Charlie pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Picerijos
2.3
Mus rasite
Tilžės g. 109, ŠIAULIAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 23:00 - - -
Antradienis 10:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Charlie pizza

 • zana cepiene 1.0
  0
  Penktadieni vakare atejome i Saules miesto esancia terasa ,nu zinokit jau ne viena syki esu pasibaisejusi padaveju darbu.Stalai nevalyti,ant kiekvieno stalo palikta nenukraustytu indu.Padavejos pro sali eidamos net nepasisveikina,o tuo labiau net nesugeba atnesti meniu.Paprasius kad atnestu meniu,tai tik pasivaipe ir pasake tuoj....Jau nuo kavines atidarymo taip visa laika,jokios tvarkos.Kad nors butu buve daug zmoniu tai as suprasciau,nes visi esame zmones ir galime palaukti,bet tikrai ne 10 min.laukti kol atnes meniu.Nesulaukus teko iseiti.

 • janina
  0
  Laba diena, praeitą šeštadienį buvome saulės mieste čiarlie pizza...sėdėjome vaikų skyriuje. Padavėja turėjo 2 staliukus lakstė nesuspėdama.Ledus atnešė iš karto jau tas sunervino..picą po ledų. Siaubas, kad ten daugiau aičiau. . Kilimas šiukšlių pilna trupinių taipogi. ..murzinas visur..administratorė stovėjo prie iėjimo kaip stulpas prikaltas. Bijojo net pasisukti matyt naujokė...ir jos gaila kad nemato kas darosi nors šalia būna ir padavėjos gaila laksto mergaite suprakaitavusi.ir niekas nepadeda jei. . Dievuliau pas jus nebėra nei kolektyvo kur būdavo seniau nei administratorių normalių. ..nebėra griežtos rankos! !!

 • Donata
  0
  Esu labai nepatenkinta šiaulių saulės miesto charlie picerija, picos buvo atneštos šaltos, apdegusiu papločiu o negana to lėkstėje, po picos, radau čekį. Apie creme brulee desertą taip pat negalėčiau atsiliepti teigiamai, cukrus ant deserto viršaus vietomis buvo sudegęs, o vietomis tiesiog čežėjo tarp dantų, tikrai nebuvo skanu ir malonu valgyti. Esu labai pasipiktinusi šia picerija.

 • virginija
  0
  Laba diena, praeitą savaitę lankėmės terasoje saulės mieste....gavome meniu už pusę val...picą atšalusia. Šaltibarsčiai po picos...nu bliamba žmonės ar galit normaliai pradėti dirbti???Amžinai tas pats Administratorių nėra...vadovė renka lauke indus. ..Nu toks žemas lygis pas jus...Nu truputi palikite aukščiau. ..kur dingo senieji padavėjai? ???Administratorė tokia juoda aukšta su sijonuku vakščiodavo! !!kur tie darbuotojai! !???Dabar tai klaiku...ir svarbiausia niekas nesikeičia toks jausmas jog ten visi dirba ant žodžio PX man... Nudardėsite žemyn...jei taip toliau dirbsite! !!!

 • abc
  0
  charlie pica saules mieste -nusidevejes interjeras net slykstu uzeiti, pradedant baldais, vaikiskais pajuodusiais mediniais arkliukais baigiant pajuodusiais nuo vartymo meniu. gaila nera sutartyje su saules miestu punkto del privalomo atnaujinimo taip kaip daro akropolis. visa kita labai vidutiniska ir nieko daugiau.

 • vika
  0
  Sveiki norejau paprasyti kad picos butu nesudegusios visada gauname pridegusias ir mazai ingridientu:) aciu

 • Migle
  0
  Siauliu miesto saules miesto prekybos centras.Labai blogas aptarnavimas . Patiektas salta.maistas ,nerekomenduociau ten apsilankyti.. Saskaitos laukiau grubiai apiuse valandos. Ziauru

 • Saulė 1.0
  0
  šiaulių saulės miesto charlie picerijoje atnešė šaltą šeimyninę picą. Su drauge likom nepatenkintos tokiu aptarnavimu. Su pica atnešė ir ledus, kurie beveik ištirpo kol suvalgėm. Linkiu pasitaisyti.

 • Ugnė 5.0
  +2
  Sveiki, noriu pasidžiaugti puikiu aptarnavimo ir labai mandagiomis padavėjomis. :) Stengiamės su draugais atvažiuoti į karaoke vakarus. Visada norisi sugrįžti. Maistas puikus, gėrimai svaiginantys, darbuotojai malonūs ir paslaugūs, tada ir nuotaika būna liuks. :)

Pasiūlyk restoraną