Chaika

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Kavinės
Patiekalų tipas Vegetarų | Veganų
4.9
Mus rasite
Totorių g. 7, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 21:00
Antradienis 10:00 - 21:00
Trečiadienis 10:00 - 21:00
Ketvirtadienis 10:00 - 21:00
Penktadienis 10:00 - 21:00
Šeštadienis 11:00 - 20:00
Sekmadienis 11:00 - 20:00

Atsiliepimai apie Chaika

 • Audrius Rimavičius 5.0
  0
  Turbūt vienas fainiausių aptarnavimų vilniuje. Puikūs tortai, žiauriai didelis arbatų pasirinkimas, net stebina, iiek visokių negirdėtų. Puiki vieta paskaitinėti knygą ar pabendraut su draugais.

 • Gabija Leonaviciute 5.0
  0
  Labai jauki kavinė, kurioje malonu šnekučiuotis su draugais, vartyti knygos puslapius ar mėgautis skoninga muzika, bei tikrų uogų arbata! Čia gera užsukti ir ryte ir vakare, ir vasarą ir žiemą, nes visuomet jautiesi laukiamas.

 • Irutė K 5.0
  0
  aš pati tikrai eičiau valgyti į kavinę, kuri įvertinta keturiais puodeliais :)

 • Liepa G. 5.0
  0
  labai jauki kavinuke ,geroj vietoj ,kava nerealaus skonio

 • Laura 5.0
  0
  Nerealaus jaukumo ir isskirtinumo kavinuke! Iejus pasijunti kaip namie, ranku darbo arbata visada susildo bet kokiu oru, o saldumyna- veganiski! Rekomenduoju

 • Monika 4.0
  0
  Is privalumu: tikrai jauki ir neiprasta aplinka; malonus aptarnavimas; skani arbata ir neblogi uzkandziai; trukumai: kiek per garsi muzika, bet manau, paprasius ja gales pritildyti; sociai pavalgyti nepavyks, tik uzkasti; kiek perbrangu, bet tai suprantama jog kitaip uzkandine negaletu atnesti pelno; gali nebuti laisvu vietu. Bet apsilankyti tikrai verta, nes tai ipatinga vieta su silta, atpalaiduojancia atmosfera.

 • Paulina 5.0
  +1
  Jaukumas yra šios vietos kodas. Nuostabi vieta šiltam pokalbiui, susitikimui ar tiesiog turiningam laiko praleidimui. Aptarnavimas labai labai labai geras, nes aptarnaujantis personalas žino, ką daro, kur daro ir mėgaujasi tuo. Super!

Pasiūlyk restoraną