Cancan Pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Pica
3.0
Mus rasite
Ozo g. 25, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 08:00 - 23:00
Antradienis 08:00 - 23:00
Trečiadienis 08:00 - 23:00
Ketvirtadienis 08:00 - 23:00
Penktadienis 08:00 - 23:00
Šeštadienis 08:00 - 23:00
Sekmadienis 08:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Cancan Pizza

 • Alina Myškina 5.0
  0
  Labai mėgstu Can Can restoraną, tik geriau būtų, jeigu ant picų dėtų daugiau ingredientų. O šeip labai skanu!

 • Rasa Aš 4.3
  0
  Kartais ilgokai tenka maisto palaukti, bet............. erzina nešvarios lėkštės.......

 • Deimante
  0
  2016.07.26 lankemes Ozo can can picerijoje. Aptarnavimas buvo malonus. Picos be skonio, sultys skiestos vandeniu. Uzsisakem grimbergen alaus, skonis buvo trgedija, net nesupratau ar jis sugedes, ar koks pigus tamsus alus. Pasakius padavejai, ji pasake perduos administracijai, juokingai nuskambejo, o mes toliau valgykim ir nuodykimes. Tai buvo paskutinis apailankymas!!!!

 • Brigita 1.0
  0
  Lankėmės 2016-01-29 21.07 - 22.06val.. Ozo picerijoje can can pizza, dirba labai nekompetetingas padavėjas Martynas Kižys. Pasakius, kad su patiektais gėrimais/ maistu yra problemų, jo ataskymas buvo "Nu tai kas?". Padavėjui priėjus antrą kartą dar kartą pasiteiravome, ar nessiruošia ištaisyti savo restorano klaidų, atsakymas buvo aiškus: "Ne mano čia bėdos". Nors patiekalai buvo užsakyti du, įrankius atnešė tik vienus. Patiekus maistą, pasakėme, jog norėtume dar vienų įrankių, vaikinukas palinksėjo galva ir nuėjo. Laukėme.. Galų gale kolega neiškentęs žiūrėti į šalantį maistą (praėjo gal 5min.) atsistojo ir pats pasiėmė įrankius iš krepšelių, gulinčių po baru. Likome sotųs ir nelaimingi, ačiū jūsų picerijai, įpatingai Martynui Kižiui.

 • Julija
  -4
  Sveiki,vasario 25 diena atvykau i can can pizza akropolyje, Aptarnavimas labai blogas,visuose can can pizza pries uzsakant visuomet paklausia ar yra nuolaidu kortele, o cia ne.. Tipo pats klientas privalo zinoti apie akcijas picerijoje,nes tipo padavejai sunku pasitairauti apie nuolaidu kortele. Kiek teko buti can can picerijoje visuomet pries uzsakyma paklausia , o cia net ne pusia zodzio neuzsimiene. Tipo taip ir turi buti. Su klientais visai nesiskaito.

 • Julija
  -6
  Sveiki,vasario 25 diena atvykau i can can pizza akropolyje, Aptarnavimas labai blogas,visuose can can pizza pries uzsakant visuomet paklausia ar yra nuolaidu kortele, o cia ne.. Tipo pats klientas privalo zinoti apie akcijas picerijoje,nes tipo padavejai sunku pasitairauti apie nuolaidu kortele. Kiek teko buti can can picerijoje visuomet pries uzsakyma paklausia , o cia net ne pusia zodzio neuzsimiene. Tipo taip ir turi buti. Su klientais visai nesiskaito.

 • Vytautas 2.0
  -5
  Būta dviese. Aptarnavo...užmiršau kas. Užsakyta: 2 "Carbonara" makaronai, 2 sultys. Aptarnavimas:viskas gerai ir greitai. Aplinka:po stalu -nei siurbta anei valyta. Ė, p.savininkai, gal nepakenktų karts nuo karto po stalu pavalyti? Makaronai:tikrai ne Carbonara. Valgiau "vapiane" - o čia žymiai, žymiai prasčiau. Ką gi gauname kaip Carbonara? Makaronus su trupučio sūrio, nemažai sprandinės ir per stambiai pripjaustytų slyvinių pomidorų + agurkų. Sotu, tačiau jei lyginsim su "Vapiano" - prastai. Išvada:makaronų čia nebeužsakysiu.

 • Vytautas 4.0
  -3
  Būta 06.24 dviese. Aptarnavo Dominykas. Užsakyta: makaronai "Karbonara", vištienos krūtinėlės kepsnys, apelsinų sultys ir kapučinas. Aptarnavimas: greitis - lėtesnis nei esame pratę. Aptarnavimo kokybė - puiki. Maistas:makaronai skanūs (bent jau antroji pusė nepeikė). Kepsnys įdomus toksai: 3 gabalėliai vištienos, likusi lėkštės dalis bulvytės fri ir agurkai (+ keletas svogūnų) beigi labai skanus padažas. Kava - skani. Išvados: patiko, juolab pataikėme kai nėra žmonių jūros.

 • Lankytojai
  -1
  Sveiki, esame pasipiktine Can can aptarnavimu, restorane esanciame konstitucijos prospekte. Is pradziu musu staliuka emesi aptarnauti restorano administratore (pagalvojome, vau, koks lygis, mus aptarnauja administratore), taciau kuo toliau, tuo labiau nusivyleme aptarnavimu... Gerimu laukeme bent po 20 min.(nuo musu staliuko baras matesi kuo puikiausiai ir jau galejome suprasti, kad tai musu gerimai), uzsisakius uzkandi mums buvo pasakyta,kad karsta maista gausime greiciau, nei uzkandi, nes uskandis ilgiau ruosiamas. Na, kadangi nesvarbu buvo ka valgyti pirmiau, tai sutikome valgyti pirma karstus. Ir mes laabai nustebom, kai praejus porai minuciu,kada buvo atnestas karstas patiekalas, buvo atnestas ir uzkandis. Restorano administratore pareiske, kad jis lb karstas ir neatsals, kol mes suvalgysi savo pagrindini patiekala. Taciau cia dar ne viskas. Nuvyle ir viso personalo darbas, merginos viena su kita nebendrauja ir nepriziuri savo kolegu staliuku, net administratore bevalydamma taures uz baro, ne karto nepakele akiu i zmones... O ji visada turi matyti visa sale... Galiausiai, kada paprasem atnest alucio, ne savo padavejos, jo laukeme puses valandos. O musu padaveja nieko nezinojusi apie uzsakyma priejo prie musu staliuko ir paklause ar mums nieko netruksta... Kaip gali klientui nieko netrukt, kada ant jo stalo stoli tusti bokalai, ir murzinos lekeste?! Zodziu siuo aptarnavimu visiskai pasipiktinom ir tikrai niekam nerekomenduosim ten apsilankyti...

 • Jana 1.0
  0


Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną