Būsi trečias

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių, Europos
Patiekalų tipas Cepelinai
3.7

Mini alaus darykla – restoranas „Būsi Trečias“ yra seniausia tokio tipo įstaiga Vilniuje. Įsikūrėme prieš 20 metų Totorių gatvėje ir dabar esame ilgiausiai veikianti maitinimo įstaiga šioje vietoje.

Daugeliui lankytojų arba praeivių kyla klausimas, ką reiškia „Būsi trečias“? Pavadinimo reikšmė atkeliavo iš laikų, kai butelis degtinės kainuodavo tris rublius. Pilietis, norėdamas išgerti, bet nepasigerti, susirasdavo kolegą tam, kad nereikėtų vartoti viso butelio iškart, o trečio ieškodavo tiesiog stoviniuodami ir rodydami specialų ženklą arba tiesiog paklausdavo: -„Būsi trečias?“. Prisijungus trečiajam piliečiui, visi susimesdavo po rublį ir pasidalindavo savąjį „laimikį“ į tris lygias dalis. Taigi „būsi trečias“ reiškia ne tik tam tikrą gėrimo tradiciją, bet ir kompaniją.


Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 02:00
Šeštadienis 11:00 - 02:00
Sekmadienis 11:00 - 23:00

Mini alaus darykloje – restorane „Būsi Trečias“ lankytojams skirti du aukštai. Pirmajame aukšte baras ir 45 sėdimos vietos. Antrajame aukšte kur kas erdviau - čia įrengta banketinė salė, kurioje telpa iki 25 žmonių. 

Kadangi esame nedideli ir nesame supančioti taisyklėmis, visada galime prisiderinti prie jūsų, o kartais ir nustebinti netikėtumais. Kiekvienas užėjęs ras kažką malonaus sau: gal tai bus aptarnavimas, gal maistas arba gėrimai, gal interjeras, gal proga ką nors paminėti, o gal susiburti draugams (naujiems ar/ir seniems).

Mini alaus darykloje – restorane „Būsi Trečias“ lankytojams skirti du aukštai. Pirmajame aukšte baras ir 45 sėdimos vietos. Antrajame aukšte kur kas erdviau - čia įrengta banketinė salė, kurioje telpa iki 25 žmonių. 

Kadangi esame nedideli ir nesame supančioti taisyklėmis, visada galime prisiderinti prie jūsų, o kartais ir nustebinti netikėtumais. Kiekvienas užėjęs ras kažką malonaus sau: gal tai bus aptarnavimas, gal maistas arba gėrimai, gal interjeras, gal proga ką nors paminėti, o gal susiburti draugams (naujiems ar/ir seniems).


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 25
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Būsi trečias

 • Audrius Rimavičius 4.0
  0
  Na, ko jau ko, bet alaus čia visada gausi gero. Labai patinka jų daromi alaus kokteiliai. Užkandžių pasirinkimas pakankamai platus, bet pakankamai ir aliejingas. Puiki vieta atsinešti stalo žaidimą!

 • Rita Morujevaitė 4.3
  0
  Alus su sirupais idomus tik kelis pirmus kartus. Bet gerai sugalvota. Siaip gera vieta pasibut su draugais :)

 • Agnė Samaliūtė 4.0
  0
  Puiki vieta jaukiam ar triukšmingam, bet smagiam pasibuvimui be didelių pretenzijų. Maistas skanus ir gausus, alaus pasirinkimas vidutiniškas, bet neblogas.

 • Erika Beliavciv 2.3
  0
  Ne vieną kartą čia buvau, visada viskas tiko ir patiko. Vakar čia buvom su bendradarbiais, 20 žmonių salytę rezervavom iš anksto. Atėję radome visiškai šaltas patalpas, kaip lauke, tik be vėjo, darbuotojai nesugebėjo net atsiprašyti, kad pamiršo rezervaciją ir nepašildė patalpų. Jų pasiūlymai buvo: daugiau gerti ir susiglausti. Nežinau ar dar čia kuris nors iš mūsų eis,

 • Mastytojas 4.0
  0
  Sauni vietele, labai geras alus ir puikus maistas, taciau porcijos ganetinai mazos tokiai kainai. Man atrodo isimylejau grazuole padaveja. Labai malonus personalas :)

 • Klientė 2.0
  +2
  Jau ne pirmą kartą vakaro nuotaiką buvo sugadinta nemalonaus priekaištavimo iš darbuotojos, koordinuojančios stalų užimtumą. Pirmą kartą, prieš kelis mėnesius, net nesupratau kas įvyko, nes Būsi trečias buvo tikrai maloni vieta praleist vakarą, o buvom vos ne aprėkti, kad ne tą savaitės dieną žaidėm stalo žaidimus. Na gerai, jei negalima žaisti, tiek to, bet tai galima mandagiai pasakyti. Antrą kartą, kai vos gavom vietą prisėsti prie rezervuoto stalo, kurio rezervacija vėlavo mažiausiai 1,5h, buvom apkaltinti, kad perstumdėm suolus, kai nieko panašaus nedarėm. Kad ir koks čia būtų skanus alus, nemanau kad noriu mokėt pinigus, o po to būti nemandagiai apkaltinta ir aprėkta. Viską galima mandagiai, ramiai pasakyt.

 • Кастусь 5.0
  0
  Кастусь Северинец ТРЕТЬИМ БУДЕШЬ? Виленские впечатлания, декабрь 2015. Я в Вильню ехал, обгоняя время, Там ждал меня дружок мой, Колька Ремез, С которым нас роднили передряги Дней молодых в литовском Таураге. Мы встретились объятьями, как люди, И в бар пошли с названьем «Третьим будешь?» И этот бар на улице Татарской Нас приютил действительно по-барски. Нам принесли со шкварками горох И пару пива… Честно! Видит Бог, Мы с Колькой и покрепче попивали, Но в этот раз лишь пиво заказали. И нам плеснули щедро в стеклотару Янтарный дар Шопена-пивовара. Нам было хорошо на этом свете. Наш разговор поддерживали третьи. Вот Басанавичюс, порывист и неистов. Что наполнял Литву литовским смыслом, Приветливо нам «Свейки!» пробасил И за народ свой тост провозгласил. Покинув Вильни старые дворы К нам на глоток подсел Ромен ГарИ Ему не надо было представляться, Что он парнишка местный, Ромка Кацев, Который, офранцузившись, охмурил Аж двух наипрестижнейших Гонкуров! Крючок с губы котёнковой сошкрябав, Уважил нас почтеньем доктор Шабад: Легендами вся жизнь его покрыта – С него списал Чуковский Айболита. Мы с удивленьем выдохнули: «Ух ты!», Когда к нам заглянул сам Мартин Кухта, Что в звёздный путь отправил за порог Максима Богдановича «Венок». Из глубины столетий и кварталов К нам приходили Колас и Купала, Скорина, Гедемин, Ягайло, Миндовг… Гостей черёд был необычно длинным. Пусть за столом и места было мало, Но всем его на добрый тост хватало. В дождливый час под чоканье посудин Звучало не банально: «Третьим будешь?» Увы, но расставанья неизбежны. Ночь на дворе. И Вильнюс веки смежил. Мы вышли в дождь. О чём, не помню, спорили, А рядом с нами топала история. Казалось, что сплетенья улиц узких Вот-вот заговорят по-белорусски, Зашелестев страничками пугливо Той, вдохновенно-пылкой «Нашей нивы». Нам Вильнюс толковал, что люди – братья, Что жизни смысл не драки, а объятья. Мы шли по улицам, где мирно спят столетья, И с нами вместе были эти третьи, Литовцы, белорусы и поляки, Евреи, с гордым именем литвяки, И русские, и немцы, и голландцы, Своим-свои, ничуть не иностранцы, С которыми и ночь ясным-ясна, Но без которых жизнь пресным-пресна

 • :)
  +1
  Sauni uzeigele. esu jau nebe studente, bet visada miela uzsukti, kadangi ten jauku, kasdieniska ir taip miela paplepeti tokioj aplinkoj. Gyvuokit ir klestekit! Labai skanus alaus kokteiliai(ypac man, iki tol negerusiai apskritai alaus) ir patiekalas "Idaryta bulve" - nerealu :)

 • Sarunas 5.0
  0
  Puikus alus - puikus maistas!

 • Dinas 1.0
  +1
  Valgiau(jei taip galima pasakyti) patiekala "raganos asaros" ar kaip ten vadinasi. Galiu pasakyti tik tiek - buna blogu patiekalu, buna laaabai blogu patiekalu, bet sitas pralenke visus... Uz toki pasityciojima is maisto virejui uzdrausciau apskritai dirbti bet koki darba susijusi su virtuve.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną