Chačapuri

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Kaukazo
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Chačapuri
3.8
Mus rasite
Sodų g. 9, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 20:00
Antradienis 11:00 - 20:00
Trečiadienis 11:00 - 20:00
Ketvirtadienis 11:00 - 20:00
Penktadienis 11:00 - 20:00
Šeštadienis 11:00 - 20:00
Sekmadienis -

Atsiliepimai apie Chačapuri

 • Tomas Manas 3.7
  0
  Puikus mini restoranėlis autentiškiems Gruzų Chačapuriams paragauti ar pasmaguriauti. Interjeras visiškai paprastas neįpareigojantis, aptarnavimas draugiškas ir mandagus, bet ne profesionalus. Kainos labai draugiškos (už 3 mažus chačapurious sumokėjau apie 10 eur.). Chačapuriu skonis puikus..

 • Elina
  -2
  Ne vieną kartą esu valgius šioje vietoje, maistas gan skanus, žinant kad tai tiesiog bandelė su keptomis daržovėmis ir sūriu. Šiandien užsisakiau vegetarišką Osuri. Skonis buvo tragiškas - chachapuri buvo labai kartus, lyg su sugedusiu sūriu, paragavęs draugas net išspjovė į servetėlę. Pranešus aptarnaujančiam personalui, nebuvo jokios reakcijos, pati kepėja tik rusiškai pasakė kad virtuvėje yra labai karšta ir kad jie pakeitė sūrį. Atsisakius valgyti ir paprašius šio patiekalo kainos neįtraukti į sąskaitą, į tai nebuvo atsižvelgta. Net nebuvo jokių atsiprašymų ar pasiūlymų pakeisti į kitą chachapuri. Likau nepavalgiusi, sumokėjusi už nesuvalgytą pyragėlį, ir nusivylusi personalo abejingumu.

 • Linas
  -3
  Maistas neskanus,sis maistas gali buti skanus tik zmonem neturintiem skonio receptoriu arba niekada gyvenime nevalgiusiem chacepurio kitur. apsurdas druskos nulis nulis, as dirbdamas vireju jau 7metus ir per visa praktika teko dirbti gruzinu virtuveja, tai nebedarykit gedos gedos gruzinu virtuvei. baisu baisu.

 • Žilva 3.0
  0
  Maistas patiko, gal kiek brangoka... , bet tokia jau Kaukazietiško maisto tradicija :) Na, o pristatymas vėlavo 40 min. Jeigu lyginti su „ciliakais“ tai jie paprastai paskambina jei mato, kad vėluos... iki, Skanaus!

 • Juozas 5.0
  +3
  Labai skanu ir geras kolektyvas. visiems ciliakams sleptis…

 • Anonim
  +1
  ocen harosije devoki rabotaet v gariunai, sevodnia ja ocen ostalsia dovolen edoj i kak obsluzili devuski.

 • Augustė 5.0
  +1
  Labai skanus maistas bei padavėjos Gariūnuose. Darykite daugiau nuolaidų..

 • Vytautas 5.0
  +1
  Užsakyta į namus: Imeruli chačapuri (1 didelis) ir dvi Nanuli bandelės. Paskambinus personalas buvo l.užsiėmęs - greitai pats perskambino. Chačapuris: visai skanus ir skaniai valgosi. Nanuli: o čia jau klasta. Ko tikėtis iš saldžios bandelės - surašyta viskas. Nesurašyta, kad bandelė labai skani ir labai soti. Suvalgei tokią per pietus - vakarienės greičiausiai nenorėsi (man nesinorėjo). Šiaip jau labai skani, valgėm ir gyrėm.

 • Jolanta 1.0
  +1
  Palyginus su ragautu chacapuri pries tai ganetinai prastai.

 • Andrius
  0
  Užsisakiau per maistasinamus.lt , pavelavo 15 min, labai atsiprašinėjo, bet buvo verta laukti. Labai skanu, ypač kai tos picos atsibosta.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną