Carre

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
2.8
Mus rasite
Gedimino pr. 9, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 00:00
Antradienis 10:00 - 00:00
Trečiadienis 10:00 - 00:00
Ketvirtadienis 10:00 - 00:00
Penktadienis 10:00 - 01:00
Šeštadienis 11:00 - 01:00
Sekmadienis 11:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Carre

 • Ausra Karvelyte 5.0
  0
  Viskas puiku !

 • rita
  +1
  Maisto kokybe su kiekviena diena vis blogyn ir blogyn...

 • terese
  +1
  Sioje istaigoje turetu apsilankyti higienos inspekcija. Sudomintu ir darbo inspekcija. Atsilaisvintu netinkamai naudojama erdve ... ir pageretu maisto kokybe.

 • oliveris
  +1
  Maistas siaubingai prastai gaminamas !!!!!

 • Gabrielė 1.0
  +4
  Ačiū, už vakarienę su siuntimu trims paroms į ligoninę su 18-ka lašelinių! Taigi, šiame NEHIGIENIŠKAME , ,,prabangiame" restorane vakarieniavome su drauge. Užsisakiau krevečių su ananasais ir alyvuogėmis. Viena krevetė pasivaišino draugė, na, o man liko trys nelaimingosios. Kitos dienos vakarą, abiems prasidėjo nepakeliami skausmai, vėmimas. Draugei ryte viskas aprimo, deja man pasibaigė viskas tik vakar - po trijų parų ligoninėje. Nusinuodijimas patvirtintas ir gydytojų ir greičiausiai nuo krevečių, nors maisto likučių, kaip įrodymo aišku neturiu, nes pavalgius kas kartą į maišelį nesikraunu likučių.Tačiau, taip pat iš gretimos palatos, tame pačiame ,,restorane" moteris valgė cezario salotas - baigėsi lygiai taip pat kaip man. Visgi, atitinkamoms institucijoms yra pranešta.

 • violetta
  +1
  Kadangi dirbu salia, visada einu ten pietauti. Maistui jokiu priekaistu neturiu: skanu, kokybiska ir sotu. Bet aptarnavimas tragiskas, jokios pagarbos klientui. Tiek saskaitos, tiek patiekalo reikia laukti amzinybe. Padavejai tei galetu nebent kur nors kaime alaus uzeigoje dirbti.

 • Mario 1.0
  -6
  "LABAI DRAUGIŠKAS VAIKAMS" Atėjom pavakarieniauti (su mumis buvo ir 5 metu dukryte, kuri su savimi turejo tame pačiame PC pirktą jogurta). Atsisėdom, o padaveja su apsaugos darbuotoju pasake, kad turime palikti restorana arba vaikas turi vienas išeiti iš restorano teritorijos ir pabaigti jogurta kur nors ant laiptu. Tada nuejom pasikalbeti su adminstratore. Pirmas jos sakinys buvo tokios taisykles ir apsauginis vykdo nurodymus, tada suprato, kad tai tik 5 metu vaikas su jogurtu ir gal čia ne pasiteisinimas. Tada sugalvojo apie higienos normu taisykles. Pamate kad vėl nusišneka, tada sako, nepatogu prieš kitus klientus. Pamatė kad vėl nusišnekėjo, tada sako, na tai tada prisėskit, kai vaikas suvalgys jogurtą mes staigiai paimsim tą indėlį... What??? Aišku mes nebeprisėdom. Tarp kitko, prieš tai tame restorane su tuo pačiu jogurtu mažiausiai 4 kartus esam buvę, niekam neužkliuvo :)

 • Rolandas 5.0
  +2
  Sveiki, vakar,apie 19 val., teko apsilankyti.Jokių priekaištų maisto kokybei (šalta pomidorų sriuba,jautienos sriuba,karštui- vištiena,desertui-tiramisu),bei aptarnavimui neturiu.Prie įėjimo pasitiko padavėja,nuvedė prie staliuko,kaip ir dera gėrimai buvo atnešti iš kart tik užsakius.Karštų irgi neteko ilgai laukti.Skaičiau komentaruose,kad kokteiliuose alkoholio nesijaučia-tik sirupas ir smulkintas ledas.Gal tai buvo anksčiau-alkoholis , mano atveju,tikrai buvo jaučiamas.Atsiskaitymas irgi neužtruko. Gal tik ,mano manymu,padavėjų darbas šiek tiek chaotiškas pasirodė-kodėl jie turi atsivesti nuo įėjimo klientus,juk yra administratorė-ji turėtu sekti,kad padavėjai savo sektoriuose turėtų klientų,juos palydėti.Prabuvom apie 1,5 val-administratorės nė kvapo... Žodžiu-jei netrikdo linksmas šurmulys-REKOMENDUOJU

 • Renata 5.0
  +6
  Asmeniskai as, neturiu jokiu priekaistu. Kiek kartu lankiausi tiek kartu visada greitai aptarnaudavo. Puikus padavejai, nuolat besisypsantis ir mandagus. Maistas labai skanus, niekados netekdavo jo ilgai laukti. Neturiu jokiu priekaistu. Tikrai rekomenduoju.

 • Rita 1.0
  -1
  Sveki, dar nesu niekada taip nusivyles restoranu, kaip teko nusivilti siuo apsilankimu… Maistas -tragikomedija, o ka pasakyciau apie kokteilius, tai kokteilyje turbut buvo 80 procentu leduku ,sirupo ,papuosimu ,bet alkoholio nerasta nors kaina 9 eurai…mes pasilikome lauko terasoje ,o nezinau kodel mergina administratore ar direktore ( mergina raodonais plaukais) atrode ,kad nori netiesiogiai isvyti us ,pradejo aplinkui studyti kedes ,nurinkineti serveteles tarsi parodydama mano laikas i pabaiga prasau palikti aplinkas ,nenoriu aprasineti visu krastutinumu ,bet tiesiogiai labai nusivyliau..

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną