Café Montmartre

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Prancūzų
Įstaigos tipas: Vyninės, Kavinės
2.0
Mus rasite
Didžioji g. 40, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 09:00 - 23:00 - - -
Antradienis 09:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 09:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 09:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 09:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Café Montmartre

 • Evelina Dulkyte 5.0
  0
  Viena mėgstamiausių ir jaukiausių vietų Vilniuje, rinkomės tiek naujiems metams, tiek eiliniam išėjimui pavalgyti centre.

 • Vaida 1.0
  0
  Labai mėgau šią vietą, bet po paskutinio apsilankymo, daugiau neplanuoju ten eiti. Aptarnavimas katastrofiškas...

 • nepatiko
  -3
  Buvome uzsuke i sia kavine, vaizdas nekoks po kavine begiojantys prancuzas ir kalbantys nesuprantama kalba. Maistas ne koks aptarnavimas zemo lygio ir dar kainos tokiai vietai tikrai per dideles daugiau cia nekada negrisime nerekomenduoju cia eiti niekam.

 • julija 1.0
  0
  Buvome mieste, sausio 1d. nusprendeme uzeiti kavos i sita kavine kurioje jau esame buve. Uzsisake kavos prie musu priejo tas pagyvenes prancuzas ir paklause ka mes noresime, pasake kad jau laukiame kavos atnese mums naglai ant stalo ir padejo meniu pasakydamas kad cia ne kavine ir dabar yra pietu metas norint cia buti reikia kazka pasiimti rimtesnio. Buvo labai nemalonu, ir nuomone apie sita vieta tikrai pasikeite nezinau ar dar kada ten uzeisime nes nurodyneti zmonems ka jie turi uzsakineti ir kada yra ju paties reikalas. Vilniuje yra tikrai daug geresniu ir idomesniu vietu nei sita kavine.

 • W.W.
  0
  O žadėjau apsilankyki,tai jau neisiu.

 • Monika
  +1
  Užsisakiau midijų - jos dvokė kanalizaciją!!!

 • Neilas 1.0
  +5
  Pirmiausiai noreciau pritarti visu pries tai pakomentavusiu zmoniu aprasytiems ne itin maloniems potyriams ir prastiems ispudziams apie sia vieta, t.y. tiek barmenes, tiek labiau pati Prancuza seimininka. Gerai pazistama tokia patirtis ir, kaip pasirodo, ne mums vieniems. Liepos men. su zmona atejom vakarop tiesiog isgerti po taure ar kelias vyno, kavos, maloniai pasedeti kelias valandeles. Lauke buvo keli laisvi staliukai. Prisistates istaigos savininkas gana nemandagiai ir siaubingai lauzyta anglu kalba is karto pareiske, kad turesime butinai kazka valgyti is valgiarascio jei norime sedeti lauke. Palikes meniu ejo prie kitu lankytoju staliuku, su vienais elgesi labai familiariai, su kitais ganetinai grubiai ir nevykusiai juokavo bei pats garsiausiai "zvenge", dar kitus tiesiog ignoravo. Jam grizus priimti musu uzsakymo ir paklausus (mes visiskai laisvai kalbame anglu k.), ar mes galime tiesiog gauti buteli vyno (beje, vyno antkainiai zveriski), vandens ir gal kokiu lengvu uzkandziu, kaip kad Grissini ar kazko pan., nes meniu nieko tokio neradome, siaubingai susinervines kavines seimininkas, spjaudydamasis seilemis ir dar labiau darkyta anglu/prancuzu kalba isreze, kad "...klientai, norintys tik pagurksnoti bei nieko nevalgantys is meniu, jam nereikalingi, cia visiskai nepageidaujami, tik gadina jam bizni ir veltui uzima lauko staliukus, nes jo vieta graziausia, labai brangi ir t.t.!! O jei dar vis tik blogai supratom jo anglu, tai barmene kalba rusiskai!!..." Atsistojom ir isejom i kita grazia vieta, ju tikrai yra ne viena. Jei nenorit susigadinti nuotaikos, jaustis nepatogiai, jog siuo metu tiesiog nenorite vakarieniauti, pasijausti kaltais ar vos ne "ubagais", kad nevalgote sioje kavineje, tai venkite sios vietos. Ignoruokite sio labai nemandagaus, neetisko ir sukto seimininko istaiga.

 • Giedrė
  +3
  2015 08 11 vakarieniavom su dukra. Maistas labai skanus, bet duona buvo padžiuvusi. Aptarnavimas žemo lygio, vangus, nemandagus. Padavėjos - "miegančios gražuolės". Visas atsiskaitymo procesas truko 15 min!!! Atnešė sąskaitą ir dingo. Po 5 min mes pačios susitabdėm padavėją ir priminėm, kad mokėsim. Atnešė banko kortelės skaitytuvą, įdėjo kortelę, kažkas ten joms pastrigo. Nuėjo taisyti aparato ir vėl dingo. Po 10 min aš pati nuėjau prie baro padavėjų ieškoti. Nemandagiu tonu man paaiškino, kad aparatas sugedo. Nei atsiprašė, kad teko laukti, nei atsisveikino. Išėjom su kritusia nuotaika.

 • Vaida
  +5
  Keletas draugų labai rekomendavo restoraną "Cafe Monmartre" kaip labai jaukią vietą, kurioje taip pat galima skaniai pavalgyti. Todėl sekmadienio vidudienį su draugu ten ir patraukėme. Vieta tikrai jauki, tačiau viską sugadino atsainus padavėjos darbas. Visų pirma vos atnešus meniu ji norėjo priimti užsakymą. Laiko net perskaityti meniu nebuvo, todėl paprašėme prieiti vėliau. Antras kartas buvo už poros minučių, kai mes šiek tiek tarėmės ką užsisakyti. Mano daugas paprašė kavos, padavėja liepė greičiau pasakyti kokios kavos jis nori. Viskas skambėjo taip: "Gal galit greičiau pasakyti kokios kavos, nes man dar reikia priimti kitus užsakymus". Visi aplinkui jau valgė, todėl nesupratome kas tie kiti užsakymai. Aš paskubom užsisakiau kiaušinienę, nors galėjome tiesiog atsistoti ir išeiti. Po kelių minučių nusprendėme atsisėsti toliau nuo durų, nes padavėja per jas nuolat vaikščiojo nesivargindama jų uždaryti. Kadangi lauke buvo šalta ir dar lijo, per atlapas duris pūtė skersvėjis. Perėjome prie kito staliuko ir tai pasakėme padavėjai, o ji demonstratyviai paklausė prie kurio saliuko sėdėjome anksčiau, nors praėjo tikrai nedaug laiko ir pamiršti būtų sunku, nebent jai amnezija. O ir staliukai be mūsų buvo užimti vos trys. Visą laiką sėdėjau susierzinusi ir galvojau, kodėl apskritai likome ten, juk po tokio skubinimo ir akivaizdaus kliento negerbimo galėjome išeiti. Bent jau kiaušinienė buvo nebloga, bet daugiau ten tikrai neisime, nes dar niekur nebuvome taip skubinami ir engiami. Vieta, kuri save vadina restoranu galėtų pasitempti. O kadangi jau rašau, tai pasakysiu dar vieną pastebėjimą. Į restoraną atėjome 12.30, tikėdamiesi pavalgyti ne tik iš pusryčių meniu, tačiau kitų pasirinkimų nebuvo. Buvo galima rinktis tik iš kiaušinių patiekalų, saldžių blynelių ir panašiai. Mano draugas liko nevalgęs, nes jis netoleruoja kiaušinių, o atėjus normaliai pavalgyti saldžių patiekalų nesinorėjo. Tikrai niekam nerekomenduoju šios vietos

 • Nepatiko
  +5
  Gal butu ir patike, taciau buvom isvaryti. atejom sestadieni puse dvyliktos dienos, lukteleje, kol atsilaisvino staliukas, prisedom, taciau priejes pagyvenes lietuviskai nekalbantis padavejas priejes mums pareiske, kad kavos negausim, ir kad galim sedet, nebent jei valgysim pietus. Kokius pietus sestadieni puse dvyliktos?? Nebent velyvus pusrycius butume galeje valgyti. Ir siaip, jei cia kavine, jei fb apie save pasirase ,,walk-ins welcome", tai galetu ir buti welcome, ir kava pardavineti, o ne zmones isvarineti. Buvo labai nemalonu, padavejo elegesys chamiskas.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną