Cancan pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Pica
2.2
Mus rasite
Gedimino pr. 26, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 23:00
Antradienis 10:00 - 23:00
Trečiadienis 10:00 - 23:00
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00
Penktadienis 10:00 - 01:00
Šeštadienis 10:00 - 01:00
Sekmadienis 10:30 - 22:00

Atsiliepimai apie Cancan pizza

 • Paulius 3.0
  0
  Apsilanke Vilniuje visada uz***me cia su draugais pavalgyti. Sausio 31 diena, uzsisakeme makaronus carbonara, jautienos burgeri ir salotas su traskia vistiena. Vistiena salotose buvo ne traski, o prisigerusi aliejaus. Jautienos mesainio bandele buvo kieta kaip akmuo. t.y. stovejusi atidengta pora dienu, o po to tik pasildyta/apkepta peciuje. Makaronai karbonara buvo tarsi makaronai su grietineles sriuba.. Nusivyleme ir tuo, kad paprasius padaryti latte su dvigubu espresso - tai gavome neiskart. Nusivyleme, taciau nesenai dirbanti ir itin maloni, stambaus sudejimo padaveja, kuri savo nuosirdzia sypsena viska uzglaiste buvo tikra paguoda. Gaila - nepaziurejau vardo.

 • Gira 1.0
  0
  Užsakiau gimtadieniui jų gaminamos naminės giros 10 litrų, nes pietaujant kavinėje, patiko giros skonis, tirštumas ir konsistencija. Susitarėm su administratore Audra dėl datos ir tokio giros kiekio kainos. Likus vienai dienai iki gimtadienio, pasiskambinau administratorei Audrai priminti, kad jau ryt atvažiuoju pasiimti užsakytos giros, paklausiau, ar viskas gerai, ar gira gavosi skani, ar bus paruošta. Ji nuotaikingai patikino, kad gira gavosi tikrai skani, kad viskas bus paruošta, kad galiu apie 10.30-11.00 val. atvažiuoti su savo tara pasiimti giros. Gimtadienio rytas. Atvažiuoju pasiimti giros. Administratorės nėra... Padavėjęs ištraukęs iš po baro kažkokį ąsotį supila girą, kiek buvo jame, tada sako, kad daugiau nėra... Tada pasiknisęs po baru, randa dar kita pustuštį ąsotį - supila ir iš jo. Iš viso gaunasi, vietoj užsakytų 10 litrų, apie kokius 6-7 litrus neaiškaus, iš visų pakampių supilstyto birzgalo... Tada duodu pinigus už "girą", padavėjęs neturi grąžos... Mano tara aplaistyta tuo skysčiu, lipni... Taip ir išėjau grąžos negavusi... O namie, paragavus giros, pasidarė aišku, kad man supylė vakarykštės likusios pilstomos giros kažkokį likutį - kad tai toli gražu ne tikra jų gaminta naminė gira... Labai nusivyliau... Ir nerekomenduoju kreiptis kitiems...

 • Vytautas 4.0
  0
  Būta šiandien, aptarnavo Brigita. Užsakyta: min. vanduo, graikiškos salotos, šefo specialioji pica, sūrio pyragas su mėlynėmis, tiramisu, 2 kavos. Salotos:turbūt geros. Šefo specialioji: normali skani pica. Deja, vistiek reikia valgyti su padažu. Kava: gera, skani Desertai:skanūs, pavykę. Aptarnavimas:teisingas. Aptarnavimo greitis: palyginti lėtas, nors lankytojų nebuvo daug. Interjere nelabai smagiai nuteikė sienų dekoracija - iš skudurų padarytas tamsiai dažytas "akmuo"...ypač kai matosi originali skuduro faktūra. Šiaip jau kaip restoranui - viskas gerai, maistas skanusk aptarnavimas teisingas.

 • Vytautas 4.0
  0
  Būta šiandien, aptarnavo Diana. Užsakyta: 2 šokoladiniai sufle, 1 didelis kapučinas, 1 arbata. Sufle:skanūs, kokybiški, norisi dar. Kava: turbūt gera. Arbata:gera. Aptarnavimas:teisingas. APtarnavimo greitis: 8/10. Išvada:su desertais viskas gerai, o padavėjos vertos gerų arbatpinigių.

 • as 1.0
  0
  siaubingiau ir negali buti.

 • Sandra
  0
  baisi istaiga, padavejos susiraukusios, alu atnese sugyzusi ir nesvariam priskretusiam bokale, fui...ir niekas neatsiprase..tragedija...(Dabartinis Can Can)

 • grazi 4.0
  0
  tikrai manau, kad dabar sitame delane viskas pasikeite, interjeras paprastas, bet visai mielas, maistas vis buna katsas, ne tap kaip anksciau - visa laika tik saltas. dziaugiuosi., o ir siaip skaniau man ir smagiau net... atmosfer tikrai pakitus i geraja puse... :) saunumelis!

 • ;;;
  0
  jei turite nors siek tiek savigarbos,lenkit sia valgykla,ten ir audito direktorius nepakartojamas,gali nudirt kaili ne uzka

 • dirbusi
  0
  didesnio isnaudojimo kaip delano neteko matyti,

 • Teisi
  +1
  Kur matyta, audito skyriaus direktorius Edmundas Lileikis zmogu atleidzia uz tai , kad po kasa randa 9lt,ir dar liepia moketi 1000lt, kad atseit pagal straipsni neatleistu?Ar Jis turi sazines?ar jis turi tokia valia taip elgtis? Nuo kada uzdrausti arbatpinigiai?

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną