Cat Cafe / Kačių kavinė

Įtraukti prie mėgstamų
Cat café kavinės kačiukai yra nepaprasti, kadangi kiekvienas turi savo gyvenimo istoriją. Mūsų misija yra ne tik leisti džiaugtis kačiukais kitiems, bet ir patiems katinams suteikti naują progą pažinti gyvenimo laimę. Mūsų visi kačių šeimos nariai yra paimti iš gyvūnų globos namų. Taip mes ne tik stengiamės būti socialiai atsakingi, bet ir suteikti prasmę tiems, kam jos labiausiai reikia – pamestiems ir vienišiems. Ir ši tiesų, čia verda daug linksmesnis gyvenimas, nei galima manyti. Mes čia žaidžiame, mokomės ir išdykaujam. Kavinėje vyksta įvairios veiklos, kaip paskaitos apie kates ar parodos. Taip pat čia galima rezervuoti staliuką ypatingai dienai, progai ar linksmam vakarui, o ką užkąsti – tikrai visuomet pas mus rasite. Kačiukai apgaubs jus tiek ramybe, tiek žaismingumu, tiesiog reikia išsirinkti vietą kur prisėsti ir katinukai patys ateis pasisveikinti. Tad čia bus jauku visiems, o jei esi Cat person tikriausiai net bus sunku išeiti! Užeik pas mus ir pasiimk draugų!

Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00
Penktadienis 11:00 - 22:00
Šeštadienis 11:00 - 22:00
Sekmadienis 11:00 - 20:00

Atsiliepimai apie Cat Cafe / Kačių kavinė

 • Asta Šukienė 4.0
  0
  Puiki kavinė apsilankyti su vaikais, jiems tikrai labai įdomu ir linksma pabendrauti su katėmis. Interjeras unikalus, yra ką apžiūrėti, laukiant patiekalų. Maistas skanus, nors meniu galėtų būti ir platesnis. Aptarnavimas nebuvo labai šiltas, valdiškas. Tačiau apsilankyti tikrai verta...

 • Rusnė Subačiūtė 4.3
  0
  Kavinė tikrai jauki, maistas itin skanus, aptarnavimas malonus.

 • Gediminas Raila 3.3
  0
  Mazas maisto pasirinkimas. Viena karta ateiti idomu, kelis kartus jau nuobodu. Vieta reikia is anksto uzsakineti. Nepatogu. Apskritai verta nueiti, bet tik viena karta.

 • Saulutė Palivonaitė 5.0
  +1
  Nuostabios kates, tokios draugiskos. Maistas labai skanus, kava gardi. Puiki vieta pailseti po sunkios darbo dienos ir atsipalaiduoti zaidziant su katemis. Aptarnavo: Dovile, labai siltas ir nuostabus zmogus, visada patars ka uzsisakyti :)

 • Dovile Kupryte 5.0
  +1
  Dievinu šia vietą!! Geras aptarnavimas puiki aplinka, kačiukai superiniai.

 • Pavel Danilovich 5.0
  +1
  Super patiko! Jaukus interjeras, nuostabūs katinai, puikus maistas, malonus aptarnavimas. Rekomenduoju visiem!

 • Yahor Rashchynski 5.0
  +2
  Labai malonūs darbuotojai ir atmosfera!

 • Calif Cassiopeia 5.0
  +3
  labai skanus maistas. Idomu. Labai katiška!!!

 • Agnė Samaliūtė 4.3
  0
  Nuostabi, jauki ir išskirtinė murkianti vieta :)

 • Saulė Paliulytė 5.0
  +3
  Man kaip didelei kačių mylėtojai, ši vieta ideali. Puiki atmosfera, aplink pilna murklių, kurie visi tokie mieli. Aptarnavimas idealus, maistas taip pat. Šilta ir jauki vieta, į kurią dar tikrai sugrįšiu ne kartą.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną