYTI PICOS IR VIENAS TELEFONO NUNERIS ISVIS BEEGZISTUOJA O KITU NIEKAS NEATSILIEPUA....SKAMBINU IS PRINCIPO 19:00H TOLIAU NIEKAS NEJELIA RAGELIO!!!Apsurdas!!!

 • Saulius
  0
  Sveiki, turiu pozityvių naujienų del Plunges mieste esancio Charlie Pizza. Kadangi jusu dienos pietus yra geri, ten pietauju gana daznai. Šiai dienai galiu pasidziaugti, kad paskutiniu metu teko buti aptarnautam padaveju, kuriu aptarnavimo kokybe nepriekaistinga, mandagus, siltas bendravimas, problemos net nespeja iskilti. Sekmes.

 • as 1.0
  +2
  Ziauru ,uzsisakem cepelinus paprasta diena kai ju nereikia dazniausiai laukti nes buna pasiruose ju . Pralaukeme valanda laiko ir galu gale atnese saltus ,matosi ,kad is saldiklio istraukti ir pasildyti ir dar net nepasile visas vidus saltas ... Per toki laika galejo ir sviezius isvirti ... LABAI NUSIVYLIAU !

 • -.- 3.0
  +1
  Viskas ganėtinai puiku, tik teko keletą kartų pastebėti kelis gan nemenkus minusus: 1. Padavėja nusičiaudėjo ir nenusiplovusi rankų dirbo toliau, lietėsi prie inventoriaus ir darė arbatą. 2. Vieną kartą arbatos skonis buvo toks lyg ji būtų buvusi užplikyta ne pirmą kartą ir prieš tai ją gėrė kitas žmogus. 3. Kai kurios padavėjos lėtai sureaguoja ir turi eiti sąskaitos prašyti pats.

 • lina
  0
  Labai ilgai picos laukem, o kai atnese buvo apdegusi. Paskui grązos neatnese, turejom eiti aiskintis.

 • :)
  +9
  up!

 • darbuotojas buves
  +23
  VISA TIESA APIE CHARLIE Kad ir kaip bebūtų apmaudu, apie CHARLIE restoraną Plungėje nieko gero pasakyti negaliu, išskyrus tai, kad mergaitės, dirbančios jame, labai stengiasi, daug dirba, tačiau jų atžvilgiu Charlie viršenybė elgiasi blogiau nei su vergais. Atrodo, kad jau XXIa. tačiau, regis, CHARLIE vadovybei tai nė motais. Virėjai dirba po 15 valandų dienoje, tačiau mokama jiems kaip už 11 valandų darbą. Ir čia tik pumpurėliai. Visas žiedų ,,gražumas" atsiskleidžia stebint viršūnėlių elgesį su padavėjomis. Jos yra priverstos dirbti 15 valandų dienoje, nors oficialiai dokumentuose yra sutartis pusei etato. Tiesa, yra dvi ,,vyriausios" padavėjos, kurios dirba ir gauna pagal pilną etatą. O ką daryti kitoms vargšelėms? Ponios vedėjos Vardas Pavardė komentaras toks : ,,jūs gaunate pakankamai pinigų iš arbatpinigių". Kitais žodžiais tariant, pusę algos aš jums duosiu, o kitą pusė priklausys tik nuo klientų dosnumo. O jeigu klientų nėra? Dirbi pilnu etatu, o pinigėliai gaunami kaip už pusę. Dabar pakalbėkime apie CHARLIE restorano šūkį Plungėje: ,,Kadangi maistas negendantis, mes nieko neišmetame". Tokio dalyko kaip ,,nurašymas'', nes pasibaigė produktų galiojimo laikas, nėra. Taigi visi darbuotojai arba atperka iš savo algos, arba.. plauna, deda daug prieskonių ir Jums, mielieji lankytojai, pateikia.. :) Baisu? Reikia manyti. Dvigubi mokėjimai per raudonas dienas ar naktines pamainas čia neegzistuoja. Beje, darbuotojams yra duodamos 2 val pietų pertraukos. Skamba fantastiškai? Iš pirmo žvilgsnio. Beveik visada dėl didelio klientų srauto, nei padavėjos, nei virėjos negali tiek laiko skirti pietums, dažniausiai jų ,,ilgoji'' pietų pertrauka trunka tik 15min. Vadovės kabinete yra metro aukščio prašymų dangoraižis dirbti viršvalandžius. Žinoma, vadovė leidžia, taciau niekas tu valandu neapmoka. O ką daryti merginoms, kurios turi kažkaip išgyventi? Ir taikosi vargšelės su tokiu elgesiu, nes neduokdie eisi skųstis tam tikroms institucijoms, iš karto būsi išmesta. O kaip mes visi gerai žinome, šiuo metu Lietuvoje sunku susirasti darbą, valdžia tai žino, todėl ir išnaudoja darbuotojus. Aš nebedirbu šiame ,,bordake'' , tiesiog rašau, nes man labai gaila žmonių, dirbančių jame. Gaila, kad VIČIŪNAI GROUP, tokia milijardinį pelną nešanti įmonė šitaip nemąsto apie savo reputaciją ir skriaudžia paprastus žmones. O mergaitėms, dirbančioms šiame restorane noriu tik palinkėti stiprybės, aš nesustosiu, rašysiu ir rašysiu, kad ir kiekvieną dieną, (neigiami atsiliepimai apie CHARLIE ,,mistiškai" dingsta iš komentarų skilties) kol pagaliau kas nors atkreips dėmesį, Pagarbiai, buvęs CHARLIE darbuotojas.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną